Salomono batai: kurie yra

Sportas lauke kiekvieną dieną papildo daugiau stebėtojų. Ir tai, be abejonės, žygiai pėsčiomis, kalnų bėgimas ar bėgimas jie tapo labai populiari veikla Europoje. Šių disciplinų sportininkai vis labiau reikalauja universalių ir atsparių gaminių, galinčių atlaikyti vietovės antpuolį.

Vienas labiausiai pripažintų prekės ženklų lauko sporto srityje yra „Salomon“. Ši prancūzų kilmės įmonė kelis dešimtmečius buvo atsidavusi patogiems, atspariems ir labai patvariems batams gaminti. Sportininkai tai turi tarp mėgstamiausių, nes jų gaminiuose naudojama technologija užtikrina tinkamą saugumą bet kokioje vietovėje.

Svarbiausias

 • Atminkite, kad tokios sporto šakos kaip žygiai pėsčiomis ar bėgimas jie stipriai veikia mūsų kulkšnis, klubus ir kelius. Todėl svarbu turėti tinkamus batus, kurie atitiktų jūsų kūno savybes. „Salomon“ kuria produktus, kurie prisitaiko prie pėdsako tipo ir sportininko kūno svorio.
 • Salomono batai yra būtinas dalykas, jei jūs užsiimate lauko sportu. Jie suprojektuoti taip, kad būtų kuo geriau sukibę ir sušvelninti, atlaikytų nepalankias oro sąlygas ir prisitaikytų prie skirtingų vietovių. Šie sportbačiai yra galimybė, kurios negalite praleisti. Tai rekomenduoja vis daugiau sportininkų.
 • Jei norite nusipirkti porą „Salomon“ batų, nepamirškite, kad šis prekės ženklas siūlo labai įvairius variantus, prisitaikydamas prie skirtingų veiklų. Taigi turite būti atidūs naudojimui, kurį ketinate jam suteikti. Apibrėžę naudojimą, stebėkite bato svorį, amortizaciją, patogumą, gamybines medžiagas ir pado atsparumą.

Geriausi „Salomon“ batai: mūsų mėgstamiausi

„Salomon“ avalynės pasirinkimas lauko veiklai nėra lengva užduotis. Prekės ženklas yra įvairių dizainų, tinkančių skirtingoms sporto šakoms. Šiame skyriuje rasite geriausių 2021 m. „Salomon“ batų pasirinkimą. Nepamirškite aprašymų. Jie padės išsirinkti geriausiai jūsų poreikius atitinkantį.

Geriausias „Salomon“ batas tako bėgimas

Šis batas suteikia jums reikalingo stabilumo, jei esate kalnų bėgikas ir praktikuojate tako bėgimas, mes juos mylim! Jūsų vandeniui nelaidus sluoksnis goretex neleidžia vandeniui patekti į batą. Jis pagamintas iš EVA putplasčio vidpadžio, kuris labiau apsaugo smūgius.

Padas sukurtas naudojant „Contagrip“ technologiją, galintis prisitaikyti prie drėgnų, minkštų, slidžių ar sausų paviršių.

Geriausi „Salomon“ bėgimo bateliai

Šis „Salomon“ batas yra vienas geriausių variantų susidurti su kietomis dangomis, tokiomis kaip asfaltas, todėl jie idealiai tinka bėgimui ir todėl mus vilioja. Jo lengvumas (220 g) suteikia geriausią dinamiškumą žingsniuojant. „Geometric Deccoupling“ technologija suteikia neprilygstamą sukibimą nuo kulno iki kojų.

Jis turi tinklinį pamušalą, palengvinantį prakaitavimą bėgant. Jo padas sujungia plokščias ir plačias smeiges, kad geriau sukibtų.

Moteriškas „Salomon“ pėsčiųjų batas

Šie „Salomon“ moteriški batai idealiai tinka žygiams, nes jie turi „Advanced Chassis“ technologiją, kuri leidžia geriau kontroliuoti judėjimą protektoriuje. „Gore-Tex“ membranos dėka tai yra vandeniui atsparus batas. Jie mums labai patinka!

Vidutinis jo svoris yra 330 gramų (g); jos nėriniai sureguliuoti tradiciniu būdu. „Contagrip“ pado dizainas leidžia prisitaikyti prie įvairių tipų reljefo.

Geriausi „Salomon“ batai vaikams

Jei mūsų vaikai mėgsta sportuoti lauke, tai yra geriausias „Salomon“ batas jiems, jie yra puikūs! Jame yra apsaugos sistema, neleidžianti vandeniui patekti į batą.

Jos raištelių sistema sukurta naudojant „Quicklace“ technologiją, kuri leidžia greitai ir saugiai sureguliuoti bet kuriuo metu. „Contagrip“ padas leidžia sukibti su bet kokiu paviršiumi.

Ką turėtumėte žinoti apie „Salomon“ batus

Jei esate pasiryžę įsigyti „Salomon“ batelių porą šiam 2021 m., Nepraleiskite šio skyriaus. Čia mes atsakysime į dažniausiai pirkėjų klausimus įsigyjant „Salomon“ batus. Atminkite, kad kuo labiau informuotas, tuo geresnis bus jūsų sprendimas pirkimo metu.

Žmogus, bėgantis per žolę su sportbačiais

Bet jei jūs praktikuojate bėgimą sausose ar labai karštose vietose, geriau praleiskite vandeniui atsparius „Salomon“ batus. (Šaltinis: Dvořáková: 117244640 / 123rf.com)

Ar verta pirkti „Salomon“ batus?

Taip, ypač jei mėgstate sportuoti lauke bėgimas ar kalnų lenktynėse. „Salomon“ siūlo geriausius batus šioms sporto šakoms. „Salomon“ prekės ženklo avalynė sukurta naudojant pažangiausias technologijas, kad būtų užtikrintas komfortas, saugumas, stabilumas ir sukibimas bėgimo ar pasivaikščiojimo metu po nelygų reljefą.

Kokią technologiją „Salomon“ naudoja gamindama batus?

„Salomon“ kompanija pasižymi pažangiausių technologijų naudojimu gaminant batus. Naudojama technologija siekiama suteikti komfortą, sukibimą, tikslumą, saugumą ir apsaugą visiems, kurie naudojasi „Salomon“ batų pora. Toliau kalbėsime apie technologiją, kurią naudoja šio garsaus prekės ženklo batai:

 • „Gore-Tex“: Ši membrana skirta užkirsti kelią vandens patekimui į batą. Idealiai tinka lietingoms ir didelės drėgmės vietoms. Nerekomenduojama naudoti tose vietose, kur yra aukšta temperatūra.
 • „Contagrip“ padas: Šio tipo padai pasižymi ilgaamžiškumu, atsparumu ir sukibimu bet kokioje vietovėje dėl savo dizaino, kuriame derinamos minkštos ir kietos medžiagos.
 • Ortolitas: Ši technologija sukurta norint pasiekti vidpadžius, kurių komfortas yra gerokai didesnis nei vidutinis, taip pat išlaikyti kojas vėsias ir pagerinti kvėpavimą.
 • „Quicklace“ rankenos sistema: Šis mechanizmas sukurtas palengvinti „Salomon“ batų sukibimą. Jį galima sureguliuoti vienu traukimu.
 • „EnergyCell“: Vidpadyje esantis junginys didesniam amortizavimui.

Du bėgikai į kalną

„Salomon“ prekės ženklo avalynė siūlo daug privalumų.
(Šaltinis: Spotpoint74: 78729369 / 123rf.com)

Kiek rinkoje yra „Salomon“ avalynės modelių?

„Salomon“ yra gamintojas, pasižymintis batų tiekimu įvairioms progoms. Kiekvienas batų modelis siūlo unikalią technologiją ir našumą, tinkantį kiekvienai veiklai. Toliau parodysime Salomon siūlomų batų asortimentą:
Veiklos rūšys apibūdinimas Sportbačių modeliai
Kalno lenktynės Jie yra šlepetės, skirtos atlikti tako bėgimas. Jie gaminami su smeigėmis, tinkančiomis minkštai ir pelkėtai vietovei. Paprastai jie taip pat parduodami uždengti vandeniui atsparia membrana ir „Quicklace“ raištelių sistema. „S / Lab Sense 7“

„Ultra“ / „Pro“

„Speedcross 5 Gtx Nocturne“

Bėgimas Šlepetės bėgimas Jie pagaminti taip, kad atlaikytų sunkias vietoves, suteiktų daugiau amortizacijos ir gerai apsaugotų kulkšnis bei kulną. Nuspėti Ra

„Sonic Ra Pro 2“

2 jausmo važiavimas

Trekas Tai batai, sukurti tvirtesniu padu, atsparūs lietui ir drėgmei. Jie paprastai būna sunkesni dėl juos sudarančių elementų. Jie turi kulkšnies apsaugą ir pasižymi tuo, kad yra labai stabilūs. 4d užduotis 3 GTX

„X Ultra 3 Prime“

Kelias

Žieminė avalynė Šis batas yra pagamintas su labai išsikišusiomis smeigėmis paduose, kad būtų galima geriau sukibti. Jie apsaugo pėdą nuo aukštos temperatūros ir suteikia optimalų sukibimą. „Toundra Pro Cswp“

„Outblast Ts Cswp“

T-Max Wr

Ar būtina pirkti vandeniui atsparius „Salomon“ batus?

Tai priklauso nuo produkto naudojimo. Neperšlampami „Salomon“ batai yra integruoti su „Gore-Tex“ technologija, kuri apsaugo nuo vandens patekimo į batą. Ši technologija specialiai sukurta naudoti purvinoje vietovėje, kur yra didelė drėgmė ir didelis vandens kiekis.

Bet jei jūs praktikuojate bėgimas Sausose ar labai karštose vietose geriau praleisti vandeniui atsparius „Salomon“ batus. Naudojant porą „Gore-Tex“ batų netinkamose vietose, ant kojų gali susidaryti didesnė šilumos koncentracija, skatinanti pūslių atsiradimą. Nenorite būti sužeistas dėl tokios mažos detalės.

Pardavėja, padedanti klientui sporto parduotuvėje

Jei esate sportininkas, vertinantis greitį ir efektyvumą rišant raištelius, „Quicklace“ technologija jums idealiai tinka. (Šaltinis: Kachmar: 115281285 / 123rf.com)

Kokia technologija naudojama gaminant viršutinė iš Salomon batų?

Salomonas taikomas gaminant viršutinė (viršutinė bato dalis) pažangiausia technologija, kuria siekiama suteikti didesnį saugumo ir gerovės jausmą. Ne visi šio prancūziško prekės ženklo bateliai turi tas pačias savybes viršutinė. Čia mes paliekame jums labiausiai paplitusius:

 • Sensifit: Naudojami ant daugelio „Salomon“ batų šonų, jie veikia kaip raištelių pratęsimas, kad geriau prisitaikytų prie pėdos.
 • „Endofit“: Tai iš neopreno pagaminta reguliavimo membrana, apgaubianti pėdą ir pėdos šoną. Siūlo vartotojams didesnį komfortą.
 • „3D Stretch“ oro tinklelis: Tai technologija, dažniausiai naudojama „Salomon“ avalyne bėgimas. Leidžia geriau kvėpuoti ir pėdas.
 • Šilumos izoliacija: Dėl daugelio batų siūlės apsaugo nuo vandens viršutinė jie yra užplombuoti lazeriu.

Kokie yra „Salomon“ batų pranašumai ir trūkumai?

„Salomon“ prekės ženklo avalynė siūlo daug privalumų. Tai yra nuo saugumo iki patogumo. Todėl mes paliekame jums lentelę, kurioje galite pamatyti pagrindinius prancūziško prekės ženklo batų privalumus ir trūkumus:

Privalumas

 • Salomonas siūlo batų dizainą įvairioms vietovėms ir pramogoms.
 • Gamybinės medžiagos garantuoja ilgaamžiškumą.
 • Tai labai lengvi batai.
 • Sportbačių dizainas yra modernus ir patrauklus akiai.
 • Siūlo platų lašas skirtingam skoniui.
 • Jie suteikia sukibimą, stabilumą ir apsaugą bet kokioje vietovėje.

Trūkumai

 • Paprastai jie yra brangūs sportbačiai.
 • „Quicklace“ nėrinių sistema neleidžia pritaikyti nėrinių tinkamumo.

Ar geriau pirkti „Salomon“ batus su tradicine raištelių sistema ar su „Quicklace“ technologija?

Atsakymas į šį klausimą priklausys nuo jūsų „Salomon“ batų tinkamumo laipsnio. Jei esate sportininkas, vertinantis greitį ir efektyvumą rišant raištelius, „Quicklace“ technologija jums idealiai tinka. Kita vertus, jei esate bėgikas, kuris individualiai sureguliuoja raištelius, geriau įsigykite tradicinę raištelių sistemą.

Pirkimo kriterijai

Pirkdami „Salomon“ batų porą, turite atkreipti dėmesį į įvairias savybes. Tai daroma norint pasirinkti parinktį …