10 geriausių liekninamųjų kremų Pasirinkimas – TOP 10

vaizdas

Pradėkime nuo pagrindinio dalyko: gulėdami ant viryklės, kalachi nevalgysite. Pats prabangiausias riebalus deginantis kremas veiks efektyviau kartu su apgalvota mityba ir fiziniu aktyvumu. Tačiau, savo ruožtu, visi kiti ingredientai veiks lėčiau, jei jie nebus sujungti su tinkamai parinktu kremu-geliu riebalams deginti.

Daug lengviau išsitepti kremu, nuryti tabletę, nes stiprių raumenų mums visiškai nereikia – kam šiuolaikiniam miestiečiui to reikia… Kaip šios srities specialistė vienareikšmiškai pareiškiu: nekenksmingų tablečių nėra. Kontraindikacijų sąrašas užima daugiau nei tuziną eilučių, bet kiek iš jūsų atidžiai jį perskaitėte? O, pavyzdžiui, rekomenduojamas pluoštas yra labai brinkstantis celiuliozės pluoštas, su tokiu pačiu poveikiu galite valgyti laikraštinį popierių.

Kremai – taip, jie tikrai gali padėti, tačiau vien kremai ilgai neišsilaiko. Be to, ne kiekvienas kremas-gelis turi tinkamą efektyvumą. Prieš pasirinkdami, išanalizuokime produktų liniją.

Mes imame … Neimame … Kokių liekninančių kremų geriau nepirkti?

Išsirinkti tinkamos kokybės riebalus deginantį kreminį gelį nėra lengva. Pradėkime nuo to, kurie produktai yra mažo našumo ir kodėl.

Kremai pagaminti Kinijoje

Sunku įvardyti priežastį: arba tai, kas tinka kinietėms, netinka kaukazietėms, arba tiesiog suviliotos dailios tūbelės damos perka ne tą, o gal nereikėtų tikėtis pigiausios priemonės poveikio. Ypač daug skundų yra dėl Lan Gel (išmesta 200 rublių!). Sunku jį supainioti su kitu: jis parduodamas be dėžutės, o vien tai turėtų įspėti klientus.

Moterys, naudojusios tokias priemones, pirmiausia skundžiasi produkto lipnumu – norint įtrinti kremą-gelį į odą, reikia įdėti daug pastangų. Delnai ir tos kūno dalys, į kurias įtrinamas gelis, taip pat yra nudažytos neįsivaizduojamomis sterblinėmis spalvomis. O vėsinamasis vaisto poveikis gal ir geras kažkur Guangdžou, bet visiškai netinkamas nei Uralo kalnagūbriui, nei Kazachstano stepėms. Tačiau svarbiausia, kad kiniškų kreminių gelių efektyvumas beveik lygus nuliui. NEIMK!

Indijoje pagaminti kremai

Vienintelis pliusas yra tai, kad jie visi susideda iš natūralių ingredientų. Tačiau daugelis šių komponentų jokiu būdu nėra nekenksmingi, apie kuriuos indėnai subtiliai tyli, rengdami lapelius apie kremo gelių naudojimą.

Taigi, gaunama iš kai kurių indiškų medžių žievės hidroksicitratas neprasiskverbia giliau nei į paviršinius odos sluoksnius. Susigeria tikrai greitai, net per daug, tai yra, jo masažinis poveikis artimas nuliui, o kvapas gali išprovokuoti slogos ar bronchų spazmo priepuolį. Piruvatas, pavadinta didingą figūrą turėjusios deivės Parvati vardu, geba sutrikdyti baltymų ir angliavandenių pusiausvyrą, t.y. netinka diabetikams. Ištrauka iš koralų ir mažos jūros gyvybės skeletų chitozanas veikia kaip šveitiklis, išlygina odą, tačiau yra mažai įrodymų, kad jis degina riebalus. Ir galiausiai pavojingiausias iš jų – efedros ekstraktas, tonizuoja ir pagreitina riebalų apykaitą. Ką reiškia „tonavimas”? Pakelia kraujospūdį. Sukelia tachikardiją, gali „prasidėti“ migrena. Sunkiausiais atvejais išprovokuoja miokardo infarktą. Kartais indiškuose kreminiuose gelyje yra net žolelių steroidų, kurie yra ypač nesaugūs jaunesniems nei 25 metų žmonėms. NEIMK!

Turkiški kreminiai geliai…

Jų net nereikia analizuoti. Galbūt kai kurie iš jų ir geri, bet…

Dažni šių kremų trūkumai yra ilgalaikio naudojimo poreikis (tai yra, pigumas virsta didele kaina, nes vienam kursui reikia mažiausiai 8-10 pakuočių), dažnai išprovokuojamos alerginės reakcijos (nuo dilgėlinės iki Quincke edemos), padidėjęs. odos jautrumas saulės šviesai (tai yra, jas reikia tepti arčiau nakties, kai jau susikaupęs nuovargis, kai sulėtėja natūrali medžiagų apykaita ir gana sunku ją pagreitinti). Neimk.

Numesti svorio nepakenkiant sveikatai

Daugelis šalių dabar gana daug investuoja į klinikinius parduodamų fondų tyrimus. Todėl licencijuotų vaistų kainos iš esmės negali būti žemos.

vaizdas


Nuotrauka: www.e-slimmer.com

Tikras, kokybiškas kremas-gelis veikia ne tik odą, bet ir visą kūną, padeda kovoti su žiemos depresija,…