▷ „SteelSeries Siber“ apžvalga

„SteelSeries Siberia“ 350

Mūsų apžvalga

1. Spektaklis: Įvertinta 8 iš 10

„SteelSeries Siberia 350“ garso našumas tikrai yra vienas geriausių savo kainų diapazone, ir mes nustatėme tik mažo jautrumo ribą.Tačiau dėl visų kitų verčių šios ausinės nusipelno labai gero įvertinimo ir tikrai garantuoja visiškai patenkinamą garso kokybę. Pradėkime nuo 50 mm vairuotojų, maksimali galima vertė, užtikrinanti puikų boso suvokimą, kurį kartu su aukštesniais garsais, mes atsimename, taip pat galima išlyginti.
Dažnio atsakas turi puikų diapazoną 10–28 000 Hz, taip pat šiuo atveju viena iš geriausių įmanomų verčių ir paprastai yra gero akustinio atlikimo sinonimas. Jautrumas, kaip minėta, yra mažas, mes turime tik 80 dB didžiausio tūrio, tačiau varža yra puiki. Iš tikrųjų yra 40 omų, kurie leis jums gauti aiškų garsą, be iškraipymų, net naudojant visus galimus decibelus.

2. Jungiamumas: Įvertinta 7 iš 10

„SteelSeries Siberia 350“ ausinės yra vidutinės klasės aukščiausios klasės modelis, kuris buvo sukurtas beveik vien kompiuteriniams žaidimams. Tai yra prielaida, padedanti suprasti vienintelį teisingą šio veiksnio įvertinimą. Šiame skyriuje iš tikrųjų mūsų nagrinėjamosios šiek tiek nuvilia, nes jų negalima naudoti su skirtingais įrenginiais bet tik su kompiuteriu, „Mac“ ir PS4, todėl „Xbox One“ nėra sąraše.„SteelSeries Siberia“ 350Belaidžio ryšio nėra, tačiau poravimas atliekamas per USB kabelį. Tai neabejotinai yra „SteelSeries Siberia 350“ apribojimas, kuris, skirtingai nei kitos ausinės, jie neturi 3,5 mm lizdo išvesties, kuri leistų naudoti čia apžvelgtas žaidimų ausines su išmaniaisiais telefonais ir planšetiniais kompiuteriais.

3. Struktūra: įvertinta 7,3 iš 10

Struktūros koeficientas taip pat yra diskretiškas, tačiau jis netenkina mūsų visų aspektų, ypač todėl, kad kabelio ilgis yra trumpesnis nei paprastai rekomenduojame.„SteelSeries Siberia 350“ paviljonų detalė veiksmų diapazonas yra „SteelSeries Siberia 350“ žaidimų laisvų rankų įranga 1,5 m, palyginti su maždaug 2 m vidurkiu rinkoje. Be abejo, 1,5 m vis dar yra daugiau nei pakankamai įprastomis situacijomis, tačiau atsižvelgiant į tai, kad trūksta belaidžio ryšio galimybės, šiek tiek ilgesnis laidas nebūtų nepatenkintas.
Ausinių svoris yra 290 g, labai priimtina net tiems, kurie kelias valandas nešioja ausines. Ausinės, būdamos per ausis su uždara dinamika, gali puikiai izoliuoti grotuvą nuo bet kokio išorinio triukšmo.
Ausinės turi minkštą, lanksčią struktūrą galvos juostos savireguliacija pagal galvos dydį ir mobilius paviljonus. Mes pranešame, kad viršutinėje srityje nėra paminkštinimo, net jei jį pakeis lanksčia juosta, todėl ausinės vis tiek bus patogios.
Mikrofonas yra ištraukiamas ir gali būti visiškai įdėtas į ausines, taip užimant mažiau vietos.

4. Valdikliai ir funkcijos: Įvertinta 7 iš 10

„SteelSeries Siberia 350“ neturi komandų, turinčių daug galimybių, pavyzdžiui, paviljonuose keisti muzikos takelį, tačiau įvertinimas mums vis tiek yra geras.
Tiesą sakant, per atitinkamą programinę įrangą su šiomis ausinėmis galite reguliuoti ir išsaugoti 5 atskirus išlyginimo nustatymus, kad būtų aktyvuota atsižvelgiant į aplinkos tipą, kurį norite atkurti, ir žaidimo tipą.
Taip pat paviljonuose bus galima reguliuoti LED žibintų intensyvumą ir spalvą.
Iš to paties pasirinkimo skydelio, kuris, kartojame, nėra integruotas į laisvų rankų įrangos valdiklius, tačiau valdomas per kompiuterio programinę įrangą, taip pat bus galima įjungti / išjungti erdvinį efektą. Kita vertus, garsumą taip pat galima reguliuoti tiesiai iš „SteelSeries Siberia 350“ žaidimų laisvų rankų įrangos.
Viskas yra bent jau iš dalies geresnė, jei atsižvelgsime į jų siūlomą pasirodymą žaidimo metu. Tačiau net ir šiuo atveju mes nesame visiškai patenkinti „SteelSeries Siberia 350“ žaidimų ausinėmis jie neturi integruotos garso plokštės.
Sistema yra labai įdomi 7.1 erdvinis, o ne „Dolby“ tipo, kaip ir daugelis kitų žaidimų ausinių: tai naudoja DTS technologija (Skaitmeninio teatro sistema). Sunku palyginti abi technologijas, apsiribojame tik tuo, kad DTS buvo sukurtas siekiant pasiūlyti geresnę kokybę nei „Dolby“, tačiau yra prieštaringų nuomonių apie tai.
Mikrofonas yra vienakryptis, tai leis geriau filtruoti gaunamus garsus, net jei jame nėra triukšmo slopinimo funkcijos.

5. Priedai ir atsarginės dalys: įvertinta 6 iš 10

Žaidimų ausinės, net aukščiausios klasės modeliai, dažnai neturi priedų arba jų yra labai nedaug. „SteelSeries Siberia 350“ yra visiškai šios „tradicijos“ dalis, iš tikrųjų joje nėra jokių priedų, net 3,5 mm analoginio adapterio, kuris vien tik padidintų šio modelio universalumą.

„Klikkapromo srl“ autorių teisės yra draudžiamos

Parašykite komentarą