Koks geriausias 2021 m.

Malonu, kad namuose yra žuvų bakas, Ispanijoje geriau žinomas kaip akvariumas. Kai tik jūsų svečiai atvyksta, jie gali pažvelgti į iš jo sklindančias spalvas, per vandenį judančias gerai maitinamas žuvis ir tas neįtikėtinas dekoracijas. Kadangi žuvis jūsų namuose nereiškia, kad joms neskiriate tinkamo dėmesio. Jie kasdien prižiūri, nors neatrodo.

Pateikiame jums išsamų žuvų talpyklų vadovą: geriausius akvariumus rinkoje, eilę atsakymų į dažniausiai užduodamus klausimus apie visų rūšių akvariumus ir kriterijus, kuriuos turi atitikti jūsų pasirinktas produktas. Turėsite visą informaciją, kurios reikia norint nusipirkti 10. Nesvarbu, ar esate pradedantysis, ar ilgą laiką buvote akvariume, jus domina.

Svarbiausias

 • Žuvies bakas yra svarbiausia dalis turint žuvį namuose. Jei norite, kad jūsų augintinis ilgai gyventų laimingai, būtina išsirinkti geriausią akvariumą.
 • Yra daugybė žuvų talpyklų rūšių: druskos, gėlo, šilto ar šalto vandens. Ekspertai rekomenduoja pradedantiesiems akvariumus pradėti nuo šalto vandens žuvų, pvz auksinė žuvelė. Pagrindinė priežastis yra ta, kad šaltą vandenį yra daug lengviau prižiūrėti nei šiltą.
 • Tuo pačiu metu akvariumo pirkimas yra pirmasis žingsnis. Tada jums taip pat reikės filtrų, dekoracijų, anti-chloro ir daug daugiau priedų. Tačiau šiame vadove daugiausia dėmesio skirsime akvariumuose.

Geriausios žuvų talpyklos rinkoje: mūsų mėgstamiausi

Norėdami turėti geros būklės augintinį, turite aprūpinti jį patogiais namais, kuriuose patenkinti visi jo poreikiai. Žuvų atveju turite rasti jiems idealų akvariumą. Čia yra geriausių žuvų talpyklų, kurias galite įsigyti internete, sąrašas. Pagal savo žuvies ypatybes galite pasirinkti tinkamiausią.

Universaliausias ir funkcionaliausias žuvų bakas

Talpa: 11 litrų. Matmenys: 30 cm x 18 cm x 20 cm. Stiklo storis: 4 mm. Produktas susideda iš stiklinės urnos su plastikiniais rėmais, be filtrų ar žibintų.

Tai naudinga keliems tikslams: žuvų bakui, vėžlių rezervuarui ar terariumui, nes jis yra su dangčiu, pagamintu iš tos pačios medžiagos. Dėl savo matmenų jis tinka bet kur jūsų namuose. Tai yra geras kainos ir kokybės santykis.

Pilniausias žuvų bakas

Talpa: 7 litrai. Matmenys: 23 cm x 16 cm x 27,5 cm. Tai yra žuvų talpykla su išlenktu stiklu, iš kurios atsiveria panoraminiai vaizdai (180º). Jis tiekiamas su LED lempute, plastikiniais rėmeliais ir ekologiška filtravimo sistema, taip pat dviem kištukais, leidžiančiais prisijungti prie maitinimo šaltinio. Jame yra vandens siurblys (250 litrų per valandą). Ją galima rinktis iš dviejų spalvų: baltos arba juodos.

LED žuvų bako lemputė yra įmontuota, balta, žemos įtampos ir taupanti energiją. Šios savybės leidžia akvariumui pasiūlyti tinkamą apšvietimą, parodant, kad jis neturi prieštarauti aplinkos apsaugai. Trumpai tariant: geras produktas, tinkamas pradedantiesiems.

Geriausias rinkinys akvariumas

Talpa: 20 litrų. Matmenys: 41,2 cm x 21,5 cm x 27,7 cm. Tai gėlavandenio stiklo žuvų talpykla, kurioje yra viskas, ko reikia norint patekti į akvariumų pasaulį: kuprinių filtras ir didelės galios LED lemputė tinkamam apšvietimui (natūralios šviesos efektas).

Lengva surinkti, yra naudinga kaip žuvų bakas ar vėžlių bakas.

Originaliausias žuvų bakas

Talpa: 4 litrai. Matmenys: 19 cm x 19 cm x 20 cm. Tai žuvies bakas, pagamintas iš ABS plastiko ir stiklo (jį galima lengvai nuimti valant).

Jas galima sukrauti taip, kad jūsų žuvys turėtų daugiau vietos, tarsi tai būtų jūsų augintinių viešbutis. Teddy Luongo ranka tikrai originalus dizainas.

Idealus žuvų bakas pradedantiesiems

Talpa: 20 litrų. Matmenys: 32 cm x 26,7 cm x 26,7 cm. Tai žuvies bakas, pagamintas iš stiklo su baltu plastiku.

Idealus paketas pradedantiesiems akvariumuose: apsauginis dangtelis, vidinis filtras, „Samsung“ LED lempa, integruotas šviestuvas, žuvų maistas, akvariumo vadovas ir vandens chloro kondicionierius.

Pirkinių vadovas: ką turėtumėte žinoti apie žuvų talpyklas

Mes einame į dažniausiai užduodamų klausimų, susijusių su akvariumais, skyrių. Mes atsakome į visus tuos klausimus, kuriuos turite žinoti prieš pradėdami pirkti tokio stiliaus gaminį. Kaip jau žinote, kiekviena žuvis turi specifinių poreikių, nors yra daug klasių, kurias galite įtraukti į tą patį rezervuarą.

Stačiakampis žuvų rezervuaras yra tinkamiausias, nes jo forma yra optimali, kad jį būtų geriau surasti jūsų namuose. (Šaltinis: Ianas Allendenas: 45008525 / 123rf.com)

Kas yra žuvų bakas ir kokius privalumus jis turi?

Žuvies bakas – tai stiklo (daugiausia) ir plastiko konteineris, skirtas imituoti žuvų buveinės aplinkos sąlygas. Tai vandens indas, į kurį galite įdėti įvairius daiktus ir aksesuarus savo augintiniui: vandens filtrus, valymo įrenginius, šildytuvus, žvyrą, smėlį ir įvairius dekoratyvinius daiktus.

Šiandien mes randame milijonus namų, kur yra akvariumai.

Daugelis žmonių mėgsta turėti žuvį ir jomis rūpintis. Žinoma: mes turime juos turėti geriausiomis sąlygomis, o tai atsitinka turėdami visą įmanomą informaciją apie valymą, priežiūrą ir visų rūšių problemų, kurios gali kilti, sprendimus.

Ir tai, kad turėti akvariumą galioja ne tik namuose. Jie taip pat gali būti dedami į biurus, gyvenamąsias vietas ar bet kurią kitą vietą, jei tik yra kas pasirūpins žuvų rezervuaro priežiūra. Žemiau mes parengėme žuvų talpyklų pranašumų miesto aplinkoje sąrašą.

Akvariumų pranašumai

 • Be abejo, pažvelgęs į žuvų rezervuarą, supranti ramybę, su kuria gyvena žuvys, tarsi medituotum atviromis akimis, nes šis veiksmas sukelia ramybę ir sumažina streso lygį, kurį patiriame kiekvieną dieną.
 • Akvariumo priežiūra yra a hobis sveika.
 • Jūs turite kompaniją. Nors žuvys daugeliu atžvilgių neprilygsta šunims ar katėms, jos yra su jumis ir galite sukurti labai tvirtą ryšį.
 • Atminkite, kad kuo daugiau jūsų akvariumo bendruomenės, tuo linksmesnis būsite.

Kaip išvalyti žuvų baką?

Kad ir kiek stengtumėtės atidėti akimirką (vandens valymo priemonėmis ar antichloru), visada turėtumėte stengtis, kad akvariumas būtų švarus. Tai procesas, kurį turite atlikti gerai, nes jei suklysite, gali kilti problemų. Šiame skyriuje jums žingsnis po žingsnio paaiškinsime, kaip tinkamai išvalyti žuvų talpyklas.

 • Kartą per savaitę turite pašalinti purvo perteklių iš žuvų bako. Tam reikia pakeisti 25% vandens ir naudoti sifoną. Tokiu būdu išsiurbiate šiukšles nuo žvyro ir neleidžiate filtrui užsikimšti. Žinoma, žuvims visada naudokite vandenį, kuriame nėra ploviklių ar kitokių nuodingų produktų.
 • Dėl stiprios šviesos ir prastos vandens kokybės, dumbliai (ta žalia gleivėta medžiaga, kuri prilimpa prie stiklo, ornamentų ir dugno apačioje) turi tendenciją daugintis. Geriausias būdas pašalinti šį purvą yra grandiklis ant langų.
 • Kalbant apie ornamentus, galite juos įdėti į vandenį su balikliais (nenaudokite muilo ar ploviklių). Prieš įdėdami juos atgal į žuvų baką, turite juos gerai išskalauti.
 • Tada atėjo laikas išvalyti filtrą, kurį išsamiai aprašysime kitame skyriuje.

Ar yra žuvų bakas, kuris pats išsivalo?

Tai daugelio žuvų savininkų svajonė. Mes žinome, kad nuolatinė akvariumo priežiūra gali būti šiek tiek varginanti, todėl buvo žmonių, kurie savo išmonę panaudojo kurdami ir kurdami savaime išsivalančius žuvų rezervuarus. Geras sprendimas yra nusipirkti žuvų baką su nedideliu sodu viršuje.

Operacija yra labai paprasta: sistema sukurta taip, kad žuvų išmatas būtų galima naudoti kaip augalų trąšas, tuo pačiu metu jos yra atsakingos už vandens priemaišų filtravimą. Tai būtų labai geras sprendimas, jei ne tai, kad šie produktai paprastai turi labai didelę kainą.

Yra akvariumų ir žuvų talpyklų, kurios jau yra su visais jų priedais.
(Šaltinis: Dmitrijus Maslovas: 54595713 / 123rf.com)

Kaip pašalinti kalkes iš žuvų bako?

Kartais be purvo, pavyzdžiui, dumblių ar išmatų, akvariume taip pat gali kauptis plonas baltas kalkių ar dantų akmenų sluoksnis. Tai yra situacija, kuri dažnai daugelį žuvų savininkų apverčia aukštyn kojomis. Turime įspėti, kad net jei tai yra estetinė problema, galime kvėpuoti ramiai, nes tai nėra toksiška gyvūnams.

Šio elemento kilmė yra mineralinių likučių ir šarminių medžiagų vandenyje pasekmė. Norėdami išspręsti šią problemą, rekomenduojame pašalinti žuvis ir padėti jas į kitą vietą. Atlikę šį veiksmą, galite ištrinti žuvų bako stiklinę dvipuse kempine (pavyzdžiui, virtuvine) su salfumanu arba actu. Kai panaudosite, išmeskite.

Kaip papuošti žuvų baką?

Tai klausimas, kurį dažnai sau užduoda daugelis žmonių, nes akvariumas, kuriame yra tik viena žuvis, gali būti šiek tiek liūdnas. Kad išvengtumėte šios situacijos, yra dekoratyvinių variantų kiekvienam skoniui: augalai (ploni, dideli ir tamsūs lapai), uolos (stenkitės juos naudoti suapvalintus, be aštrių briaunų, kad žuvys nesusižalotų) ir spalvotas smėlis.

Be to, yra daugybė papuošalų, tokių kaip cisternos, lipni vaizdai, priklijuojami ant žuvų bako stiklo, statulėlės ir daiktai, imituojantys nuskendusius laivus, gamintojai. Alternatyvų yra daugybė: moki žaisti ir linksmintis naudodamas visų rūšių derinius. Gera idėja yra sukurti chiaroscuro zonas, kad būtų galima suprasti gylį.

Ar žinojote, kad dauguma žuvų iš tikrųjų turi atmintį? Štai kodėl kai kurie karpiai du kartus nesikandžioja tuo pačiu kabliu.

Kokių rūšių žuvų talpyklos yra rinkoje?

Kadangi tai nėra tik stiklinis indas su vandeniu, turite aiškiai žinoti turimų (arba ketinančių) žuvų savybes, kad žuvų talpykloje galėtumėte įrengti viską, ko reikia jūsų augintiniui. Tikslas yra kuo tiksliau mėgdžioti šios rūšies natūralią buveinę.

Norėdami padėti jums pasirinkti tinkamiausią produktą, mes paruošėme lentelę su rinkoje esančių akvariumų tipais. Taigi, atsižvelgdami į vandens sudėtį, žuvų kilmę, temperatūrą, kurioje ji įpratusi gyventi, ir augalus, kurie sudaro jos erdvę, turėtumėte pasirinkti žuvų baką iš šių penkių klasių.

Akvariumų tipai Charakteristikos
Atogrąžų gėlo vandens Jie atkuria skirtingos kilmės tropinių upių žuvų buveines.
Saltas vanduo Jie yra lengviausi pradedantiesiems. Jiems reikia geros filtravimo sistemos ir didelių matmenų, nes auksinė žuvelė (esminės šalto vandens žuvys) dažniausiai auga.
Atogrąžų jūrų Jie paprastai būna spalvingesni ir gražesni, tačiau juos sunkiau prižiūrėti. Jie yra žuvų talpyklos su …