Geriausių vonios ir tualeto ventiliatorių Pasirinkimas

Na, o ko tikrai negalima atimti iš šio švedų kompanijos PAX AB ventiliatoriaus, tai dizainas (ir tai leidžia atspėti skandinavišką kilmę, o tuo pačiu gerbėjas buvo apdovanotas Čikagos architektūros muziejaus apdovanojimu ir Metų dizainas) – tai ne nuobodus plokščias skydelis ir ne „grotelės virš skylės“, o sąmoningai atvira skylė, kurioje ventiliatorius yra „pakabinamas“. Be to, šiam gerbėjui teko išskirti net atskirą kategoriją, nes kitu atveju nebuvo aišku, kur būtų teisingiau jį dėti. Drėgmės jutiklis? Yra. Šviesos sensorius? Yra. Atidėtas išjungimo laikmatis, kalendorius, atidėtas startas, greičio kontrolė? Ir tai taip pat yra. Tyla? Neblogai – ventiliatorius sukuria tik 20 dBa (matuojant 3 metrų atstumu be apkrovos). Taigi jis pagrįstai galėtų patekti į beveik visas šiandienines kategorijas – žinoma, išskyrus „biudžetą“, nes kaina jį įkvepia.

Taigi, kaip visa tai veikia, bent jau bendrai? Jei nenaudojate mobiliosios aplikacijos (taip, visa tai papildomai nustatyta „per eterį“), įsijungia visiškai automatinis gamyklinis režimas: vidutinį greitį įjungia šviesos jutiklis (60% maksimalaus). greitis), pagal drėgmės jutiklį – didelis (85%, visu greičiu – tik rankiniu režimu „Turbo”). Kai temperatūra pasiekia 25 laipsnius, įsijungia šilto oro ištraukimo funkcija. Na, o aplikacijos pagalba jau galima pagal poreikį sukonfigūruoti visus režimus „nuo ir iki“ – idealus ventiliatorius programėlių mylėtojui ar geikui, gebančiam pakeisti duomenų mainų paketus su programa ir integruoti ventiliatorių. į „protingą namą“. Ypatingai atkreipiame dėmesį, kad ventiliatorius gali būti maitinamas ne tik iš 220 V, bet ir iš 12 voltų šaltinio, o tai drėgnoje patalpoje saugumo požiūriu nebus nereikalinga – ir tuo pačiu leis ventiliatoriui būti naudojamas, pavyzdžiui, namelyje ant ratų. Ir taip, visa tai distiliuoja iki 110 kubinių metrų oro, kurio galia tik 4 vatai.

Tačiau jau iš nuotraukos matosi vienas konstrukcijos trūkumas – dėl „gražumo“ akivaizdu, kad gamintojas atbulinį vožtuvą padarė ne neatsiejama ventiliatoriaus dalimi, o atskirai parduodamu priedu. Kitas dalykas yra nepastovios atminties trūkumas. Žinoma, čia nėra nieko ypač baisaus (išjungus ir grąžinus maitinimą į tinklą, ventiliatorius tiesiog persijungs į gamyklinį režimą, o kai šalia pirmą kartą pasirodys savininko išmanusis telefonas, jis bus perkonfigūruotas pagal išsaugotus parametrus. programa), tačiau tai atrodo kaip netinkamas trūkumas.