Geriausių 2023 metų drenažo siurblių Pasirinkimas

Ku! Kai kuriais atžvilgiais šis povandeninis drenažo siurblys primena pepelatą iš gerai žinomo filmo, nors Pluko planetai jis yra per puikus. Ir, skirtingai nei pepelatai, jis gali atlikti visą savo darbą nepirkdamas gravitacijos dangtelio. Be to, jis yra pakankamai kompaktiškas ir lengvas, o svarbiausia – nebijo ilgalaikio veikimo be visiško panardinimo: pumpuojamo vandens srautas, einantis tarp išorinio korpuso ir variklio korpuso, neleis jam perkaisti. Priduriame, kad skirtingai nei dauguma kitų drenažo siurblių, šis gali dirbti ir gulint ant šono – tačiau minimalus lygis, iki kurio įvyks drenažas, neišvengiamai padidės. Montuojant vertikaliai, minimalus plūdės nustatytas lygis yra 10 centimetrų.

Šis drenažo siurblys pagamintas iš nerūdijančio plieno iki maksimumo – net sparnuotė ne iš technopolimero, o iš plieno, ir tai didžiulis pliusas už ilgaamžiškumą. Variklio galia siekia 900 W, todėl siurblys puikiai pumpuoja – penkis litrus per sekundę (arba 20 kubinių metrų per valandą) iki 2 metrų aukščio, maksimalus jo kėlimo aukštis – 12 metrų, o našumas krenta iki 2,5 kub. metrų per valandą.

Taip pat atkreipiame dėmesį, kad didžiausias šio siurblio panardinimas leidžiamas esant 7 metrams (žinoma, teoriškai tai įmanoma esant 10, tačiau instrukcija tiesiogiai nurodo palikti trijų metrų ribą). Todėl „Grundfos“ drenažo siurbliui sąžiningai skirsime dar vieną pergalę savo reitinge, tačiau taip pat nurodysime vieną trūkumą.

Alyva siurblio vonioje turi būti keičiama reguliariai: priklausomai nuo siurbiamo skysčio temperatūros intervalas yra nuo 1500 iki 4500 valandų arba kartą per metus, atsižvelgiant į tai, kas įvyks anksčiau. Ir dabar patekti į vonią dėl siurblio korpuso konstrukcijos yra daug nepatogu nei įprasto išdėstymo siurbliuose, kur variklis turi atskirą korpusą nuo siurblio dalies. Tačiau paties aliejaus reikia visai nedaug: 60 mililitrų.