10 geriausių maisto produktų, skirtų sumaišyti

O tai sezonas, kuris turi būti linksmas! Kalėdas? Ne, dar geriau – sumaišymo sezonas! Po dietos ir lieknos lieknos visą vasarą, dabar laikas nustoti badauti ir pradėti valgyti. Bet nuo ko turėtumėte pradėti?

Įsitikinkite, kad šie 10 geriausių maisto produktų yra jūsų dietos dalis …

1. Visas pienas ir varškė

10 geriausių maisto produktų, skirtų sumaišyti

Anksčiau galbūt vengėte pieno produktų, ypač jei pjaustėte ir bandėte susmulkinti, tačiau nenugriebtas pienas yra puikus būdas kaupti baltymus, kalcį ir į savo racioną įtraukti papildomų riebalų ir kalorijų, turint apie 150 kalorijų. už stiklinę.

Varškės ir nenugriebto pieno vartojimas yra geras baltymų šaltinis, kuris padeda auginti raumenis, o riebalai ir angliavandeniai padeda atkurti raumenų glikogeno atsargas ir maksimaliai padidinti jūsų raumenų stiprinimo potencialą. Pabandykite vartoti nenugriebtą pieną su baltymų kokteiliu po treniruotės arba prieš miegą pasimėgaukite puodeliu varškės. Varškė su riešutais ir samtelis šokolado riešutų poveikio išrūgų baltymų yra tvirtas mėgstamiausias.


2. Riešutai ir riešutų sviestai

10 geriausių maisto produktų, skirtų sumaišyti

Atėjo laikas gauti riešutų apie riešutus! Esame tikri, kad jau žinote, kad riešutai yra energingi ir juose gausu sveikų mononesočiųjų riebalų. Dėl šios priežasties riešutai ir riešutų sviestas puikiai tinka sumaišyti.

Mažos riešutų porcijos gali suteikti daug kalorijų, be baltymų ir riebalų, ir iki 300 kalorijų 50 g. Be to, riešutai ir riešutų sviestas yra supakuoti su būtinais mikroelementais ir mineralais, įskaitant magnį, fosforą, seleną ir cinką, kurie yra būtini palaikant sveiką mitybos būklę ir didinant raumenų masę. Pabandykite užkąsti saujomis riešutų, kai įsibėgės badas, arba užsukite bananą į žemės riešutų sviestą. Skanus!


3. Lašiša

10 geriausių maisto produktų, skirtų sumaišyti

Sveikų riebalų, lašišų ir kitų riebių žuvų šaltinių tema turėtų būti jūsų sumaišymo dietos dalis. Iš tikrųjų vyriausybė rekomenduoja suvalgyti bent vieną riebios žuvies porciją per savaitę JK gyventojams. Lašiša yra pilna mononesočiųjų riebalų rūgščių, kurios yra ypač sveikos ir puikiai tinka švariam sumaišymui. Be to, didelė omega-3 riebalų rūgščių dozė, kurią gauname iš riebių žuvų, gali padėti pagerinti sąnarių priežiūrą ir širdies bei kraujagyslių sveikatą. Per intensyvias treniruotes bandykite suvartoti maždaug 2–3 porcijas riebios žuvies per savaitę.


4. Avokadas

10 geriausių maisto produktų, skirtų sumaišyti

Avokaduose yra mononesočiųjų riebalų rūgščių, tokių kaip oleino rūgštis, kurios puikiai papildo jūsų mitybą sveikomis kalorijomis ir riebalais. Be sveiko kalorijų šaltinio įtraukimo į savo racioną, avokado valgymas sumaišymo sezono metu taip pat reiškia, kad vartosite daug antioksidantų ir vitaminų, įskaitant vitaminą E, kurie padeda pagerinti širdies ir kraujagyslių sveikatą ir bendrą jūsų savijautą. Tad kodėl gi neišbandžius trinto avokado ant ryžių spirgučių, salotose ar dar geriau – naminių avokadų pyragaičių ar avokadų sūrio pyrago!


5. Sveiki kiaušiniai

10 geriausių maisto produktų, skirtų sumaišyti

Jei jau skaldėte kiaušinių trynius, nustokite! Sveiki kiaušiniai yra puikus būdas gauti gerą baltymų ir riebalų šaltinį, kai kiaušinyje yra apie 75–90 kalorijų. Daugelis žmonių mano, kad kiaušiniai yra nesveiki dėl jų sočiųjų riebalų ir didelio cholesterolio kiekio, tačiau ar žinojote, kad kiaušiniuose yra daug sveiko cholesterolio? Ir jei nevalgysite 12 kiaušinių per dieną, sočiųjų riebalų kiekis neturėtų kelti problemų. Pasisemkite gero riebalų ir baltymų šaltinio gamindami visą kiaušinių omletą arba kokį nors skanų kiaušinienę.


6. Kokosų ir alyvuogių aliejus

10 geriausių maisto produktų, skirtų sumaišyti

Pridedant riebalų į dietą, kokosų ir alyvuogių aliejus yra puikus priedas. Nedideli pakeitimai, pvz., Daugiau kokosų ir alyvuogių aliejaus vartojimas ruošiant maistą ir ruošiant maistą, yra puikus būdas į savo mitybą įtraukti sveikų riebalų ir papildomų kalorijų, nepaliekant jūsų per daug.


7. Saldžioji bulvė

10 geriausių maisto produktų, skirtų sumaišyti

Kalbant apie sumaišymą, dauguma žmonių mano, kad baltymai, baltymai ir riebalai, tačiau iš tikrųjų angliavandeniai yra būtini. Pamirškite sumažinti angliavandenių kiekį iki minimumo – dabar pats laikas mėgautis mėsa ir bulvėmis.

Saldžiose bulvėse yra daug uogienių, kuriose gausu angliavandenių, o vidutiniškai bulvės sudaro apie 40 g angliavandenių ir daug vitaminų bei mineralų. Be to, jei jūs darote švarų kiekį ir vengiate rafinuoto cukraus, saldžiosios bulvės puikiai tinka patenkinti saldųjį dantį ir gali būti įtrauktos į daugybę baltymų receptų, tokių kaip šis saldžiųjų bulvių baltymų pyrago receptas! Pabandykite į savo patiekalus įdėti saldžiosios bulvės dalį ir pasinaudoti kaupimo privalumais.


8. Avižos

10 geriausių maisto produktų, skirtų sumaišyti

Avižos yra dar vienas puikus sudėtingų angliavandenių šaltinis, kuris išties gali padėti jums ranką sumaišymo sezono metu. Avižos yra nuostabus skaidulų ir sudėtingų angliavandenių šaltinis, kuris gali ne tik padėti virškinti, bet dar svarbiau užtikrinti ilgalaikį energijos išsiskyrimą – puikiai tinka prieš valgį patiekalui. Be to, avižos gali į jūsų racioną įtraukti sveiką riebalų ir kalorijų šaltinį, nepaliekant per daug sotumo.


9. Juodasis šokoladas

10 geriausių maisto produktų, skirtų sumaišyti

Paskutinis, bet ne mažiau svarbus dalykas – šokoladas. Jei turite smaližių, juodasis šokoladas yra puikus būdas išspręsti jūsų potraukį cukrui. Be to, šokolade, kuriame yra daugiau nei 75% kakavos, yra daug antioksidantų ir mononesočiųjų riebalų. Norėdami gauti didžiausią sumaišymo malonumą, išbandykite bananą, padengtą žemės riešutų sviestu ir ištirpintu juoduoju šokoladu.


Paimkite namų pranešimą

Jei į savo racioną neįtraukiate bent kelių šių svarbiausių maisto produktų, galite padaryti rimtų masės didinimo klaidų! Pakartokite savo mitybą ir mėgaukitės šių metų sezonu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *