Geriausių 2019 metų steperių Pasirinkimas

Stepper yra vienas iš patogiausių kardio treniruoklių, kuriuos galite įsigyti namuose. Be to, kad jis yra gana kompaktiškas, pratimai ant jo padeda lavinti įvairias raumenų grupes, lavina ištvermę ir judesių koordinaciją. Rinkoje yra daug modelių, tarp kurių kiekvienoje iš pasirinktų kategorijų yra lyderių: mini stepperiai, steperiai su plėtikliais, pasukami, klasikiniai, balansuojantys.

Kas yra steperiai?

Klasikiniai žingsneliai: paprasti ir skoningi

Klasikinis steperis imituoja ėjimą laiptais. Tai sumažina per didelį sąnarių įtampą. Skirtingi klasikinių žingsnių treniruoklių tipai skiriasi ne tik dizainu, bet ir labai reikšmingomis savybėmis, pavyzdžiui, priklausoma ar nepriklausoma pedalo eiga. Pastarasis apima galimybę individualiai pasirinkti kiekvienos kojos apkrovą.

Ministrai: kompaktiškumo prizas

Kaip jau spėjote, ši galimybė yra mažiausia. „Ministeppers“ siūlo mažiau mankštos galimybių, skirtų skirtingoms raumenų grupėms. Tačiau rezultato skirtumas nebus toks didelis. Toks miniatiūrinis treniruoklis tinka tiems, kurie namuose tiesiog neturi vietos stambesnėms konstrukcijoms.

Žingsniai su plėtikliu: du viename

Steperiai su plėtikliu yra geri, nes jie apima daugiau skirtingų raumenų grupių ir siūlo įvairius pratimus. Plėtiklis gali būti tiek mini stepperiuose, tiek dideliuose profesionaliuose modeliuose su elektroniniu apkrovos valdymo mechanizmu. Tokio papildo nauda akivaizdi – vienu metu galite dirbti tiek rankų, tiek kojų raumenis.

Rotary steppers: lieknos kojos ir vapsvos juosmuo

Rotaciniai žingsneliai apima kūno pasukimą kartu su žingsniais – taip apkrova pasiskirsto tarp kojų ir preso raumenų, taip pat dalyvauja nugaros raumenys. Geras sukamasis steperis, be tobulai lieknų kojų, padės išlavinti lankstų, ploną juosmenį.

Balanso žingsneliai: išlaikykite pusiausvyrą

Tokie steperiai suteikia papildomo krūvio preso ir kojų raumenims dėl nuolatinio kūno svorio centro judėjimo, taip pat lavina koordinaciją ir pusiausvyros jausmą.

Vieno nugalėtojo įvardyti iš viso neįmanoma – tokių treniruoklių įvairovė per didelė. Susipažinkime su geriausiais 2019-ųjų pirkėjų puikiai įvertintais stepper modeliais.

Taigi, kokį steperį geriausia pirkti?

Buvo duota daug patarimų. Dabar belieka nuspręsti, kurį variantą sustabdyti. Geriausio žingsnelio pasirinkimas turėtų būti atliktas atsižvelgiant į jūsų pageidavimus ir galimybes. Būtinai atsižvelkite į šiuos parametrus: pedalo ilgį, vartotojo svorį, treniruoklio matmenis ir, žinoma, jo kainą.