Kodėl lenkės mėgsta Tangą

Ar skauda galvos odą, bet valant plaukus skauda širdį? Reikia kovoti su savo pačių plaukais, kurie susipainioja, byrėja ir slenka? Laimei, kvalifikuota kirpėja sugalvojo susipainiojusius plaukus – pristatome efektyvų (o taip pat ir mielą) „Tangle Teezer“ plaukų šepetėlį!

Kaip sušukuoti „Tangle Teezer“ plaukus?

Iš kur atsirado „Tangle Teezer“ plaukų šepetėlis

„Tangle Teezer“ šepetį išrado britų kirpėjas Shaunas Pulfrey. Kaip ir pridera kirpyklai, jis puikiai suprato, kaip svarbu atkaklius plaukus išnarplioti. Siekdamas palengvinti savo ir kitų kirpėjų darbą, taip pat rūpintis klientų ir klientų plaukais, 2003 m. Jis pradėjo kurti tobulą šepetį. 2005 m. Jis pardavė butą, norėdamas finansuoti savo naujo produkto – plokščio, racionalaus šepetėlio su trumpais, įvairaus ilgio dantimis – pristatymą.

2007 m. Pulfrey dalyvavo TV laidoje „Dragon’s Den“, bandydamas gauti finansavimą savo superšepetėlių gamybai, tačiau žiuri jo idėjai nepritarė. Po epizodo transliacijos, nepaisant neigiamų komentarų, „Tangle Teezer“ svetainė išgyveno apgultį ir apie 1500 žmonių užsisakė gaminį. Taip prasidėjo augantis „Tangle Teezer“ populiarumas.


Ar tu tai žinai…

Šiandien „Tangle Teezer“ šepetys parduodamas daugiau nei 70-yje pasaulio šalių ir taip pat įgijo populiarumą tarp įžymybių. Šepetį mėgsta, be kitų Britų modelis ir aktorė Cara Delevingne, buvusi „Spice Girl“ Viktorija Beckham ir aktorė Emma Watson.


„Tangle Teezer“ – kokie jo pranašumai?

Kuo „Tangle Teezer“ išsiskiria iš kitų šepetėlių? Štai keletas pavyzdžių:

 • Dantys pagaminti iš minkštos, lanksčios medžiagos, netrikdančios plaukų struktūros. Jie atsparūs deformacijoms ir pažeidimams.
 • Inovatyvi dantų forma, panaši į minkštus smaigalius, buvo sukurta taip, kad būtų veiksminga ir švelni tuo pačiu metu. Be to, dantys uždaro plaukų odeles, todėl šukuosena tampa lygi ir blizgi. <3
 • Dantys yra įvairaus ilgio, o tai leidžia išpainioti net labiausiai susivėlusius plaukus nereikia jų plėšyti ar traukti.
 • Šepetys tinka visų tipų plaukams – subtiliems, garbanotiems, tiesiems, pažeistiems, storiems, trumpiems ar ilgiems plaukams atsikratyti.
 • „Tangle Teezer“ turi kontūrinę formą, kurios dėka jis tinka rankai, galite sąmoningai valdyti judesius ir spaudimą.
 • Teptukas puikiai masažuoja galvos odą, kuri stimuliuoja kraujotaką.

„Tangle Teezer“ plaukų valymas


Kodėl svarbu plauti plaukus?

 • Švelniai šukuojant plaukus per visą jų ilgį, kiekviena plaukų kutikulė užsidaro, šukuosena tampa lygi ir blizgi.
 • Šukuojant plaukus pagerėja galvos odos aprūpinimas krauju – kraujas cirkuliuoja greičiau, pasiekia daugiau ląstelių, o tai stimuliuoja plaukų svogūnėlių darbą. Plaukai stiprėja, mažiau slenka ir auga greičiau.
 • Šepečiu plaukus plaukuose paskleidžiate natūralų riebalą, kuris apsaugo plaukus nuo pažeidimų ir išorinių veiksnių.
 • Šepečiu pašalinami silpni plaukai, todėl jų vietoje išauga nauji, stiprūs plaukai.
 • Šukuojant plaukus pašalinamos tokios priemaišos kaip dulkės ir nešvarumai

Kaip valyti plaukus „Tangle Teezer“

Plaukų valymas yra viena iš svarbiausių plaukų priežiūros procedūrų. Kaip valyti plaukus?

 1. Pakreipkite galvą žemyn ir nuvalykite plaukus nuo kaklo link kaktos.
 2. Atlikite mažiausiai 50 šepetėlių smūgių. Manoma, kad 100 judesių duoda geriausius rezultatus, tačiau tokį laiko užimantį plaukų šukavimą galite palikti savaitgaliui. 😉
 3. Jei turite pakankamai laiko, naudokite „Tangle Teezer“ ryte ir vakare.
 4. Švelniai, švelniai glostydami plaukus, šukuokite plaukus nuo plaukų šaknų iki galiukų. Padarykite šepetį atpalaiduojančia procedūra.
 5. Šukuokite plaukus galvos masažu – tam puikiai tiks „Tangle Teezer“!

Atminkite, kad švelniai šukuoti plaukus galite tik šlapi. Tik ilgai valykite sausus plaukus.

„Tangle Teezer“ šepečių tipai

„Tangle Teezer“ plaukų šepetys yra kelių rūšių, kurių kiekviena yra įvairių spalvų. Yra 5 pagrindiniai šepečių tipai:

„Tangle Teezer Original“ – pagrindinė ir viena populiariausių teptuko versijų. Šioje serijoje rasite, pavyzdžiui, storą ir garbanotą šepetį, sukurtą specialiai garbanotiems plaukams, taip pat klasikinį, juodą šepetėlį, skirtą visiems „Panther Black“ plaukų tipams.

„Elite“ poilsio kambarys – šios serijos šepečiai yra šiek tiek kitokios, racionalesnės formos nei „Tangle Teezer Original“.

„Tangle Teezer Compact Styler“ – mažesnė, kompaktiška šepetėlio versija. Jame yra dantis apsauganti perdanga, todėl puikiai tinka kelionėms ir kasdien nešiojama rankinėje. Galite rinktis iš įvairių raštų ir spalvų.

Stebuklingas gėlių vazonas – teptukas, kuris leis kiekvienai mergaitei pasijusti tikra princese 🙂 Ši versija skirta vaikams – ji yra mažesnio dydžio ir turi konteinerį rankogalių segtukams ar guminėms juostoms. Ypač miela yra „Princess Pink“ versija.

„Aqua Splash“ – šepetys, skirtas maudytis. Jis yra nepralaidus vandeniui ir puikiai tinka, pavyzdžiui, kondicionieriui tepti ant plaukų.

Jei ieškote šepetėlio, kuris ne tik švelniai ir efektyviai išpainiotų jūsų plaukus, bet ir juos puoselėtų bei rūpintųsi jų išvaizda, rinkitės „Tanglee Teezer“. Kur nusipirkti tokį teptuką? Didžiausią pasirinkimą rasite internetinėje parduotuvėje!