▷ Siūlomos „Bluetooth“ ausinės

Kaip perskaityti pasiūlymų lentelę

Produkto kaina

Lentelėje rasite dvi kainas: mažmeninę kainą ir pardavimo kainą, kurioms skirti du skirtingi stulpeliai.

Oficiali mažmeninė kaina

Lentelėje iškart po produkto pavadinimo dešinėje rasite stulpelį, kuriame įvesta mažmeninė kaina, t gamintojo nustatyta kaina tam konkrečiam „Bluetooth“ ausinių modeliui. Perpardavėjai gali keisti šią kainą ir ribotą laiką pasiūlyti specialias nuolaidas, leidžiančias jums įsigyti produktų mažesnės išlaidos.

Pardavimo kaina arba faktinė kaina

Pardavimo kaina yra antrame stulpelyje dešinėje: tai yra taupus galioja pirkimo metu ir gali būti žemesnė už kainoraštį dėl įvairių mažmenininkų siūlomų specialių pasiūlymų. Yra keletas priežasčių, dėl kurių mažmenininkas gali nustatyti tam tikrą pardavimo kainą: viena iš priežasčių gali būti ta, kad mažmenininkas nori reklamuoti perteklinį modelį, kad atlaisvintų sandėlį, arba kad jis nori juo disponuoti, tikėdamasis atvykti. pažangesnio modelio technologiškai ir atnaujintas.

Taupymas

Sutaupymas, kurį suteikia akcija, lentelėje nurodoma ir eurais, ir procentais, pažiūrėkime išsamiai, ką tai reiškia.

Kiek sutaupote?

Faktinėmis santaupomis galite pasinaudoti pasinaudoję dienos pasiūlymu. Šis skaičius, išreikštas eurais, rodo skirtumas gaunamas iš visos kainos atimant diskontuotą pardavimo kainą. Produktus lentelėje organizavome, remdamiesi šiais duomenimis, nes tai leidžia apčiuopiamai suprasti santaupų sumą.

Sutaupyta%

Ši vertė nurodo santykinį dienos nuolaidos dydį, kuris gali būti nuo 10% iki 50%. Įvairiose internetinės prekybos svetainėse taupymas procentais yra ta vertė, kuri ypač pabrėžiama, nes tai labai aiškiai parodo, kiek nuolaidų taiko mažmenininkai tam tikram „Bluetooth“ ausinių modeliui.

Eikite į pasiūlymą

Galiausiai paskutiniame stulpelyje rasite nuoroda kuri nurodo svetainę, kurioje galite nusipirkti pasiūlytas produktas. Tokiu būdu vienu paspaudimu galite patekti į jums tinkamiausių „Bluetooth“ ausinių modelio pardavimo puslapį.

Autorinės teisės „Klikkapromo srl“ – draudžiamas bet koks neteisėtas naudojimas