▷ Severin JG 3516 apžvalga

Severinas JG 3516

Mūsų balsai dėl lemiamų veiksnių renkantis jogurto gamintoją

1. Tipas: 8 iš 10

„Severin JG 3516“ nusprendėme skirti 8, nes šis modelis priklauso kategorijai jogurto gamintojai stiklainiuose: ši tipologija leidžia gaminti daug jogurto porcijų tiesiai į stiklainį, o ne į vieną didelį krepšį, kurį vėliau reikia laikyti.

Tokiu būdu stiklainiai bus atidaryti tik juos suvartojus, ilgiau išlaikant jogurtą šviežią ir neleidžiant formuotis pelėsiui. Kita vertus, dideliuose indeliuose laikomas jogurtas kiekvieną kartą atidarius indą liečiasi su oru (jau nekalbant apie pagundą suvalgyti šiek tiek iš indelio!) Taigi jogurtą šiuo atveju reikia vartoti daugiau skubant, jei nenorite leisti jam pasibaigti: jogurto gamintojas su stiklainiais neturi šio trūkumo.

2. Našumas: 8 iš 10 įvertinimų

Veikimo požiūriu „Severin JG 3516“ turi keletą teigiamos savybės kurie nusipelno būti apdovanoti geru pažymiu.
Taupytojai ypač pamėgs šį jogurto gamintoją ne tik labai maža kaina, bet ir todėl, kad mažai energijos, tiesiog 13 W, sukelia t sumažėja vartojimas.
Tiesą sakant, mes manome, kad norint pagaminti jogurtą jums reikia fermentacijos laikas 8 valandos (tačiau jis taip pat gali siekti 12, atsižvelgiant į ingredientų tipą ir naudojamą pieną), todėl jogurto gamintojas taip pat turi būti įjungtas visas šias valandas: jei galia yra labai didelė (yra keletas modelių, kurių galia net 600 W) galios), tai lems didesnę sumą, mokamą už elektrą kiekvieną kartą, kai norėsite gaminti jogurtą namuose, iš dalies panaikindami vieną iš jogurto gamintojo privalumų.
Laimei, „Severin JG 3516“ neturi tokio tipo problemų ir gali būti naudojamas visiškai ramiai, nebijant, kad suvartosite per daug.

3. Funkcijos: Įvertinimas 6 iš 10

Funkcijos koeficientas „Severin JG 3516“ vos pasiekia pakankamą kiekį.
Aš tikrai dauguma įprastų jogurto gamintojų funkcijų nėra, pirmiausia tas automatinis išjungimas. Todėl reikės kartkartėmis atkreipti dėmesį į fermentacijos būseną, kad mašina būtų išjungta tinkamu laiku ir be reikalo nevartotų energijos, nes mašina ir toliau teiks šilumą, kol bus išjungta vieninteliu įjungtu mygtuku. pagrindas.
„Severin JG 3516“ atminties pasirinkimas„Severin JG 3516“ jame nėra laikmačio, bet jos vietoje yra tai, kas apibrėžiama kaip „atminties pasirinkimas„: Ant dangčio yra skaičių seka nuo 1 iki 12, atitinkančių dienos valandas, o ant pagrindo mažas reljefas veikia kaip rodyklė. Tokiu būdu galima prisiminti, kada mašina turi būti išjungta arba kuriuo metu ciklas prasidėjo, paprasčiausiai įsitikindami, kad dangtelio laikas atitinka rodyklę. Tai yra metodas, jei norime pakankamai pokyčių, tačiau leidžiantis į produktą vengti skaitmeninio ekrano ar rankenėlės laikmačio, kuris, nors ir nedaug, pakeltų galutinę jogurto gamintojo kainą.

4. Struktūra: įvertinta 6 iš 10

Šis jogurto gamintojas yra funkcionalus ir ekonomiškas produktas, kaip matėme ankstesniuose skyriuose struktūra tikrai esminis ir dėl šios priežasties nusipelno tik pakankamo balsavimo.

Pradedant nuo teigiamų savybių, pasirinkimas priimti a skaidrus dangtelis jis pasirodo esąs puikus ir esminis, nes leidžia valdyti fermentaciją kiekvieną kartą nepakeliant dangtelio, išsklaidant šilumą: kadangi nėra automatinio išjungimo funkcijos, mes ypač vertiname šį įrenginį.
Pereinant prie šiek tiek mažiau įtikinamų savybių, talpa šio jogurto gamintojo nėra iš didžiausių: t stiklainius jie iš tikrųjų yra 7, kurių kiekvienas turi po vieną talpa 150 ml, iš viso apytiksliai 1 litras jogurto, taigi nedaug, bet pakanka žmogaus savaitės suvartojimui.
Kolpuodelio laikiklio nebuvimas tai galima laikyti venine nuodėme, ji stebina visų pirma nerandu pagal šį modelį neslidžios kojos kurie leidžia tvirtai laikyti jogurto ruošimo priemonę ant atraminio paviršiaus ir atokiau nuo nepageidaujamos vibracijos.

5. Priedai: įvertinti 6 iš 10

„Severin JG 3516“ stiklainiaiDeja, „Severin JG 3516“ jame nėra priedų, nebent norite tokį laikyti tokiu trumpas receptų pasirinkimas nurodyta naudojimo instrukcijoje. Priskirtas pažymys vis dar yra pakankamas, atsižvelgiant į tai, kad priedų nebuvimas jogurto gamintojams ypač sunkus.
Taip pat stiklainius tiekiamos be ypatingų savybių. Aš tikrai be datos lango ir jie yra vienos formos ir visi vienodo pajėgumo, todėl nėra tinkami, pavyzdžiui, gerti jogurtą, ir negali būti pakeisti didesniais stiklainiais.
„Klikkapromo srl“ autorių teisės yra draudžiamos