Geriausių 2020–2023 m. „Samsung“ televizorių Pasirinkimas

Populiariausių šiuolaikinių televizorių gamintojų sąrašas nėra toks platus. Vidaus mažmeninėje prekyboje galime drąsiai išskirti tris neginčijamus lyderius, tarp kurių teisėtai yra Pietų Korėjos prekės ženklas „Samsung“.

„Samsung“ televizoriai, tiek nebrangūs, tiek aukščiausios kokybės, yra labai plačiai atstovaujami beveik visose pagrindinėse elektronikos parduotuvėse, o tai, viena vertus, lengvai paaiškinama įmonės gamyklos buvimu Kalugos regione, kita vertus, populiarumu prekės ženklas yra pasaulinis, kaip sakoma, pasaulinio masto reiškinys.

Asortimentas didžiulis. Asortimente yra įvairių televizorių nuo paprasčiausių ir prieinamiausių iki aukštųjų technologijų ir statuso, kuris toli gražu nėra prieinamas kiekvienam. Tačiau masinio pardavimo vietose kredito įstaigų specialistai dažniausiai būna budrūs.

Kur sustoti? Kiek kainuos tinkamas įrenginys, ar verta mokėti daugiau? Kur tas „aukso vidurys“? Galite nuspręsti, kaip atsakyti į šiuos ir kitus klausimus, perskaitę mūsų dabartinį geriausių „Samsung“ televizorių reitingą 2023 m. pradžioje.

Į ką atkreipti dėmesį renkantis televizorių?

Įstrižainė. Kompaktiški 22-32ʺ modeliai idealiai tinka virtuvei. Plokštės 40-50ʺ puikiai dera į vidutinio dydžio buto interjerą. 55 coliai dabar yra universalus didelio namų televizoriaus standartas. Didžiausi įrenginiai nuo 65ʺ ir daugiau nėra pigūs, patalpos dydis turi būti atitinkamas, bet jų pagrindu sukurtas namų kino teatras yra tik pasaka!

Ekrano raiška. HD-Ready (720p) tam tikra prasme yra net ne vakar, užvakar. Tačiau kompaktiškiems televizoriams tai tiks. Full HD – „rūkomasis“ vis dar gyvas! Kaipgi kitaip, jei televizijos kanalų yra daugiausia SD ir HD formatu, o filmų turinys vis dar daugiausia platinamas 1080p formatu. UHD 4K yra puikus aiškumas. Buvo transliacijos iš kai kurių palydovinių, kabelinių tiekėjų. Geros naujienos yra tai, kad pirkti mediją ar atsisiųsti aukščiausios kokybės turinį 4K formatu nebėra problema. Nebent failai sveria daug. 8K televizoriai ir monitoriai yra skirti elitui dėl labai didelės kainos. Gryna forma vaizdo įrašas dar nerastas, bet formatas yra ateitis. Ir tai nėra toli.

HDR palaikymas. Atsisakę 3D televizorių gamintojai, įskaitant „Samsung“, perėjo prie technologijos, leidžiančios transliuoti turinį, nufilmuotą platesniu nei standartinis dinaminis diapazonas, maksimaliai detaliai. Ypač pastebimas tamsiose ir šviesiose nuotraukos vietose. Tai, ko anksčiau nebuvo įmanoma pamatyti šešėlyje ar šviesiame fone, dabar tampa matoma. Kažkokia analogija: silpnaregis visada matė pasaulį neryškų, pirmą kartą užsidėjo akinius ir – Oho!

QLED technologija. Veikimo principas paprastais žodžiais: tarp klasikinės LCD ar kitaip LCD matricos ir LED foninio apšvietimo bloko sumontuota tarpinė filtro plėvelė, susidedanti iš daugybės kvantinių taškų (nanokristalų). Kiekviena dalelė praleidžia šviesą per save, todėl iš baltos tampa spalvota. Dėl to ekrane rodoma plačiausia paletė su daugiau nei milijardu atspalvių. QLED plokštės yra kuo panašesnės į OLED ekranus pagal juodos spalvos gylį, kontrastą, tuo pačiu pranoksta didžiausią ryškumą ir nėra blukusios.

Geriausių 2023 m. „Samsung“ televizorių Pasirinkimas

„Samsung“ televizoriaus funkcijos, kurias turite žinoti prieš perkant

Naujame televizoriuje dinamiškas scenas kartais gali būti sunku žaisti. Net brangūs 120 Hz modeliai. Faktas yra tas, kad pagal numatytuosius nustatymus yra nustatytas automatinis „lydymo aparatas“, skirtas sukurti idealų vaizdą reklamoje. Išeiti – išjunkite ir rankiniu būdu kalibruokite vaizdo apdorojimo parametrus.

Kita tipiška rusiškai surinktų Samsung televizorių problema yra netolygus apšvietimas. Ypač jei jis yra šone. Gamintojo servisas šviesą kampuose laiko priimtinu reiškiniu, kuris nėra santuoka. Atitinkamai atsisako taisyti. Patikrinkite veikimą ir vaizdo kokybę parduotuvėje arba pristatymo metu. Jei prekybos organizacija palaiko mainus 2 savaites ar ilgiau (nors to TV įrangai nereikalauja įstatymai), drąsiai pasinaudokite akcija, jei kažkas nepatinka. Tada bus per vėlu.

Visoje 2018 metų linijoje gamintojas apkarpė USB medijos grotuvo funkcijos. Deja, 2020 metais situacija šiuo klausimu nepasikeitė į gerąją pusę. Daugelis failų, pvz., DivX, tiesiog neįskaitomi, DTS garso kodekas nepalaikomas. Dėl…