▷ Waldin 1202 apžvalga | Čia

Valdinas 1202 m

Mūsų įvertinimai dėl lemiamų veiksnių renkantis lopšį

1. Struktūra: įvertinta 7 iš 10

Struktūriniu požiūriu „Waldin 1202“ lopšys atrodo gerai tradicinis lopšys bet su visais ribos tokio tipo. Tarp jų didžiausia tikrai yra priversti tėvus atsikelti iš lovos kiekvieną kartą, kai kūdikis verkia. Tai išties gana lopšys didelių gabaritų, su’bendras aukštis 155 cm: krepšelis jis yra maždaug 80 cm aukščio nuo grindų e jis nėra reguliuojamas, todėl neįsivaizduojama pastatyti jį šalia lovos, kad būtų lengviau paimti vaiką, o likti patogiai sėdint, nepaisant to, kad šoniniai bėgiai būtų pakankamai žemi, kad būtų galima atlikti tokią operaciją.

Taškas už naudą eina į dizainas kuris primena tą vytelių lovytės, o iš tikrųjų krepšelis pagamintas iš šios medžiagos, neapdorotas ir rankų darbo.
Ten Atraminis paviršius jis yra gana didelis, maždaug 85 cm pločio ir 45 cm gylio, todėl jis taip pat galėtų būti naudojamas kūdikiui sulaukus šešių mėnesių, jei jis dar neišmoko atsistoti ant kelių ir nėra jau per sunkus pintinei.
Atsižvelgiant į krepšelio ovalo formą, rinkoje gali būti sunku rasti tinkamą čiužinį, tačiau tai neturėtų kelti problemų, nes, kaip matysime toliau pateiktoje pastraipoje, čiužinys yra įtrauktas į kainą ir pasižymi puikiomis savybėmis .

2. Rinkinys: įvertinta 9 iš 10

„Waldin 1202“ komplektas ir baldakimasŠio modelio stiprioji pusė yra rinkinys, kas iš tikrųjų yra puiku. Vieninteliai trūkumainebuvimasčiužinio užvalkalas ir viršelis, kuris pasirodo šiek tiek storas, todėl bus patartina gerai užklijuoti antklodes, kad jos nepatektų ant kūdikio veido ir rizikuotų jį uždusinti.
Net ir pagalvė tiekiama tai ne dusina, tačiau niekas netrukdo jo nenaudoti pirmaisiais kūdikio gyvenimo mėnesiais (iš tiesų patartina leisti kūdikiams miegoti be pagalvės).
The čiužinys jis yra apie aukštas 4 cm, turi sluoksnį putos ir tai išklotas medvilne. Visiems likusiems audiniai aš prisidėsiu 100% medvilnė ir todėl yra hipoalergiškas, ne toksiškas, nuimami dangteliai yra plaunamas. Iš viso rinkinyje yra a čiužinys, a pagalvė, vienas pagalvės užvalkalas, a buferiai, vienas antklodė ir a antklodės užvalkalas.

3. Mobilumas: 8 iš 10

Mūsų sprendimas dėl veiksnio mobilumas tai daugiau teigiamas, net jei jis negali pasiekti meistriškumo dėl lopšio struktūros.
Iš tikrųjų turėdami a pintas krepšelis ir a nemažas dydis, šis lopšys jis netinka kelionėms, net nepakraunant jo į automobilį, nes vien krepšio dydis užimtų daug vietos bagažinėje.
Tačiau reikia pasakyti, kad tai gana dažna problema ir tiems, kurie planuoja keliauti, dažnai būna specialios labai lengvos lovelės. Kalbant apie vidiniai judesiai iš kambario į kambarį, lovelėje yra įrengta keturi ratai gana dydžio didelis padengtas guma: tai leidžia tai padaryti lengvai judėti yra tyliai ant bet kokių grindų, vilkdami už rankenos, uždėtos ant pintų krepšelių.

4. Atsipalaiduokite: įvertinta 6,5 ​​iš 10

Pagal Atsipalaiduok mes neradome jokių ypatingų savybių, galinčių palengvinti vaiko patogumą: pavyzdžiui, nėra sūpavimo funkcijos, taip pat negalima pakreipti lopšio taip, kad vaiko galva būtų šiek tiek pakelta kūno atžvilgiu. Tačiau sakyti, kad lopšys nėra labai patogus arba kad jis nesuteikia tinkamo komforto lygio, būtų neteisinga: ne tik dėl rinkinio savybių, bet ir dėl to, kad lopšys atrodo erdvus yra gerai vėdinamas dėka šonų, kurios yra pakankamai aukštos, kad apsaugotų vaiką, bet ne tokios, kad vasaros naktimis neišeitų oro.

5. Priedai: 8 iš 10

Net jei tik vienas, mums tai labai patikopridedamas priedas, kuris dėl savo savybių tikrai nusipelno gero įvertinimo. Iš tiesų lovelėje yra įrengtas a baldakimu su uždanga: tai pakankamai ilgas, kad apimtų visą lovelę, ir gali būti naudojamas kaip tinklas nuo uodų apsaugoti mažąjį nuo erzinančių vabzdžių įkandimų, jei jis gyvena ypač uodų užkrėstoje vietovėje.
Tiesa, tinklelis nuo uodų yra skaidrus, todėl, jei nuspręsite dieną perkelti lovelę apšviestoje patalpoje, kad galėtumėte valdyti kūdikį, pro langus patenkanti šviesa gali jį pažadinti ir sutrikdyti: šabloną tai vis dėlto yra 9 spalvų, iš kurių du apima užtemdančios užuolaidos į Balta arba smėlio spalvos, kuris gali būti naudingas kuriant šešėlio zoną kūdikio veide.
„Klikkapromo srl“ autorių teisės yra draudžiamos