10 geriausių batų gamintojų

Koks geriausias jausmas apie naujus batus? Kai to nejauti! Tobuli batai yra tarsi antroji oda, švelniai apkabinanti pėdą ir apsauganti nuo bet kokio oro. Kaip išsirinkti patogius, patvarius ir patikimus batus, jei dar neturite mėgstamo prekės ženklo arba norite atrasti ką nors naujo? Šiame straipsnyje mes surinkome dešimt geriausių Rusijos pirkėjų pamėgtų vyriškų ir moteriškų batų prekių ženklų.

Visi į reitingą įtraukti avalynės gamintojai jau seniai yra rinkoje ir yra gerai žinomi. Juos nesunkiai rasite vietinėse parduotuvėse ir didžiausių interneto išteklių svetainėse.

Į reitingą neįtraukti prekių ženklai, kurių gaminius galima įsigyti tik specializuotose parduotuvėse.

Kainų lygio palyginimui parenkami standartiniai klasikiniai vyriški (kur įmanoma) aulinukai. Sudarydami įvertinimą atsižvelgėme į klientų atsiliepimus, kuriais jie dalijosi parduotuvių svetainėse ir forumuose.

Susipažinkite su dešimt geriausių batų gamintojų!

Kokius batus geriausia pirkti?

Pagrindiniai batų pasirinkimo kriterijai yra vietovės, kurioje gyvenate, klimatas, pirkimo tikslas (darbui, vaikščiojimui parke ir pan.) ir pėdos dydis. Tik tikrasis dydis. Batų parduotuvė – ne ta vieta, kur galima koketiškai „sumažinti“ pėdą.

Negailėkite batų. Tegul pirkiniai būna retesni, bet batai pasirodys tikrai patogūs ir patvarūs. Tikimės, kad šis straipsnis padės išsirinkti jums tinkamų batų prekės ženklą. Laimingo apsipirkimo!