10 geriausių kelionėms skirtų lagaminų Pasirinkimas – TOP 10

10 geriausių kelioninių lagaminų

Aistringi keliautojai žino, kad kelionė neįmanoma be kokybiško lagamino. Ypač jei keliaujate lėktuvu, nes oro uostai vis tiek turi ką veikti su bagažu. Todėl patogus, patikimas ir pakankamai kompaktiškas lagaminas yra būtinas dalykas.

Kaip jį išsirinkti, į ką atkreipti dėmesį ir kokie yra geriausi šiandien egzistuojantys kelioninių krepšių modeliai, sužinosite iš „Price Expert“ geriausių lagaminų reitingo.

Geriausio lagamino pasirinkimo kriterijai

Medžiaga. Pagrindinės medžiagos, iš kurių gaminami geri lagaminai, yra audinys ir įvairių rūšių plastikas. Jei jums labiau patinka audinio modeliai, geriau rinkitės lagaminą su standžiu vidiniu pagrindu. Gerai, jei audinys impregnuotas nuo drėgmės ir ultravioletinių spindulių apsaugančiomis medžiagomis (kad audinys neblunktų). Iš plastikinių modelių pirmenybė turėtų būti teikiama lagaminams iš polipropileno ir polikarbonato. Jie gerai reaguoja į smūgius ir didelį svorį, o tai patvirtina daugybė susidūrimo testų.

Rašikliai. Geras lagaminas turi turėti tris rankenas – ištraukiamas ir dvi įsiūtas kelioniniam krepšiui nešti. Ištraukiama rankena turi būti gerai pritvirtinta lagamino viduje, geriau, jei ji yra be mygtuko, tokiu atveju mažesnė tikimybė, kad ji sulūžtų. Kai kuriuose lagaminuose yra papildoma rankena-stovas moteriškam krepšiui.

Ratai. Manoma, kad modeliai su keturiais ratais yra patogesni ir manevringesni. Toks lagaminas labiau tinka oro uostuose, kur grindys lygios. Jei dažnai tenka vaikščioti su lagaminu nekokybiškais keliais ar grindinio akmenimis, pirmenybė turėtų būti teikiama dviračiams modeliams. Ratai turi būti guminiai ir pusiau įdubę.

Kurį lagaminą geriau pirkti: plastikinį ar medžiaginį?

Sprendžiant, iš kokios medžiagos geriau pirkti lagaminą, visų pirma verta nustatyti, kaip dažniausiai maišysite – traukiniu ar lėktuvu? Traukiniui geriau pasiimti lengvo audinio lagaminus. su patogia ir patvaria rankena. Nereikia per didelės apsaugos nuo smūgių ir pažeidimų.

Populiarėjant kelionėms lėktuvu, lagaminai tapo patvaresni ir atsparesni dilimui. Dabar visiems kelioniniams krepšiams atliekami susidūrimo testai, kurie turėtų atskleisti patikimiausią medžiagą. Kelionėms lėktuvu geriau pirkti lagaminą iš polikarbonato arba polipropileno.. Tai plastikas, galintis atlaikyti dideles apkrovas ir bandymus kelyje.

Populiariausi lagaminų gamintojai

Pirkėjai vienbalsiai pareiškia, kad įmonės lagaminai Samsonitas (Belgija) – geriausia. Jie atkreipia dėmesį į didelį Samsonite kelioninių krepšių patikimumą, ilgą tarnavimo laiką ir garantinio aptarnavimo prieinamumą. Tačiau šių lagaminų kaina prieinama ne kiekvienam. Samsonite dukterinė įmonė – Amerikos Turistas – taip pat yra labai populiarus, įskaitant dėl ​​priimtinų kainų ir kokybės, panašios į Samsonite. Tačiau dėl prieinamų kainų „American Tourister“ apdailai ir priedams kartais naudoja pigesnes medžiagas. Kiti įperkamų ir kokybiškų lagaminų gamintojai – įmonės Roncato (Italija), Ricardo (JAV) ir Rimowa (Vokietija).

Geriausių kelionėms ir kelionėms skirtų lagaminų Pasirinkimas

vardas

Vidutinė kaina Rusijos Federacijoje už vidutinio dydžio lagaminą, rub.

Ypatumai

Mūsų Pasirinkimas

Geriausi medžiaginiai lagaminai

Samsonite Atolas vertikaliai

5400

Puikus kainos ir kokybės santykis

10 iš 10

Amerikos turistinis dekoras

6000

Klasikinė išvaizda ir patvarios medžiagos

9,9 iš 10

Geriausi plastikiniai lagaminai

Rimowa Salsa Air Multiwheel

26800

Patvarus polikarbonatinis lagaminas kelionėms lėktuvu

10 iš 10

Samsonite Fiero

6259

Geriausias pigus plastikinis lagaminas mūsų reitinge

10 iš 10

Ricardo Topanga kanjonas

6990

Unikalus plastikinis lagaminas su galimybe padidinti apimtį

10 iš 10

Roncato Uno Zip

18090 m

Puikus itališkas kelioninis dėklas

9,9 iš 10

Samsonite Black Label Cosmolite

23900

Pripažinta klasika lagaminų srityje

9,9 iš 10

Samsonito kubelitas

19380 m

Geriausias lagaminas skrydžiams – 10 metų garantija

9,7 iš 10

Geriausi vaikiški lagaminai

Trunki Trixie

2500

Unikalus vežimėlio dėklas – nepamainomas pirkinys

10 iš 10

Samsonite Sammies

6200

Juokingas pirmasis lagaminas jūsų mažyliui

9,8 iš 10

Geriausi medžiaginiai lagaminai

Samsonite Atolas vertikaliai
puikus kainos ir kokybės santykis iš geriausio lagaminų gamintojo
Nuotrauka: www.susmaletas.com

Vidutinė kaina Rusijoje: 5400…