10 geriausių bėgimo takelių

GERO BĖGGIMO KRITERIJAI

bėgimo takelio tipas

Bėgimo takelius galima suskirstyti į du pagrindinius tipus – mechaninius ir elektrinius. Mechaninių bėgimo takelių šluostės veikia dėl savo jėgų panaudojimo – bėgimo greitį reguliuoja pats žmogus. Elektriniai bėgimo takeliai yra varomi elektros variklio, kurio dėka galite nustatyti bet kokį juostos greitį nenaudodami savo jėgų.

Galia

Didžiausias leistinas vartotojo svoris ir, žinoma, interneto greitis priklauso nuo galios. Kuo didesnė treniruoklio variklio galia, tuo didesnis greitis, kuriuo žmogus gali bėgti. Be to, didelė variklio galia yra atsakinga už patikimą trasos veikimą. Žmonėms, kurių svoris neviršija 80 kg, puikiai tiks treniruoklis, kurio variklio galia yra 1,5. hp Jei planuojate bėgioti, o ne vaikščioti, geriau rinkitės bėgimo takelį, kuriame leistinas greitis gali siekti 15-20 km/val.

Bėgimo diržo dydis

Bėgimo takelio dydis lemia bėgimo takelio tinkamumą naudoti. Kuo didesnis treniruoklyje dalyvaujančio asmens kūno sudėjimas, tuo platesnis ir ilgesnis turėtų būti bėgimo diržas.

Programinė įranga

Šis parametras yra atsakingas už treniruoklio funkcionalumą. Kuo daugiau papildomų programų, tuo daugiau galimybių turi sportuojantis žmogus. Pavyzdžiui, nuo pulso priklausoma programa gali kontroliuoti širdies plakimą ir matuoti žmogaus pulsą. Be to, kai kurios programos leidžia įrašyti savo duomenis, svorio ir ūgio rodiklius, kad ateityje galėtumėte kontroliuoti kalorijų suvartojimą, sudegintus riebalus ir pan.

KURIS bėgtakų gamintojas YRA GERIAUSIA?

Tarp patikrintų ir gerai žinomų bėgimo takelių prekių ženklų yra:

  • Tapierneo (Torneo) – viena didžiausių Italijos kompanijų simuliatorių gamintojų rinkoje;
  • Hapiemusetinka (HouseFit) – amerikiečių kompanija, gaminanti vienus geriausių bėgimo takelių;
  • Hapierizapien Fitnesas – Kitas žinomas Amerikos gamintojas, populiarus Europos rinkoje.

Verta paminėti (iš teigiamos pusės) tokias įmones kaip: kūnas Skulptūra – Anglijos gamintojas ir NugalėtojasFitnesas yra Azijos gamintojas.

GERIAUSI bėgtakai, PAGAL „KAINŲ EKSPERTO”

KURIĄ BĖGTAKĄ GERIAU PIRKTI?

Žinoma, gerų bėgimo takelių gamintojų yra labai daug ir iš jų išskirti geriausius labai sunku, bet vis tiek stengėmės tai padaryti. Renkantis tokio tipo treniruoklį, verta atsižvelgti į kelis pagrindinius veiksnius, kurie yra svarbūs jums, kaip pirkėjui.

Pirma, kaip dažnai norite naudoti bėgimo takelį. Antra, kokiomis sąlygomis, tai yra, ar jums to reikia namuose ar, pavyzdžiui, profesionaliam darbui sporto salėje. Trečia, verta atsižvelgti į bėgimo takelio variklio galią, nes tolesnis treniruoklio veikimas priklauso nuo jo patikimumo. Verta atkreipti dėmesį į treniruoklio funkcionalumą ir galimybes, nes nuo to labai priklauso bėgimo takelio kaina. Kai patys nuspręsite, kurios bėgimo takelio savybės jums yra svarbiausios, tuomet galėsite pasirinkti geriausią mašiną.