▷ Siūlomos keptuvės ⇒ sco

Kaip peržiūrėti pasiūlymų lentelę

Taškas po punkto mes jums parodysime, kaip perskaityti keptuvės pasiūlymų lentelę, kad galėtumėte geriau žinoti internete pateiktus pasiūlymus ir nuspręsti, ar ir kokias keptuves pirkti.

Keptuvės kaina

Šalia specialiame pasiūlyme esančio produkto pavadinimo rasite du stulpelius, susijusius su kaina, būtent mažmeninę kainą ir pardavimo kainą. Pažiūrėkime, kas tai yra.

Mažmeninė kaina

Kainą sudaro: oficiali kaina nustatė gamintojas ir pasiūlė įvairiems mažmenininkams. Taigi, norint suprasti galiausiai taikomos nuolaidos dydį, reikia atsižvelgti į orientacinę paleidimo kainą. Oficialią mažmeninę kainą gamintojas apskaičiuoja atsižvelgdamas į įvairius aspektus, įskaitant gamybos sąnaudas, darbo jėgą, maržų apskaičiavimą ir kt.

Pardavimo kaina

Pardavimo kaina yra faktinė kaina su kuriuo šiandien internetinių parduotuvių languose parduodamas konkretus keptuvės modelis. Jei keptuvė yra nurodyta ant mūsų stalo, tai reiškia, kad jos pardavimo kaina patyrė a nuolaida. Kai kuriais atvejais taip yra Nuolaida jis gali būti tikrai aukštas ir ateiti net 50 proc.. Yra keletas priežasčių, skatinančių mažmenininkus reklamuoti produktus: tai gali būti, pavyzdžiui, gamintojo skatinama kampanija arba diktuota tam tikro laikotarpio, kai mažmenininkai nori reklamuoti produktus, o ne kitus, arba paprasčiausiai tai yra produktas, kurio perteklius viršija. atsargos.

Taupymas

Skaitydami lentelę dešinėje, rasite dar du stulpelius, kurie išreiškia pasiūlymo dydį taupymo eurais ir taupymo procentais forma.

Taupymas eurais

Pirmajame su taupymu susijusiame stulpelyje nurodoma skirtumas eurų tarp sąrašinės kainos ir dabartinės pardavimo kainos. Tokiu būdu jums nereikės gaišti laiko skaičiuojant santaupas, kurias leidžia jūsų interesų pasiūlymas. Ši vertė yra ypač aktuali, nes ji parodo, kiek eurų iš tikrųjų galite sutaupyti pasinaudodamispecialus pasiūlymas. Dėl svarbos taupymas eurais naudojamas kaip orientacinis parametras, norint užsisakyti lentelėje nurodytus produktus su nuolaida: iš tikrųjų viršuje galite rasti didžiausius pasiūlymus, o žemyn – tuos, kurie vis dar įdomūs, bet mažiau naudingi.

Sutaupymas procentais

Vietoj to kitame stulpelyje yra santaupos dėl mažmeninės kainos, išreikštos EUR forma procentas. Sutaupymas procentais leidžia iš karto pamatyti, kiek nuolaida iš tikrųjų yra naudinga, palyginti su mažmenine kaina. Nuolaidos procentas daugeliu atvejų tai yra 20–30 proc., tačiau naudingiausiais atvejais jis gali siekti iki 50 proc.

Pasiūlymas

Galiausiai paskutiniame lentelės stulpelyje yra mygtukas, leidžiantis prisijungti prie internetinės parduotuvės nuorodos, kuri siūlo keptuvę pagal specialų pasiūlymą. Spustelėję pasiūlymą, galite tęsti pirkimą iš pardavėjo. Trumpai tariant, tai yra stulpelis, leidžiantis nusipirkti keptuvę pasinaudojant nuolaida. Jei jus domina geriausių mūsų pasirinktų produktų apžvalga pagal kainų diapazoną, populiarumą ir kokybės / kainos santykį, patariame perskaityti 5 lentelėje pateiktų produktų apžvalgas arba perskaityti visas analizuojamas keptuvių apžvalgas. mūsų, kad galėtume palyginti su šiame puslapyje nurodytu produktu su nuolaida.

„Klikkapromo srl“ autorių teisės yra draudžiamos