▷ Siūlomas garlaivis ⇒ nuolaida

Lentelėje pateikta informacija

Kiekvieno garlaivio pavadinimo dešinėje galite rasti du stulpelius, kuriuose pateikiama informacija apie garlaivio kainas, tiksliau apie mažmeninę kainą ir pardavimo kainą. Pažiūrėkime, kas tai yra.

Mažmeninė kaina

Mažmeninė kaina yra oficiali kaina gamintojo įsteigto garlaivio ir pagal kurį apskaičiuojamos visos nuolaidos ir pasiūlymai, kuriuos galite rasti tiek internete, tiek fizinėse parduotuvėse. Taip pat gali būti naudinga žinoti mažmeninę kainą, kad būtų išvengta garlaivio pirkimo už išpūstą kainą.

Pardavimo kaina

Kita vertus, pardavimo kaina yra kaina, už kurią ji yra įmanoma nusipirk garlaivį šiandien: akivaizdu, kad tai yra mažesnė nei mažmeninė kaina dėl priežasčių, kurios gali būti pačios įvairiausios. Gali būti, pavyzdžiui, gamintojo skatinama nuolaidų kampanija, o gal tuštinami sandėliai, kad atsirastų vietos naujiems modeliams.

Sutaupykite su pasiūlymais

Taigi pasiūlymai leidžia sutaupyti oficialią garlaivio kainą, o tolesni du stulpeliai parodo, kiek sutaupote tiek pinigine, tiek procentine dalimi.

Taupymas eurais

Euro taupymo stulpelyje rodomas skirtumas tarp mažmeninės kainos ir pardavimo kainos, todėl nereikia daryti matematikos ir iškart žinosite, kaip ir kiek garlaivio įsigijimas atiteks jūsų mėnesio išlaidų biudžetui. Mūsų lentelėje pirmiausia parodyti garo generatoriai, kurie leidžia jums sutaupyti daugiausiai.

Taupymas procentais

Kitame stulpelyje pavaizduotas tas pats taupymas, išreikštas nuolaidos procentas, kad būtų iš karto aišku, kiek dabartinės pasiūlos yra diskontuota garlaivio pradinė kaina. Gali atsitikti taip, kad lentelėje yra sensacingų nuolaidų, viršijančių net 50 proc., Tačiau daugeliu atvejų nuolaidų procentai yra apie 20–30 proc.

Pasiūlymaigarlaivis „morphy richards“

Galiausiai paskutiniame mūsų lentelės stulpelyje pateikiama naudingiausia nuoroda, nukreipta į internetinę parduotuvę, kur jums bus galima nusipirk garlaivį už kainą su nuolaida mes jums parodėme.
Jei jus ypač domina mūsų apžvalgos, visus garlaivius, kuriuos peržiūrėjome, galėsite pamatyti mūsų garlaivių apžvalgų puslapyje, kuriame taip pat galite peržiūrėti modelius pagal kainą (didėjimo ar mažėjimo tvarka), pagal prekės ženklą arba pagal priskirtą įvertinimą. kurį pasirinkti .it.

„Klikkapromo srl“ autorių teisės yra draudžiamos