▷ „Spice Habanero“ apžvalga |

Prieskonis Habanero

Mūsų įvertinimai dėl lemiamų veiksnių renkantis elektrinę orkaitę

1. Talpa ir dydis: įvertinta 8,5 iš 10

Veiksnys, apibūdinantis „Spice Habanero“ talpą ir dydį, buvo pasirinktas norint priskirti labai gerą įvertinimą dėl kelių priežasčių, kurias mes dabar jums paaiškinsime.
Mes nedelsdami nurodome, kad šios orkaitės talpa yra 31 l kuris, ypač atsižvelgiant į vidutinį kainų intervalą, į kurį įdėtas šis modelis, pateikia tikrai patogius duomenis, nes orkaitė gali paruošti patiekalų taip pat 5-6 žmonėmstaip pat skolina save vidutinės ir daugiavaikės šeimos.
Be kita ko, šį modelį galima įsigyti ir mažesne 23 l versija bei dar didesne 40 l versija.
Kalbant apie bendruosius matmenis, turime apie 55 cm pločio, apie 40 cm gylio ir apie 38 aukščio: duomenys, ypač analizuojami atsižvelgiant į didelį siūlomą vidinį pajėgumą, atrodo pakankami ir priimtini.

2. Gaminimo būdai: Įvertinimas 7 iš 10

„Spice Habanero“ mato gerą balą, priskirtą faktoriui, apibūdinančiam galimus kepimo tipus, net jei šis įvertinimas neperžengia pakankamo pakankamumo lygio, nes šis modelis nenumato specifinių tam tikrų maisto produktų, tokių kaip, pavyzdžiui, kepimo, savybių. arba atitirpinimo funkcija.
Tačiau ši elektrinė orkaitė gali prisitaikyti prie gaminamų patiekalų, leisdama pasirinkti tarp tradicinis kulinarija statinis ir modalumas virimo vėdinamas, labai reikalinga ir naudinga tam tikroms maisto rūšims, nes statinis šildymas prideda ventiliatoriaus, kuris tolygiau ir greičiau paskirsto šilumą, pagreitindamas maisto ruošimo laiką (naudojamas, pavyzdžiui, mėsai ar pyragams).
taip pat įmanoma pritaikyti kepimo tipą pasirinkimas, ar šilumos srautą reikia nukreipti tik iš viršaus, tik iš apačios, ar iš abiejų krypčių, pasirenkant, kokias varžas reikia veikti, visada atsižvelgiant į ruošiamo maisto rūšį.

3. Funkcijos: Įvertinimas 7,5 iš 10

Spice Habanero rankenėlės„Spice Habanero“ elektrinės orkaitės funkcijos įvertinamos daugiau nei pakankamai, bet nėra labai aukštai, nes jei tiesa, kad šio modelio siūlomos funkcijos nėra per daug įmantrios ar gausios, taip pat tiesa, kad šios nebuvimo sąlygos mažinamos šviesoje žemos šio produkto kainos.
Be to, mūsų nuomone, yra keletas naudingiausių ir svarbiausių funkcijų, kurių reikia ieškoti elektrinėje orkaitėje.
Pavyzdžiui, „Spice Habanero“ gali pasiūlyti vartotojui funkciją automatinis išjungimas (laikmatis nusistovėjęs nuo 1 iki 60 minučių), tačiau nėra nei akustinio indikatoriaus, įspėjančio apie praėjusį laiką, nei nurodančio, kad pasiekta norima temperatūra.
Vietoj to mes turime vieną geras matomumas krosnies vidaus, nes yra a lengvas ir platus stiklinės durys, kuris leidžia matyti dar aiškiau, net neatidarant jo, kad būtų galima stebėti maisto gaminimo būseną.

4. Našumas: Įvertinimas 8 iš 10

„Spice Habanero“ pakuotė„Spice Habanero“ pasirodymas mums atrodo patenkinamas, todėl šis veiksnys yra gana aukštas.
Norint sužinoti apie elektrinės orkaitės veikimą, būtina įvertinti jos galią ir jos siūlomą temperatūros diapazoną: „Spice Habanero“ suteikia 1500 vatų, vidutiniškai didelė galia, leidžianti prietaisui per gana trumpą laiką pasiekti temperatūrą, taip pat gaminti tokiu būdu gana greitai.
Kalbant apie temperatūrą, šis modelis turi a reguliuojamas termostatas kuri dalis nuo 100 ° C ir gali pasiekti iki 240 ° C, didelė vertė, šiek tiek paliečianti maksimalią šilumą, kurią suteikia elektrinės orkaitės, arba 250 ° C. Tai, kad šis temperatūros diapazonas yra gana gausus, leidžia orkaitę būti universalią ir pritaikyti tiek prie maisto, kuriam reikia didelės šilumos, tiek prie to, kuriam jo nereikia (pavyzdžiui, pavyzdžiui, kaitinamus indus).
Tai nėra tobula, kita vertus, tiems receptams, kuriuose turi vykti virimas a labai žema temperatūra, pavyzdžiui, 60 ° C arba 80 ° C temperatūroje.

5. Priedai: įvertinimas 7 iš 10

Elektrinės orkaitės „Spice Habanero“ priedų koeficientas viršija pakankamumą, tačiau negauna gero įvertinimo, nes įranga atrodo pakankamai tinkama, bet ne per turtinga.
Aksesuarų rinkinį sudaro vienas varvanti keptuvė / trupinių dėklas, vienas tinklelis ir kabliukas norėdamas jį patraukti. Nėra jokių receptų knygų ar papildomų lašinamų keptuvių, tačiau šis skaičius nėra labai stebinantis, atsižvelgiant į šios elektrinės orkaitės kainų diapazoną.

Autorinės teisės „Klikkapromo srl“ – draudžiamas bet koks neteisėtas naudojimas