10 geriausių laikiklių sistemų Pasirinkimas – TOP 10

10 geriausių petnešų

Jei žmogus nusprendžia dantų defektus gydyti breketų sistemos pagalba, pagrindinė gydytojo ir paciento užduotis yra pasirinkti dizainą, kuris pagal savo parametrus tenkintų abu. Dažnai pacientui pagrindinis pasirinkimo parametras yra aparato estetika ir gydymo trukmė, o odontologui – jo veikimo efektyvumas. Šiuolaikinės technologijos leidžia pasirinkti breketų sistemą priklausomai nuo dantų patologijos sudėtingumo, pageidaujamos estetikos ir praktiškumo bei paciento finansinės padėties.

Specialistai išskiria vestibuliarinius ir liežuvinius breketus, taip pat skirsto kronšteinų sistemas pagal medžiagą, iš kurios jie pagaminti (metaliniai, keramikiniai, safyro, kompozitiniai, plastikiniai, kombinuoti). Pagal sistemos tvirtinimo prie dantų būdą galima išskirti ligatūrą ir savaiminį susirišimą.

Straipsnyje galite perskaityti apie aukštos kokybės įvairių tipų breketus:

Geriausi vestibuliniai breketai

Vestibuliniai breketai išlieka populiariausi pasaulyje, jie efektyviai susidoroja su bet kokiu netaisyklingumu ir gali būti gaminami iš įvairių medžiagų. Tuo pačiu jie yra prieinami, o šiuolaikinės kronšteinų sistemų technologijos ir modeliai leidžia išsirinkti geriausius vestibiuliarinius breketus, kurie pabrėš įvaizdžio individualumą ir nesukels psichologinio bei fizinio diskomforto.

Geriausi metaliniai vestibiuliariniai breketai

Patikimi, įrodyta daugelio metų naudojimo prietaisai, galintys per palyginti trumpą laiką ištaisyti įkandimo defektus. Pagrindiniai vestibuliarinių metalinių laikiklių sistemų pranašumai yra šie:

 • Pačios prieinamiausios kainos
 • didelis naudojimo efektyvumas,
 • Trumpesnis apdorojimo laikas, kurį užtikrina mažesnė trintis tarp lanko ir jo tvirtinimo ant laikiklio griovelio.

Jei metalinių breketų nešioti neįmanoma dėl alerginės reakcijos į metalus, konstrukcija gali būti pagaminta iš hipoalerginio titano arba aukso.

Vienintelis metalinių vestibuliarinių breketų trūkumas – žema estetika.

1 vieta
Damon laikiklių sistema (Damon Q ir Damon 3MX) iš Ormko


Nuotrauka: www.qatcom.com

Įvertinimas: 10 iš 10

Damon 3MX ir DamonQ savaime užsirišantys breketai teisėtai laikomi geriausiais tarp metalinių breketų. Sistema pavadinta gydytojo, kuris išrado šiuos mažus laikiklius su specialiais lankais, užtikrinančiais greitą dantų judėjimą ir aukštą paciento komfortą, vardu.

Daimonų breketų tipai:

 • metaliniai breketai Damon 2 ir Damon 3MX;
 • Damon 3 mažesnės metalinės petnešos su plastikiniu pagrindu;
 • Damon clear yra pagaminti iš keramoplasto (viršutiniam žandikauliui iš gryno, apatiniam žandikauliui kartu su metalu), tokios sistemos stiprumas viršija keraminių breketų charakteristikas;
 • Damon Q mažos metalinės petnešos su patogiu užraktu.

Daimon breketų privalumai:

 • Jie turi mažą trintį, o dantų judėjimas yra kontroliuojamas juos naudojant.
 • Specialūs skląsčiai turi slydimo funkciją, lankų fiksavimą palengvina nuožulnus įėjimas į dvigubus griovelius.
 • Šios grupės laikiklių padėties reguliatoriai yra nuimami su rombo formos pagrindu ir vertikalia linija centre, kiekvienas padėties reguliatorius turi savo spalvą. Tai garantuoja tiksliausią vietą ir aukštą gydymo efektyvumą.

Vienintelė trūkumas – didelė kaina (jie yra brangiausi iš visų metalinių kronšteinų sistemų) – 13-15 tūkstančių rublių už komplektą.

Iš apžvalgų apie laikiklių sistemas Damon Ormko:

Jekaterina 24 metai „Man 24 metai ir po 1,5 metų nešiojant Damon breketų sistemą mano šypsena tapo tobula. Žinoma, iš pradžių buvo labai sunku: skausmas, jausmas, kad dantys su kažkuo susiję ir žaizdos burnoje , tačiau pamažu beveik visi nemalonumai išnyksta. Tikras skausmas grįžta kiekvieną kartą pakeitus lanką, bet rezultatas to vertas.”

2 vieta reitinge
Aleksandro laikiklių sistema iš Ormko


Nuotrauka: xn--d1asbabjoe.xn--p1ai

Įvertinimas: 9,5 iš 10

Savaime užsirišanti sistema, montuojama be ligatūros, atspari įvairiems poveikiams ir pasižyminti hipoalergiškumu.

Aleksandro breketų iš Ormko privalumai:

 • Kiekvienas laikiklis pagamintas iš didelio stiprumo medicininio plieno ir apsaugotas nuo korozijos.
 • Dėl didelio atstumo tarp laikiklių sistemos dalių, vienodas…