Sausio kosmetikos naujienos

Sveiki atvykę į sausio mėnesį! 2018-ieji prasidėjo labai perspektyviai kosmetikos srityje. Mūsų kosmetikos naujovių sąraše yra mėgstama korėjiečių „Holika Holika“ kosmetika ir gražiai supakuoti „The Scottish Fine Soap“ muilai. Taip pat turime ką nors natūralios kosmetikos mėgėjams – „Buna“ produktus, kurie išgelbės kiekvieną odą. Kviečiame skaityti!

Kosmetikos naujienos - Holika Holika

Korėjos kosmetikos galia

Jūs tikriausiai daug kartų girdėjote apie korėjietišką kosmetiką, juk ji yra madinga. Tačiau ar žinote, kuo Azijos kosmetika išsiskiria? Jau daugelį metų žavisi Azijos moterų grožiu, tačiau už nepriekaištingos ir lygios odos slypi ne tik genai, bet ir tinkama priežiūra.

Korėjos moterims rūpinimasis savo odos išvaizda yra investicija į save ir jų gerovę. Korėjos grožio ritualai yra ne tiek darbas, kiek malonumas. Amerikos ir Europos kosmetikos prekės ženklai greitai pamatė Azijos kosmetikos naudojimo pranašumus. Lakštinės kaukės, nusilupę pėdų kompresai, lūpų dažai yra kosmetikos korėjiečių išradimai.


Azijos bumas

Korėjos kosmetikos mada yra ledkalnio viršūnė. Azijos gaminių – kosmetikos, maisto ar drabužių – bumas jau seniai prasidėjo. XXI amžiuje Europa ir Amerika pradėjo domėtis Rytų popkultūra. Korėjos popsas ir serialai tapo madingi, o BB kremai pakeitė tradicinius pagrindus. Azijos mada vadinama hallyu, tai reiškia Korėjos banga. Lenkijoje Azijos produktų bumas trunka tik kelerius metus, o kosmetika su egzotiškais ingredientais, pavyzdžiui, sraigių gleivėmis ar Azijos pennywort, vis labiau populiarėja.


Kosmetikos naujienos – Holika Holika, arba prekės iš Tolimųjų Rytų

„Holika Holika“ prekės ženklas yra Korėjos priežiūros esmė. Rinkoje jis buvo nuo 2001 m., O Pietų Korėjoje esantis Myong-dongas tapo jos gimtine. „Holika Holika“ kosmetikoje yra viskas, kas apibrėžia Azijos produktus. Visų pirma, jų sudėtyje rasite natūralių ingredientų, antra, jie yra ekologiški, trečia – jie labai veikia odos išvaizdą.

Holikos Holikos bestseleris – alavijo gelis

Ar žinote žinomiausią „Holik Holik“ produktą? Daugiafunkcinis alavijo gelis su 99% alavijo yra vitamino bomba veido ir kūno odai. Ar norite sužinoti alavijo savybes? Iš teksto sužinosite viską: alavijo magiją ar apie stebuklingą kosmetiką iš alavijo.

Alijošiaus veido gelis yra hipoalergiškas ir jame nėra mineralinių aliejų, kenksmingų parabenų ar dirbtinių dažiklių. Be to, alavijo ekstraktas yra naudingas tiek jautriai, tiek dirginamai odai. Alavijo gelį galite naudoti kaip veido kaukę, bet taip pat išsineškite į paplūdimį ir naudokite po saulės vonių. Kosmetika akimirksniu įsigeria ir nėra riebios plėvelės. Puiki kosmetika mums!

Škotijos puikūs muilai, ty elegantiškas skystas muilas

Moorai, avių kupinos ganyklos, vaizdingi ežerai ir ūkanos, apgaubiantys žemus kalnus – tai yra Škotijos siūloma vieta. Būtent ten, Ochilo kalvose, yra Škotijos dailiųjų muilų gamykla, kuri 40 metų kuria rankų muilus, kūno sviestus ir kremus, uždarydama Škotijos žavesį metalinėse skardinėse.

Skirtas muilas – gera dovanų idėja

Ką slepia Škotijos prekės ženklo produktai? Kreminis, ekologiškas pienas, jūros dumblių ekstraktas arba erškėtuogių aliejus yra ingredientai, kuriuos rasite Škotijos patiekaluose. Natūrali kompozicija ir ekologiškas požiūris nėra viskas, ką siūlo škotų muilas.

Prekės ženklas suvynioja muilus į pergamentinį popierių ir uždaro juos spalvingose, dekoratyvinėse skardinėse. Tai puiki idėja dovanai močiutei, seneliui ar draugui. Pažiūrėkite, kaip gražiai atrodo skardinės! Myliu tave į mėnulį ir atgal, nuostabų muilą ar ačiū – kurį gali pasirinkti?

„Buna“ – kosmetikos naujiena iš Lenkijos

Jūsų prosenelė žinojo, kam naudoti melisą ir kuo padeda šalavijas. Buna naudojasi žolelių žiniomis, perduodamomis iš kartos į kartą. Lenkijos natūralios kosmetikos veiksmai grindžiami pievose ir laukuose randamais augalais. Raminantis melisos, atjauninantis rozmarinas, valomasis šalavijas ir gydantis alijošius yra pagrindiniai veido, plaukų ir kūno priežiūros kosmetikos ingredientai.


Ar tu tai žinai…

Natūralioje „Buna“ kosmetikoje nėra SLS, SLES, dažiklių ir parabenų. Jie nėra bandomi su gyvūnais.


Smaragdo pakuotėje yra kūno losjonai, veido kremai, miceliniai losjonai ir vonios druskos su naudingomis augalinėmis kompozicijomis. Ar verta išbandyti vaistažolių kosmetiką? Jei jūsų oda yra subtili ir jautri, „Buna“ yra skirta jums! Juk visa gera ateina iš gamtos.

Jei jau žinote mūsų grožio naujienas, pasidalykite mintimis apie kosmetiką „Facebook“!