4 žingsniai iki tobulo vyriško dvynio

Laikai, kai veido priežiūra buvo skirta tik moterims, jau seniai praėjo. Laimei! Šiais laikais kiekvienas veidas (vyras ir moteris) turi tą pačią teisę būti maitinamas, lygus ir švytintis, todėl vyriška kosmetika yra labai populiari. Pateikiame vadovą, kaip prižiūrėti vyrų odą 4 paprastais žingsniais.

Kokią kosmetiką vyrams turėčiau naudoti?

Vyrų veido priežiūra – sveiki atvykę į vyriškos kosmetikos šalį

Prieš rinkdamiesi kosmetiką vyrams, atminkite, kad vyrų odai reikia visiškai kitokių poreikių nei moterų odai, todėl reikia kitokio požiūrio, kitokios priežiūros ir skirtingų produktų. Skamba pavojingai? Mes nusiraminame, vyrų veido priežiūra gali būti tikrai lengva. Įrodymai? Atlikite šiuos 4 veiksmus, kad gautumėte sklandžią veido spalvą ir sutaupytumėte laiko „sėdėdami vonioje“.

1 žingsnis: Valykite vyro veidą

Riebalinės liaukos, esančios vyrų veiduose, intensyviai dirba visą dieną, gamindamos didelį kiekį riebalų. Dėl šios priežasties vyrų, daugiau nei moterų, odą veikia kenksmingos bakterijos, sukeliančios egzemą ir įvairius dirginimo būdus. Norint apsaugoti odą nuo nemalonių netikėtumų, būtina ją reguliariai ir kruopščiai valyti. Laimei, tai tikrai lengva ir smagu.

Norėdami nusiprausti veidą, naudokite kosmetiką, pritaikytą jūsų odos poreikiams. Jūs nežinote, kokia yra jūsų veido spalva? Naudokitės mūsų vadovu.


Kaip sužinoti vyrų odos tipą?

  • Sausa oda lydimas nemalonaus sandarumo jausmo, kuris atsiranda iškart nusiprausus veidą. Dienos metu oda gali jaustis šiurkšti ir įtempta.
  • Riebi oda ji yra atspari. Dienos metu jis pasidengia poras užkemšančiu sebumo sluoksniu, dėl kurio gali prasiveržti.
  • Mišri oda pasižymi panašiomis riebios odos savybėmis (ji spindi), tačiau dažniausiai tik vadinamojoje T zona, apimanti kaktą, nosį ir smakrą.

Kokią kosmetiką vyrams turėtų naudoti vyrai, turintys sausą, riebią ar mišrų odą?

Sausos odos savininkams geriausi produktai bus subtilūs produktai be parabenų ir alkoholio, pavyzdžiui, „Aquapower D“ jautrus „Biotherm“ gelis, kurie nėra alergiški ir švelnūs odai.

Vyrai su mišria ar riebi oda jie turėtų rinktis produktus, kurie riboja papildomą riebalinių liaukų darbą ir sumažina veido blizgesį. Tokios kosmetikos pavyzdys yra „Clinique“ gelis „Oil Control Face Wash“.

Laimingieji, kurių veido oda nėra kaprizinga, nesudirgusi ar riebi, gali sau leisti naudoti universalią, švelniai drėkinančią ir valančią kosmetiką, pavyzdžiui, iš „L’oréal“.

Verta tai daryti kartą ar du per savaitę veido šveitimaskuris pašalins negyvą odą ir giliai išvalys vyro veidą.

2 žingsnis: tonizavimas

Mes žinome, kad daugelis vyrų toniką sieja tik su džinu ? ir mano, kad tokiu pavadinimu kosmetika yra nereikalingas produktas vonios kambaryje. Neteisingai! Pabandysime kartą ir visiems laikams paaiškinti, kokį vaidmenį tonizavimas atlieka kasdienėje priežiūroje.

Vandeniu ir geliu nuvalytas patino veidas keičia savo reakciją, t. Y. PH, ir pašalina natūralų odos hidro-lipidinį sluoksnį, kuris turi apsauginį poveikį. Toniko užduotis yra atstatyti natūralų, rūgštų odos pH 5,5 lygyje. Kas atsitiks, jei tonizavimas bus praleistas? Kompleksas ima maištauti – jei pH yra per didelis, jis tampa jautrus ir dirginamas; jei jo per mažai – jis gamina daug riebalų ir greitai riebaluojasi. O, visa filosofija ?

3 žingsnis: Mityba ir drėkinimas

Vyrams skirto kremo užduotis – aprūpinti odą drėkinančiais ir maitinančiais ingredientais. Kremo galingumas drėkina, tonizuoja ir apsaugo nuo dirginimo. Kai kurie produktai apsaugo nuo raukšlių ir sumažina odos spalvą. Kremą naudokite du kartus per dieną, nuvalius ir tonizavus odą.


Kaip pritaikyti vyrišką kremą prie odos poreikių?

Ponai su labai sausa ir sudirginta oda jie turėtų kreiptis į labai drėkinančius ir raminančius produktus, kuriuose nėra parabenų ar alkoholio, o jų formulė yra bekvapė.

Trisdešimtmečiai vyrai turėtų apsvarstyti galimybę pristatyti odos priežiūros produktus, kurie išlaikytų jų odą jaunatvišką. Kremas nuo raukšlių vyrams sumažina odos senėjimo požymius, išlygina raukšles, išlaiko odą elastinga.

Kremo nuo raukšlių poveikį reikėtų sustiprinti įtraukiant jį į kasdienę priežiūrą paakių kremas vyrams. Ar manote, kad tai nereikalinga? Visai ne! Oda po akimis yra plona, ​​lengvai pažeidžiama ir sausa. Pavargusi, pilka ir sausa oda aplink akis, nes mažai kas gali pridėti metų.


4 žingsnis: nusiskusti

Susirašykime – skutimasis yra labai individualus dalykas. Kai kurie vyrai neįsivaizduoja, kaip kasdien plaukti veido plaukais, ir reguliariai naudoja skustuvą ar skustuvą. Kiti geriausiai jaučiasi su mažu ar nemažu smakru ant veido. Nepaisant to, kiekvienas vyras kartais susiduria su skutimosi iššūkiu.

Dirginimas po skutimosi, kirpimai, įaugę plaukai – kuris ponas to nepatyrė? Laimei, tai neturi būti tokia! Kokios kosmetikos vyrams reikėtų dėti į kosmetologą?

  • Balzamas po skutimosi – norėdami mėgautis lygiomis, gerai prižiūrimomis ir maitinamomis veido spalvomis, naudokite jas po kiekvieno susitikimo su ašmenimis. Balzamas drėkins ir ramins odą, taip pat išvengs nemalonių ir nemalonių dirginimų po skutimosi.
  • Po skutimosi – ši kosmetika sujungia kvepalų ir raminančio losjono po skutimosi pranašumus – ji drėkina ir ramina veidą bei puikiai papildo vyriškų kvepalų aromatą. Mūsų pasirinkimas? „Calvin Klein“ skutimosi amžinybė, turintis beprotišką, aromatingą ir gundantį švelnų aromatą.

Jūs tai padarėte per mūsų 4 žingsnius ir tai tikrai praėjo be sužeistųjų. ? Atminkite, kad jūsų odos išvaizda priklauso nuo to, kaip jūs ja rūpinatės. Viskas, ko jums reikia, yra šiek tiek noro ir patikrintos kosmetikos, kad vyrai gerai jaustųsi jūsų odoje.