Kodėl po mankštos atrodote storesnė?

Parašė Jackas Boardmanas

Svorio padidėjimas po mankštos


Kartais, kai darote ilgesnę pertrauką nuo įprasto mankštos įpročio, yra visiškai normalu, kad grįžę, kai pradėsite vėl suktis ir mesti svorį, gali atrodyti, kad atrodote šiek tiek suglebęs. Bet kodėl taip yra?

Tai nėra kūno tipas ar sėkmė, bet paprastai nepakankamo širdies ir kraujagyslių mankštos rezultatas (mankšta, padidinanti širdies susitraukimų dažnį ir kvėpavimą, pagerinanti kraujotakos sistemą, plaučius ir širdį), širdies ir raumenų stiprinimo trūkumas, pašalinimas. jūsų suvartojamų kalorijų (ko jūs valgote) ir ką sudeginate (mankšta ir aktyvumas) pusiausvyros santykis. Taigi nesijaudinkite – jis nesileidžia žemyn!

Jei daug sėdėjote ar ilsėjotės kur kas aktyviau, jūsų raumenų apibrėžimas ir apimtis pasikeis, atsižvelgiant į tai, kiek laiko esate išvykę. Raumenų pumpavimas gali būti panašus į baliono susprogdinimą. Kai atliksite daug serijų su dideliu pakartojimu, jūsų raumenys pradės tinti ir jausis sotūs. Tai vadinama siurbliu.

Jei esate įpratęs tonizuoti ir kirpti mankštą ir iškritote iš savo įprastos tvarkos, jūsų raumenys nebus dirbami tiek, kiek anksčiau, todėl jų apimtis sumažės. Nelaimė yra ta, kad tai nėra masė, kurią tikėjotės prarasti, ir jei negavote tiek daug širdies, nesudeginsite anksčiau kalorijų. Tai reiškia, kad jūs priaugote riebalų.

Problema

Kai grįšite į sporto salę, raumenys gaus treniruotę ir padidins jėgas. Būdami sporto salėje, jūs aktyviai dirbsite su savo raumenimis ir visą laiką dehidratuosite. Dėl išpumpuotų raumenų, dehidratacijos ir pervargusių raumenų derinys gali padėti jaustis gerai tonizuotam, po kelių valandų atrodote suglebęs, nepaisant mankštos, kurią turėtumėte priversti lieknėti.

Jūsų raumenys išsipūtė, tačiau riebalų perteklius liko. Žmonės tai dažniausiai mato abs srityje, atlikę keletą sėdimų vietų ir šiek tiek bėgimų, kad sužinotų, jog dienos pabaigoje išsėdėję išsenka, kad kažkaip blogiau atrodo. Pirmiausia reikia atsakyti į kantrybę. Sušvelnintas kūno sudėjimas nevyksta per naktį, todėl reikia nepamiršti kelių dalykų, jei nematote norimos pažangos. Taigi suskirstykime tai į sritis, kurias galite spręsti: dietos, kardio ir tonizuojančios mankštos.

Dieta

Mes pradedame nuo jūsų dietos, nes paplitusi klaidinga nuomonė yra laikytis mados dietos arba alkanas, kad lieknėtų. Jūsų raumenims atsistatyti ir vystytis reikia baltymų, o kūnui – mitybos. Mankšta alkana yra kaip tuščia mašina. Kurkite savo ambicijas ir įsitikinkite, kad jūsų kūnas gauna reikalingų baltymų.

Jei suvokiate svorio augimą, laikykitės dietinio izoliato purtymo, kurį jūsų kūnas greitai absorbuos. Priaugant svorio, tai yra daugiau suvartojamų kalorijų ar mažiau kalorijų deginimo rezultatas, arba kartais jų derinys. Svorio metimas turėtų būti planuojamas ilgesnį laiką, kad būtų išvengta nepatogumų ir komplikacijų. Pirma, turėtumėte atkreipti dėmesį į savo kūno rengybos tvarką.

Kardio pratimai

Kol pasirinksite tinkamą širdies ir kraujagyslių treniruotę ir tonizuojančius pratimus, pradėsite matyti ieškomą pažangą. Čia yra keli pasiūlymai išbandyti tris dienas iš eilės, o kitos dienos metu reikia pailsėti vieną dieną:

15 minučių bėgimas – Laikykitės tokio tempo, kurį matote iki galo. Tai gali būti greitas ėjimas, jei tik pagreitinsite širdies ritmą.

15 minučių dviračiu ar kroso treneriu – Tai lengviau jūsų sąnariams nei bėgimas, be jokio poveikio.

Tonizuojantys pratimai

Tonas su šiais. Tai bus naudinga aplink juosmenį, ne tik tai, ką galite pamatyti priešais save – tai yra griežtesnio juosmens paslaptis.

Kojų pakėlimai – 3 x 15. Atsigulkite ant nugaros ir kelkite kelius į krūtinę

Lentos – 3 x 40 sek. Tiesiai nugara ir kojomis palaikykite alkūnes tris 60 sekundžių rinkinius. Kai būsite pasirengę judėti toliau, ilsėkitės ant jogos kamuolio, padidindami polinkį.