Kriauklė: Koks yra geriausias d

Kiek kartų teko plauti indus? Tikrai su nostalgija atsimenate tas vaikystės dienas, kai padėjote tėvams atlikti šią užduotį. Gali būti, kad jūsų užduotis buvo džiovinti indus, o jūs kalbėjotės apie tai, kaip praėjo diena. Tokie laikai galėjo likti už nugaros, tačiau vis dar svarbu turėti gerą kriauklę.

Nors indų plovimo mašinos vis dažniau būna namuose, jos vis dar plaunamos rankomis. Yra net tokių, kurie nenori turėti tokio tipo prietaisų dėl skirtingų priežasčių. Nepamirštant, kad kriauklė naudojama vaisiams, daržovėms ir kitiems maisto produktams plauti. Ar norite rasti geriausią? Taigi, atkreipkite dėmesį į šį vadovą, kurį paruošėme jums.

Svarbiausias

 • Svarbu, kad įsigytumėte kriauklę, tinkančią jūsų virtuvės dizainui, ir kad ji atitiktų jūsų poreikius. Todėl neapsigaukite vien dėl patrauklaus dizaino.
 • Tai ne tas pats, kas nusipirkti kriauklę kartu su likusia virtuve, nei pakeisti jau turimą. Toliau pateiktose eilutėse rasite šių dviejų atvejų variantus.
 • Ar norite sužinoti, kodėl geriau, jei kriauklė neturi stačių kampų? Koks yra geriausias jūsų krūtų dydis ar skaičius? Tada nepraleiskite mūsų skyriaus „Pirkimo kriterijai“, rasite atsakymą į šį ir kitus klausimus.

Geriausios kriauklės rinkoje: mūsų rekomendacijos

Ar yra kriauklė kiekvienam žmogui? Mes nežinome, bet tikrai, jei jums yra tobulas, jūs tiesiog turite jį rasti. Ekskursija, kurią pradėsime šiuo metu, padės jums atrasti skirtingus modelius, medžiagas, formas ir dydžius. Ar norite pradėti žinoti kai kurias mūsų rekomendacijas? Taigi, eikime su jais.

Geriausia internetinių pirkėjų kriauklė

Tai nerūdijančio plieno kriauklė su dviem dubenėliais, kurių vienas yra 30 x 40 cm, kitas – 32 x 33 cm. Mažasis turi dvi skylutes, vieną čiaupui ir vieną muilo dozatoriui, abi reikia įsigyti atskirai.

Jame pateikiamos instrukcijos ir įvairūs jums reikalingi tvirtinimo elementai. Jis tiekiamas su kamščiu, sifonu, perpildymo ir išleidimo žarnomis. Apatinėje kriauklės srityje yra tylus padėkliukas, kad būtų sumažintas į jį patekusio vandens triukšmas.

Viena iš pilniausių kriauklių

Nerasta jokių produktų.

Tai yra viena iš pilniausių kriauklių rinkoje. Jame yra dvigubas dubuo, šiukšlių dėžė, muilo indas, čiaupas ir įrankių laikiklis, skirtas padėti kai kuriems virtuvės daiktams, pavyzdžiui, žirklėms ar peiliams.

Jis pagamintas iš nerūdijančio plieno, kurio danga yra satino, kuris neišblės naudojant. Be to, jis yra su visais elementais, kurių reikia kriauklei sumontuoti. Jo dydis yra 84 cm pločio ir 43 gylio.

Geriausia dvigubo dubenėlio kriauklė

Tai kriauklė iš balto granito, labai atsparios įbrėžimams, karščiui ir lengvai valoma. Jo matmenys yra 79,5 x 45,5 cm, o indų plovimo mašiną ar skalbimo mašiną prie jos sifono galite prijungti išleidimo kamščiu.

Kriauklė turi būti sumontuota ant stalviršio. Tai aukštos kokybės modelis, todėl jo gamintojai jums siūlo iki 25 metų garantiją. Jums patiks šiuolaikiškas ir patrauklus dizainas.

Geriausia kriauklė su nusausintuvu

Kriauklė su tokiu nusausintuvu yra labai naudinga, nes net jei turite indaplovę, kažkas visada šveičiamas rankomis. Be to, jis tiekiamas su kitu nuimamu nusausintuvu, kad būtų lengviau valyti maistą.

Jis pagamintas iš nerūdijančio plieno ir turi banguotą dizainą ant abiejų drenažo plokščių. Tai puikus modelis montuoti priešais langą, nes čiaupas dedamas iš vienos pusės. Jo išmatavimai yra 45 x 41 cm.

Prekių vadovas: viskas, ką turėtumėte žinoti apie kriauklę

Virtuvių dizainas turėtų būti toks pat atsargus, kaip ir likusių namų. Labai svarbu, kad būtų sukurta funkcinė erdvė, tačiau nepamirštant estetikos. Patraukli kriauklė gali būti raktas to pasiekti. Tiesą sakant, yra modelių, kurie gali tapti kambario centru. Šiose eilutėse sužinosite, kuri geriausiai atitinka jūsų poreikius.

Moteris plauna salotas

Jei ketinate reformuoti virtuvę, galite pasirinkti, kur pastatyti kriauklę. Ekspertai rekomenduoja sukurti įsivaizduojamą trikampį su virtuvės, sandėliavimo ir kriauklės zonomis. (Šaltinis: Polc: 40802271 / 123rf.com)

Kokios formos gali būti kriauklės?

Pirmas dalykas yra tai, kad jūs nustatote formą, kokia turėtų būti jūsų kriauklė, aišku, kad tai priklausys nuo jūsų virtuvės poreikių. Tai nėra tas pats, kas turėti didelę erdvę nei mažesnė. Be to, stalviršiai yra skirtingų formų ir visi modeliai negalios. Todėl atkreipkite dėmesį į šią lentelę.
Kriauklės tipas Jo privalumai Jo trūkumai
Aikštė Jie prisitaiko prie mažiausių erdvių. Paprastai jie nėra didelio dydžio.
Stačiakampis Jie yra patys erdviausi. Turite turėti gero dydžio stalviršį.
Apvalus Jie labai gerai valo ir tinka mažoms virtuvėms. Jo matmenys yra gana riboti.
Kampas Jie padeda optimizuoti erdvę jūsų virtuvėje. Jie ne visada yra patogūs.
Su nusausintuvu Jie leidžia nusausinti tai, ką plaunate rankomis. Jie netinka, jei turite mažą stalviršį.
Dvi krūtys Jie yra labai patogūs ir suteikia daugiau naudojimo galimybių. Jie užima daugiau vietos.

Ar kriauklė su vienu dubeniu ar dviem yra geresnė?

Akivaizdu, kad visada geriau turėti kriauklę su dviem kriauklėmis. Tai leidžia jums turėti papildomą erdvę, kurią galite naudoti įvairiais būdais. Bet jei turite sumažinto dydžio stalviršį, geriau pasirinkti vieno dubens modelį. Tarpinis variantas yra kriauklės su pusantro dubenėlio, tai yra, didesnis ir mažesnis.

Iš kokių medžiagų galima pagaminti kriaukles?

Medžiaga, iš kurios pagaminta kriauklė, yra svarbiausia nustatant jos veikimą. Rinkoje rasite įvairių variantų, gerai, kad žinote, kurie yra pagrindiniai. Šioje lentelėje mes parodome labiausiai paplitusias ir išskirtines jų savybes, palankiausias ir ne tiek daug.
Kriauklės tipas Naudai Prieš
Plienas nerūdijančio Tai labai atspari medžiaga ir lengvai valoma. Tai yra gana paveikta kalkių ir lengvai įbrėžimų.
Granitas Jis puikiai atlaiko šilumą, smūgius ir įbrėžimus. Jo valymas yra paprastas. Jo kaina didesnė.
Akmuo Jis turi labai patrauklią išvaizdą ir puikiai atlaiko šilumą, smūgius ir įbrėžimus. Tai šiek tiek brangu.
Keramika Jo estetika idealiai tinka kaimiškoje virtuvėje. Tai labai subtilus, lengvai dėmėjasi ir yra labai senamadiška medžiaga.
Derva Jie yra labai minkšti ir yra daugybė spalvų ir potipių, tokių kaip sudėtiniai. Jis yra gana tvirtas, bet ne toks tvirtas kaip nerūdijantis plienas.
Krištolas Tai labai higieniška ir atspari įbrėžimams. Tai idealiai tinka medicininėms konsultacijoms. Buitinėje sferoje jis nėra labai rekomenduojamas dėl savo subtilumo.

Kur įdėti kriauklę naujoje virtuvėje?

Jei ketinate reformuoti virtuvę, galite pasirinkti, kur pastatyti kriauklę. Ekspertai rekomenduoja sukurti įsivaizduojamą trikampį su virtuvės, sandėliavimo ir kriauklės zonomis. Jis žinomas kaip darbinis trikampis. Šiame sąraše mes parodysime geriausią paskirstymą, kuris priklausys nuo jūsų virtuvės dizaino. Jei įmanoma, kriauklę padėkite po langu.

 • Gaminkite internetu. Šis pasiskirstymas dažniausiai būna mažose virtuvėse. Kriauklę rekomenduojame pastatyti tarp šaldytuvo ir viryklės.
 • Virtuvė lygiagrečiai. Vienoje pusėje padėkite kriauklę ir kaitlentę, o kitoje – saugojimo vietą. Patikrinkite, ar orkaitės ir indaplovės durys nėra nukreiptos į šaldytuvo dureles.
 • Virtuvė L. Vieną iš elementų įdėkite į siauriausią, o kitus du – į kitą. Pabandykite, kad jų suformuotas trikampis neturėtų labai ilgų šonų, kad sumažintų poslinkį.
 • U formos virtuvė. Tokiu atveju rekomenduojame kiekvieną vietą pastatyti ant vienos iš trijų sienų. Visada per atstumą, kuris leidžia dirbti patogiai.
 • Virtuvė su sala. Palikite bent vieną metrą laisvą aplink salą, kad palengvintumėte judėjimą. Įdėkite virimo zoną saloje ir, jei turite vietos, taip pat vandens zoną. Priešingu atveju padėkite jį ant sienos už savęs kartu su šaldytuvu.

Maisto gaminimas namuose

Kriauklės pirkimas yra sprendimas, kurį turite apmąstyti.
(Šaltinis: Rodgers: 1597018 / 123rf.com)

Ką daryti, jei ketinate pakeisti tik kriauklę?

Jei keičiate tik kriauklę, naujoji savo forma ir dydžiu turės būti panaši į senąją. Atminkite, kad daugumoje modelių yra keletas sąlygų, susijusių su jų montavimu. Pavyzdžiui, baldai apačioje, kanalizacija ar maišytuvas. Tokiu atveju pasirinkimo galimybės bus ribotos ir geriausia pasitarti su gamintoju.

Kokius tris įrengimo tipus gali turėti kriauklė?

Įėjus į skirtingas virtuves ar specializuotas parduotuves akivaizdu, kad kriauklės montuojamos įvairiai. Pasirinkdami konkretų modelį, turite patikrinti, ar jis suderinamas su jūsų virtuvės dizainu. Kad galėtumėte tai padaryti, svarbu žinoti, kokias galimybes turite:

 • Viršuje arba įmontuota. Stalviršyje padaryta skylė, ant kurios uždedamas kriauklės kraštas. Pritvirtinamas naudojant silikoną ar panašų gaminį. Turite nepamiršti, kad jungtys kaupia nešvarumus, todėl jūs turite būti nuolat valomi. Jie rekomenduojami mediniams arba laminatiniams stalviršiams, nes jie geriau izoliuoja nuo drėgmės.
 • Pagal prekystalį. Jis dedamas po stalviršiu ir pritvirtinamas prie jo varžtais. Jį valyti yra paprasčiau, nes jis neturi sąnarių, kaip ir ankstesniu atveju. Jis plačiai naudojamas akmens ar granito stalviršiuose. Geriau vengti tokio montavimo, jei stalviršis pagamintas iš medžio arba laminato, nes galite turėti drėgmės problemų.
 • Integruota. Tai estetiškiausias įrengimas iš visų trijų, nes tai suteikia stalviršio tęstinumo jausmą. Neigiama yra tai, kad jis gaminamas tuo pačiu metu kaip ir stalviršis ir galioja tik kai kurioms medžiagoms. Be to, galutinė kaina yra didesnė nei kitų variantų.

Kaip valyti kriauklę?

Kasdien valant kriauklę, ji nepraras savo blizgesio. Mes rekomenduojame visada naudoti produktus, kurie tinka medžiagai, iš kurios jis pagamintas. Niekada nenaudokite agresyvių valiklių ar valymo priemonių, kurios gali subraižyti jo paviršių. Siūlome naudoti neutralų muilą ir minkštą skudurėlį. Jei vėliau gerai išdžiovinsite, jis bus tobulas.

Kaimo virtuvė

Kasdien valant kriauklę, ji nepraras savo blizgesio.
(Šaltinis: Jarmoluk: 2094707 / Pixabay.com)

Kokie yra kriauklių pranašumai ir trūkumai?

Kriauklės pirkimas yra sprendimas, kurį turite apmąstyti. Gerai …