▷ „TaoTronics TT-SK1“ apžvalga

„TaoTronics TT-SK15“

Mūsų įvertinimai, lemiantys veiksnius renkantis jūsų garso juostą

1. Spektaklis: įvertinta 5 iš 10

Pirmame apžvalgos skyriuje mes vertiname spektaklis šios garso juostos, analizuojant galingumą, esamų garsiakalbių skaičių ir bet kokią žemų dažnių garsiakalbių įrangą.
Šiuo atžvilgiu mes nusprendėme priskirti „TaoTronics TT-SK15“ balsas iš 10 iš 10. Aptariamas produktas yra žemos klasės modelis, sukurtas daugiausia kaip papildomas televizoriaus ekrano elementas, siekiant pagerinti jo garso kokybę, o našumo požiūriu jis nepasiekia ypač aukšto lygio. .
Konfigūracija yra tipo 2.0, todėl šio modelio viduje yra vienas garsiakalbių pora kartu su a stiprintuvas: tai yra konfigūracija, kurią galėtume apibrėžti kaip pagrindinę, nes nėra net žemųjų dažnių garsiakalbio, nei integruoto, nei išorinio.
Remiantis gamintojo pateiktais duomenimis, šios garso juostos galia yra 40 vatų. Tai reiškia, kad jis ypač netinka didelėms ir erdvioms ar ypač animacinėms aplinkoms, tokioms kaip vakarėliai ar priėmimai: tokiose situacijose „TaoTronics TT-SK15“ negalėtų pasiūlyti patenkinamo veikimo.Kita vertus, jei norite, kad garso juosta būtų naudojama tik norint sustiprinti kompiuterio ar televizoriaus garso signalą aplinkoje, kuri nėra per didelė, šio gaminio našumas bus pakankamas, net jei jis toli gražu nėra puikūs modeliai.

2. Jungiamumas: įvertinta 7,5 iš 10

Antrasis aspektas, kurį ketiname įvertinti savo apžvalgoje, yra ryšys, tai yra įvestys ir įvairių prisijungimo galimybė prieinama „TaoTronics TT-SK15“: šiuo atveju mes pasirinkome suteikti šiam produktui 7,5 balą iš 10.
Kalbant apie kabelių jungtis, visi šio tipo įėjimai yra garso juostos gale, išdėstyti specialiame skyriuje. Šioje erdvėje galėsime rasti įėjimą į bendraašis kabelis, už optinis kabelis ir dvigubai RCA kabelis. Dėžutės viduje iš karto rasime RCA kabelius, kurie leidžia mums prijungti šį prietaisą prie daugelio rinkoje esančių ekranų.„TaoTronics TT-SK15“ - įvadai ir kabliaiTaip pat šioje pusėje turėsime kabelių įvadą 3,5 mm lizdas per kurią bus galima priversti šią garso juostą sąveikauti su įvairiais įrenginiais, įskaitant mobiliuosius, tokius kaip išmanieji telefonai ar planšetiniai kompiuteriai. „Bluetooth“ ryšys su kuria galime prijungti savo garso juostą prie daugelio įrenginių, nenaudodami didelių gabaritų jungimo laidų.„TaoTronics TT-SK15“ - „Bluetooth“ ryšysApie „Bluetooth“ ryšį pranešama, kad per atstumą virš 2 metrų nutrūksta ryšys tarp šaltinio ir garso juostos.
Ryšio požiūriu šis modelis siūlo įvairias galimybes, ypač kabelių jungtys: šios kainos kategorijos produktui galime prenumeruoti tik šių funkcijų vertę.

3. Funkcijos: Įvertinimas 7,5 iš 10

Ėjimas svarstyti funkcija Šiuo modeliu pasirinkome TaoTronics TT-SK15 įvertinti 7,5 balų iš 10. Kalbant apie nuotolinio valdymo galimybę, dėžutės viduje randame nuotolinio valdymo pultas su kuriais galime padidinti garsumą, pakeisti grojamus takelius, perjungti iš vieno šaltinio kanalo į kitą arba išjungti savo garso juostą. Nuotolinio valdymo baterijos į pakuotę neįeina.„TaoTronics TT-SK15“ - nuotolinis valdymasŠio elemento įtraukimas tikrai nėra mažas įrankis, nors galimybė valdyti įrenginį per išmanųjį telefoną ar planšetinį kompiuterį nėra numatyta. Kalbant apie ekraną, valdymui nėra jokio monitoriaus, tačiau vietoje jo, centrinėje garso juostos juostoje, yra kontrolės skydelis grūdinto metalo su jutikliniais valdikliais garso reguliavimui ir garso juostos įjungimui / išjungimui.„TaoTronics TT-SK15“ - Valdymo skydelisŠis skydelis, be šio gaminio dizaino ir linijų puošimo, leidžia per LED žibintai dedamas iškart po valdikliais, kad būtų galima stebėti šaltinį, prie kurio prijungėme garso juostą: apsukrumas, leidžiantis dar lengviau valdyti garso juostą.

4. Struktūra: įvertinta 7,5 iš 10

Galiausiai pakomentuokime šios garso juostos konstrukcinį profilį, atsižvelgdami į tai, kad „TaoTronics TT-SK15“ pasirinkome priskirti 7,5 balą iš 10.
Garso juosta susideda iš vientiso gabalo su dviem įmontuotais garsiakalbiais – jokių kitų komponentų nėra. Jo matmenys yra puikiai įrėminti pagal savo žanrą: a pailgas 87,5 cm kūnas, an ‘aukštis 8,7 cm ir vienas 6,5 cm gylis.„TaoTronics TT-SK15“ - montuojamas ant sienos

Dėl šių priemonių ir svorio tiesiog 2,5 kg, „TaoTronics TT-SK15“ lengva įdiegti bet kokioje aplinkoje: šiuo atžvilgiu garso juostos gale randame du kabliukus, kad „TaoTronics TT-SK15“ būtų galima pastatyti pakeltoje padėtyje. Kita vertus, jei norite įdėti šią garso juostą ant paviršiaus, sustiprintas plastikinis pagrindas leidžia pastatyti šį įrenginį ant bet kurio stabilaus paviršiaus.

Autorinės teisės „Klikkapromo srl“ – draudžiamas bet koks neteisėtas naudojimas