1 2 3 grupė automobilinė kėdutė

Kalbėdami apie savo vaikų saugumą ir komfortą, turime skirti kuo daugiau dėmesio. Be to, jei kalbėsime apie keliones automobiliu, nes mes neturime omenyje nerizikingos veiklos, atvirkščiai! Taigi, be važiavimo atsargiai, turime būti pasirengę bet kokiems atvejams ir imtis tinkamų saugumo priemonių.

1 2 3 grupės automobilių sėdynės, be dabartinių eismo ir transporto taisyklių atitikimo, turi reikšmingų pranašumų. Pagrindinė iš jų yra galimybė pritaikyti vaiko kėdę kiekvieno amžiaus poreikiams, jam augant ir didėjant svoriui bei ūgiui. Tai taupo nuo to, kad kiekvieną kartą teks pirkti naują kėdę.

Svarbiausias

  • 1 2 3 grupės automobilinės kėdutės yra vaikų apsaugos sistemos (reguliuojamos atsižvelgiant į vaikų svorį ir ūgį), kuriomis mes stengiamės garantuoti mažųjų saugumą jiems keliaujant automobiliu. Šios sėdynės yra suprojektuotos laikantis griežtų Europos taisyklių, tokių kaip ECE R129 (žinomas kaip „i-Size“) ir ECE R44 / 04.
  • Ne automobilio kėdutę rinkitės galvodami apie baudos vengimą, bet apie savo vaikų gyvybės apsaugą. Deja, viena iš pagrindinių mirties priežasčių tarp jaunesnių nei 15 metų asmenų dažniausiai yra eismo įvykiai (1). Tačiau vaikų kėdutės vaikams labai padeda sumažinti šias tragedijas.
  • Vaikiškų kėdučių yra tiek, kiek norite. Kai ateis laikas pasirinkti „1 2 3 grupės automobilinę kėdutę“ savo vaikams, nepamirškite atsižvelgti į tokius aspektus, kaip jūsų mažylių saugumas ir patogumas, kėdės kokybė, svoris ir dydis, be kita ko. …

Geriausios 1 2 3 grupės automobilinės kėdutės: mūsų rekomendacijos

Mes žinome, kad norite išsirinkti geriausią savo kėdutę iš 1 2 3 grupės savo mažyliui, tačiau suprantame, kad nėra lengva nustatyti, kuri yra patogiausia, saugiausia ir atspariausia. Dėl šios priežasties ir ištyrę, mes parengėme savo rekomendacijų sąrašą, kad galėtumėte lengviau nuspręsti, kuris iš jų geriausiai tinka jūsų aplinkybėms.

Geriausia automobilio kėdutė 1 2 3 grupėje

Šią naujausios kartos automobilinę kėdutę gali naudoti kūdikiai nuo 0 mėnesių iki vaikų, kurių maksimalus svoris yra 36 kg. Be patogumo, ji turi ir šoninę smūgio apsaugos sistemą.

Jame yra penkių taškų saugos diržai su įklotais. Jame taip pat yra 360 ° pasukimas, reguliuojamas galvos atlošas, 4 padėties gulint ir 6 aukščio padėties. Apima saulės baldakimą.

Išsamiausia 1 2 3 grupės automobilinė kėdutė

Automobilinė kėdutė Babify laive jis atsilošia iki maksimalaus atsilošimo, kurį leidžia reglamentai. Jis turi 360 ° sukimosi mechanizmą. Jis auga kartu su kūdikiu, nes turi 11 ūgio padėčių.

Ji turi apsaugos sistemą, sugeriančią smūgį per šoninius ir galinius smūgius ir atšokusius per priekinius smūgius. Jame yra ISOFIX (ISO standartas vaiko saugos kėdučių tvirtinimui).

Lengviausiai valoma „1 2 3 grupės automobilinė kėdutė“

Šia kėdute vaikas gali naudotis nuo 0 mėnesių iki 10 metų (apytiksliai). Jis turi apsaugą nuo šoninių smūgių ir 5 taškų saugos diržą.

Galvos atrama reguliuojama iki 7 aukščių. Tai, kaip ir pagalvėlės bei diržas, yra nuimami. Tai atitinka Europos reglamentą ECE R-44/04, reglamentuojantį vaikų kėdučių saugumą.

Prekių vadovas: ką turėtumėte žinoti apie 1 2 3 grupės automobilines kėdutes

Mes žinome, kad jūs abejojate dėl 1 2 3 grupės automobilių kėdžių. Suprantame, kad tai jums labai svarbus klausimas, nes tai tiesiogiai veikia jūsų mažųjų saugumą. Todėl nusprendėme atsakyti į keletą šiuo klausimu užduodamų klausimų. Tada galite išspręsti susirūpinimą dėl šio reikšmingo klausimo.

Kūdikis automobilyje

1 2 3 grupės automobilinės kėdutės yra vaikų apsaugos sistemos, kuriomis stengiamės garantuoti mažųjų saugumą jiems keliaujant automobiliu. (Šaltinis: „Trendsetter Images“: 75886390 / 123rf.com)

Kokios tiksliai yra 1 2 3 grupės automobilių kėdutės?

Pagal įstatymą ir dėl saugumo automobiliu keliaujantys vaikai turi būti sėdimi specialioje kėdėje, atsižvelgiant į jų svorį ir ūgį. Galime rasti įvairių tipų kūdikiams ir vaikams skirtų kėdžių, kurios, atsižvelgiant į mažųjų amžių, yra priskiriamos 0, 1, 2 ir 3 grupėms. Tačiau galime rasti ir kėdžių, pritaikytų skirtingiems vaiko amžiams. tai yra 1 2 3 grupės.

Daugiau nei amžius, lemiamas dalykas renkantis vaikišką kėdutę yra jo svoris ir ūgis. Šie kintamieji nustato formą ir atsparumą, kurį turi turėti vaiko kėdutė avarijos atveju. 1 2 3 grupės kėdės sujungia įvairaus amžiaus vaikų kėdžių poreikius. Kiekviena grupė nurodo konkretų svorį:

Grupė Svoris (pagrindinis kriterijus) Aproksimuotas amžius
0 Iki 10 kg. Iki apytiksliai 9 mėn.
0+ Iki 13 kg. Iki apytiksliai 15 mėnesių.
Nuo 9 iki 18 kg. Nuo 8 mėnesių iki maždaug 3 ar 4 metai.
II Nuo 15 iki 25 kg. Apytiksliai nuo 3 iki 7 metų.
III Nuo 22 iki 36 kg. Apytiksliai nuo 6 iki 12.

Šaltinis: Vaikų saugumas keliuose, Fundación MAPFRE.

Ar yra reglamentų, reglamentuojančių 1 2 3 grupės automobilines kėdutes?

ECE R129 standartas, taip pat žinomas kaip „i-Size“, vaiko apsaugos sistemas reguliuoja pagal vaikų ūgį. Tai palieka gamintojams galimybę nustatyti mažiausią ir maksimalų kiekvienos kėdės aukštį. Taip pat galioja ECE R44 / 04 reglamentas; Tai klasifikuoja kėdes 0, 0+, 1, 2 ir 3 grupėse pagal svorio ir amžiaus kriterijus (orientaciniai).

Kokios yra ISOFIX ir LATCH automobilių sėdynių sistemos?

Tai yra dvi tvirtinimo sistemos visame pasaulyje, skirtos vaikų automobilinėms kėdutėms. Abu modeliai egzistuoja kartu su tradicine kiekvienos transporto priemonės saugos diržų sistema. ISOFIX yra Europos sistema ir susideda iš fiksuotų kablių.

LATCH yra amerikietiška sistema, kurią sudaro kabliukai ir dirželiai.

Šios sistemos palengvina automobilio kėdutės tvirtinimą prie automobilio ir užtikrina jos montavimą. LATCH sudaro kabliukai tarp sėdynių pagalvėlių ir dar vienas ant galinio lango ar bagažinės, kurie tvirtinami per diržus. ISOFIX veikia su standžiais kabliukais, tvirtinamais prie sėdynės, akustiniu surinkimo patvirtinimu ir trečiuoju viršutiniu arba apatiniu tvirtinimo tašku (du).

ISOFIX sistema, taip pat LATCH ir tradicinė sistema paprastai galioja bet kuriai vaikų apsaugos sistemai automobiliuose ir nėra linkę atsitiktinai paleisti. Tačiau ne visos mašinos turi šias sistemas; Taigi prieš perkant 1 2 3 grupės automobilinę kėdutę su „ISOFIX“ arba „LATCH“, svarbu pasidomėti savo automobilio vadovu.

Motina su sūnumi

Vaikiškų kėdučių yra tiek, kiek norite.
(Šaltinis: Konstantynovas: 80881937 / 123rf.com)

Pirkimo kriterijai

1 2 3 grupės automobilių sėdynių modelių yra labai įvairių, todėl suprantame, kad jums nėra lengva žinoti, kuris yra geriausias jūsų mažyliui. Tačiau mes norime jums padėti išsirinkti tinkamiausią jūsų vaikui pagal jo ypatumus. Todėl toliau pateikiame keletą kriterijų, į kuriuos galite atsižvelgti pirkdami.

Saugumas

Kalbėdami apie saugumą, mes ypač norime įsitikinti, kad mūsų mažyliai yra gerai pritvirtinti prie savo sėdynės ir todėl saugos diržas gali gerai atlikti savo vaidmenį. Šiuo atžvilgiu ir kaip paaiškinta šiame straipsnyje, vaikiškos kėdutės turi skirtingas montavimo ir tvirtinimo sistemas (LATCH, ISOFIX, tradicinės).

Tačiau, kad ir kurią sistemą pasirinktumėte, svarbiausia yra tai, kad įsitikintumėte, jog kėdė gerai pritvirtinta prie jūsų automobilio sėdynių. Nes, kaip nurodyta ankstesniuose skyriuose, yra nenaudinga turėti labai gerą sėdynę iš 1 2 3 grupės, tačiau netinkamai pritvirtintą prie automobilio, nes ji neatliks savo vaidmens!

Maža mergaitė su mama

Pagal įstatymą ir dėl saugumo automobiliu keliaujantys vaikai turi būti sėdimi specialioje kėdėje, atsižvelgiant į jų svorį ir ūgį. (Šaltinis: „Melpomen“: 73897173 / 123rf.com)

Komfortas

Jūsų vaikų saugumas yra svarbiausias dalykas renkantis geriausią 1 2 3 grupės automobilinę kėdutę. Tačiau neturite pamiršti, kad jūsų mažyliai turės keliauti sėdėdami ar miegodami savo vietose ir kad labai svarbu, kad: Be saugaus keliavimo, jie jaučiasi patogiai ir lengvai sėdėdami. Taigi kuo ilgiau išbandykite kėdę su savo mažyliu.

Kokybė

Geriausia, jei jūsų nusipirkta 1 2 3 grupės kėdė galėtų atlaikyti laiko išbandymą. Atminkite, kad jūsų vaikas keletą metų praleis naudodamas tą pačią kėdę (net jei ją pritaikysite prie svorio ir ūgio). Dėl šios priežasties verta šiek tiek mažiau pažvelgti į piniginę sėdynės vertę ir įsitikinti jos medžiagų atsparumu bei ilgaamžiškumu.

Kėdės dydis ir svoris

Šis aspektas tampa nepakeičiamu kriterijumi, kai, pavyzdžiui, namuose turite keletą automobilių, tačiau nenorite pirkti kelių kėdžių savo vaikui. Tai reiškia, kad vaiko sėdynę turėsite perkelti iš vienos transporto priemonės į kitą, kaip reikalaujama. Todėl verta atsižvelgti į tai, kiek kėdė sveria ir kokie yra tikslūs jos matmenys.

Rimtas kūdikis

Jūsų vaikų saugumas yra svarbiausias dalykas renkantis geriausią 1 2 3 grupės automobilinę kėdutę. (Šaltinis: Sbytova: 37230184 / 123rf.com)

Priedai

Kartais papildomi aksesuarai, kuriuos pasiima vežimėlis, gali labai pasikeisti. Įvairūs „priedai“, kuriuos galite rasti, yra saugos diržo pagalvėlė, sustiprinta pagalvė po ranka, dar viena padėtis kėdės atlošimui, šoninė apsauga. Skirkite jums reikiamą laiką ir išsirinkite kuo pilnesnę kėdę!

Tęsti

Kalbant apie mūsų vaikų saugumą, mes negailime jėgų ieškodami jiems geriausio. 1 2 3 grupės kėdės yra saugus ir labai praktiškas pasirinkimas, jei turime automobilį ir planuojame jame vaikus reguliariai vežti – ir kelerius metus. Pagrindinis jų pranašumas yra galimybė juos pritaikyti atsižvelgiant į mažųjų augimą.

1 grupės 2 3 kėdes gali naudoti vaikai nuo 9 iki 36 kg svorio. Tie, kurie apima 0 ir 0+ grupes, taip pat tinka mažesniems kūdikiams. Dabar tarp svarbiausių aspektų, į kuriuos reikia atsižvelgti, renkantis automobilinę kėdutę vaikams (be to, galvojame apie jų patogumą), tai, kad ji atitinka galiojančius teisės aktus.

Jei jums patiko mūsų straipsnis, jūs …