Ar šunys gali valgyti krabų mėsą? – Vau

Kad šunys lengvai suvalgys daugybę dalykų, kurių žmonės nevalgys, yra visuotinai žinoma. Dar Biblijos laikais žmonės šunims mėtė nevalgomus laukinių žvėrių suplėšytų gyvūnų lavonus. Daugelis šunų savininkų turi tiesioginės patirties, kai šuo greičiausiai suvalgys daugybę dalykų, kurių jų šeimininkas norėjo – drabužius, popierius ar bet kokius laidus, paliktus per arti šuns narvo.

Visiškai kita kryptis yra tai, kad šunys taip pat valgys žmogaus maistą – žalią arba virtą, ir nebūtinai tik natūralią mėsą, kuri yra jų mityba laukinėje gamtoje. Šunys lengvai įsiras į saldainius, ledus, bulvių traškučius ir daugybę kitų žmogaus sukurtų užkandžių. Šio tipo daiktų plakatas yra šokoladas, kuris šunims yra liūdnai nenugalimas ir nesuvirškinamas. Šunys niekada neturėtų būti šeriami dideliu kiekiu šokolado, nesvarbu, kokie mieli jie atrodytų elgetaujantys, ir jei jie nurijo, reikia nedelsiant kreiptis į gydytoją.

Šunų ėdalo patarimas: Jei esate kaip ir dauguma šunų tėvų, siekiate aprūpinti geriausią maistą savo šuniukui. Štai keletas geriausių šviežio maisto variantų net ir išrankiems valgytojams. Jei turite, įveskite savo šuns svorį ~ 5 svarai atsiskaitymo metu, kad gautumėte mažesnes porcijas! Sujunkite tai su žemiau pateiktais bandomaisiais kuponais ir galėsite išbandyti „Nom Nom“ ar „Ūkininko šunį“ vos už ~ 20 dolerių.

Šiais laikais rinkoje esant įvairiems komerciniams naminių gyvūnėlių ėdalams, daugelis žmonių susimąsto, ką dar saugu dovanoti šuniui. Galų gale, dauguma naminių gyvūnėlių savininkų iš tikrųjų neperžiūri šunų maisto, kurį jie perka, sudedamųjų dalių ir nedaugelis kada nors yra pakankamai eksperimentavę, kad galėtų galutinai žinoti, kas šuniui pakenks ar nepakenks, jei pūkuotukas kąs. Vargu ar tai apsiriboja sintetiniais maisto produktais; yra daugybė natūralaus maisto šaltinių, kurie yra didžiulis klausimų ženklas daugumai naminių gyvūnėlių savininkų.

Viena iš dažniausiai pasitaikančių šio klausimo temų yra jūros gėrybės – valgome jas kaip ir bet kurią kitą mėsą, tačiau beveik visų jūros gėrybių maistinės vertės yra gerokai kitokios nei mėsos sausumoje ar valgomųjų paukščių. Krabai yra populiarus žmonėms skirtas jūrinis maistas – ką iš jo daro šunys?

Šunys ir jūros gėrybės

Bet kuris žvejas – ir tikriausiai kas nors kada nors buvo prekybos centre – gali jums pasakyti, kad jūros gėrybėse yra daug pilkosios zonos. Žuvys, esančios viename spektro gale, dažnai tvarkomos beveik taip pat, kaip galima perkelti avieną. Kita vertus, jūros dumbliai turi būti kruopščiai išvalyti ir perdirbti, kad žmonės galėtų juos saugiai valgyti.

Šunys nelabai rūpinasi vandens augmenija, tačiau gana gerai gali prasiskverbti pro žuvies mėsą; kaip ir žmonėms, jie mano, kad tai yra priimtinas, jei neįprastas, sausumos grobio gyvūnų pakaitalas. Vienintelis dalykas, kurį jie daro kitaip nei žmonės, yra tai, kad šuo suvalgys žuvies odą ar kaulus tuo pačiu malonumu kaip ir mėsa, o labiau tinka nei žmonės, kad suskaidytų kietus žuvies gabaliukus, kad gautų naudos iš supakuotų maistinių medžiagų. per.

Moliuskai yra kitas dalykas. Jų lukštai yra pagaminti iš chemiškai kitokių medžiagų nei gyvūnų, nei žuvų kaulai, ir šunims nevalgomi; Be to, daugumos kiaukutinių anatomija reikalauja, kad juos kas nors galėtų realiai suvalgyti, juos reikia kruopščiai išvalyti. Krabų mėsa yra geras to pavyzdys, nes didžiąją dalį krabų reikia išmesti ne iš rankų – visas valgomasis raumuo yra linkęs būti kojose ar apačioje, o ne pasiskirstyti per krabo kūną, kaip yra sausumos gyvūnų atveju.

Šunys gali valgyti tinkamai paruoštus krabus, tačiau jie turėtų būti paruošti pagal žmonių standartus – pašalinti visą kiautą ir odą, o mėsą išvirti iki galo. Naudoti mėsos likučius nerekomenduojama – duokite savo pūkui tik šviežių krabų arba, jei reikia, krabų mėsos, kuri po virimo nebuvo šaldyta ar užšaldyta.

Jūros gėrybių mitybos faktai jūsų šuniui

ar šunys gali valgyti krabų mėsą

Žuvys žmonių mityboje vertinamos kaip stiprus omega-3 ir kitų riebalų rūgščių ar maistinių aliejų šaltinis, kurio žmogaus organizmas negali pagaminti, ir jie teikia daugybę tų pačių privalumų jūsų šuniui. Žuvys gali suteikti šuniui blizgesio kailį ir išspręsti arterijų problemas, subalansuojant jų cholesterolio kiekį; Be to, žuvys yra puikus baltymų šaltinis, todėl jos yra tvirtas pasirinkimas jūsų šuns raumenų vystymuisi.

Nors žuvyse yra toks dalykas kaip riebalai, jis pasiskirsto labai skirtingai nei žinduoliuose, o nė vienas iš didelių riebalų ląstelių nuosėdų neatsiranda penint sausumos gyvūnams. Vietoj to riebalai pasiskirsto per žuvis sluoksniais ir sukuria išskirtinę dribsnių struktūrą, kuri taip dažnai siejama su jūros gėrybėmis.

Tai reiškia, kad nors vargu ar šersite savo šunį dideliais riebalų gabaliukais, duodami jam krabų ar kitų žuvų, neturėtumėte apskaičiuoti šuns valgio kaip gryno baltymo; taip pat yra riebalų, o per didelis jų kiekis gali būti kenksmingas. Jūros gėrybės taip pat kartais supakuojamos į aliejų, kuris gali pridėti daug daugiau kalorijų, nei galima įtarti išpakavus.

Taip pat patikrinkite: ar šunys gali valgyti „Nutella“?

Ar šunys gali valgyti krabus paplūdimyje?

Išnešioti savo šunį pasivaikščioti į paplūdimį yra maloni patirtis tiek jums, tiek jūsų šuniui. Šunys yra valytojai, ir jie visada šnipinėja, norėdami ką nors užkąsti, nesvarbu, ar tai valgoma, ar ne, todėl jūs turite juos nuolat stebėti.

Dėl daugelio priežasčių šunys neturėtų valgyti krabų paplūdimyje. Pirmasis yra tas, kad žalioje krabų mėsoje gali būti kenksmingų bakterijų, dėl kurių jūsų šuo gali labai pasijusti blogai. Antra, buvo istorijų, kai krabų kriauklės kenkia jūsų šunims viduje. Krabų lukštai yra aštrūs, jie gali nupjauti šuniui burną arba sulaužyti dantis.

Ar šunys gali valgyti krabų kojų lukštus?

Šunys niekada neturėtų valgyti krabų lukštų. Krabų kriauklės yra pavojingos, ir jei įtariate, kad jūsų augintinis sunaudojo dalį lukšto, turėtumėte stebėti jų būklę ir nunešti juos pas veterinarą, kai tik pastebėsite neįprastą elgesį.

Neigiamos pusės ir atsargumo priemonės

Nors galite manyti, kad krabų mėsa yra sveika jūsų augintiniui, nes joje gausu omega 3, sveikų riebalų rūgščių ir baltymų, kurie iš pradžių skamba kaip kažkas naudingo jūsų šuniui, deja, minusai atsveria naudą.

Krabų mėsos viduje esantys intersticiniai parazitai gali būti nepaprastai žalingi ir greičiausiai sukels jūsų šuniuką nuo stipraus skrandžio skausmo. Taigi, kokių atsargumo priemonių galite imtis? Štai keletas patarimų, kaip apsaugoti šunį nuo krabų mėsos:

1. Stebėkite savo šunį

Stebėkite savo šunį paplūdimyje. Tai iš tikrųjų yra daug lengviau pasakyti nei padaryti! Laikykite šunį atokiau nuo uolienų ir kitų krabų užkrėstų vietų, kad šuo nesusigundytų kramtyti krabų.

2. Išimkite krabų mėsą iš burnos, kai tik pamatysite

Jei matote, kad jūsų šuo ką nors valgo paplūdimyje, turėtumėte pabandyti kuo greičiau jį pašalinti iš burnos.

3. Eikite į veterinarą

Jei įtariate, kad jūsų šuo valgė krabų mėsą, nuneškite juos pas veterinarą pasitikrinti ir gauti daugiau patarimų. Visada geriau būti saugiam, nei gailėtis.

Jūros gėrybės dažniausiai būna gana liesos šunims, nes cheminis žuvų ar vėžiagyvių skirtumas nuo įprastos jų mitybos gali sukelti pavojingų reakcijų. Kaip ir žmonėms, šunims gali kilti rimtų alerginių reakcijų į vandens maistą, o maistinių medžiagų balansas gali būti pakankamas, kad jiems būtų rimtas pavojus, jei jie valgys per daug.

Palengvindami aptariamą maistą, lengviau pastebimas pavojus – šunys mielai sutraiškys žuvies kaulus, tačiau dėl to atsiradę aštrūs, ploni fragmentai gali lengvai plyšti šuns žarnyną ir labai pakenkti organams. Šunys taip pat yra jautrūs gyvsidabrio keliamiems pavojams, kurie, kaip žinoma, kaupiasi jūros gėrybėse, ir, kaip ir žmonės, neturėtų vartoti per daug net saugiausių variantų.

Išvada

ar šunys gali valgyti krabų mėsą

Krabų pasidalijimas su savo šunimi gali būti nelaimė iš karto, tikrai ne, jei viskas, ką perduodate, yra kąsnis ar du kietos krabų mėsos. Dauguma kitų jūros gėrybių yra nedideli kiekiai, pvz., Žuvų dubenėlių antgaliai ar skanėstai šunims, tačiau dažniausiai jūsų šuo turėtų laikytis sveikos mitybos įprasto kukalo, patvirtinto pagal jų dydį, veislę, amžių ir gyvenimo būdą.

Jums taip pat gali patikti: ar šunys gali valgyti cukinijas?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *