Mechaninė klaviatūra: kas yra

Mechaninės klaviatūros grįžo. O gal geriau sakyti, kad jie niekada neišėjo. Jie, be abejonės, yra geriausias pasirinkimas žaidimai, tačiau jie siūlo ne tik vaizdo žaidimų pranašumus. Taigi daugelis vartotojų juos išbando ir nenori grįžti prie membraninių. Taip, jie yra brangesni ir garsesni.

Tačiau jei jūs esate vienas iš tų, kurie valandas leidžia spausdindami, jūsų pirštai jums padėkos. Be to, jie yra daug greitesni ir tikslesni. Neatrodo visai blogai, tiesa? Na, tai dar ne viskas, skaitykite toliau ir mes jums viską papasakosime apie mechanines klaviatūras. Mes taip pat suteikiame raktus, kad išsirinktumėte sau tinkamiausią.

Svarbiausias

 • Pagrindinės vaizdo žaidimų grotuvų rinkos yra mechaninės klaviatūros. Tačiau pastaruoju metu vis daugiau vartotojų lažinasi dėl biuro automatikos ir produktyvumo.
 • Keletas svarbiausių mechaninių klaviatūrų siūlomų pranašumų yra šie: didesnis greitis, jautrumas ir tikslumas bei galimybė vienu metu paspausti kelis klavišus.
 • Pirmas dalykas, apie kurį turite pagalvoti renkantis mechaninę klaviatūrą, yra tai, kaip ją ketinate naudoti. Be to, turėtumėte atsižvelgti į pirkimo kriterijus, pvz., Į jų tipą perjungti, kaip jie yra prijungti, ir klavišų išdėstymą.

Geriausios mechaninės klaviatūros rinkoje: mūsų rekomendacijos

Prieš visiškai įvesdami pirkinių vadovą, norime pristatyti savo pasirinkimą su penkiomis geriausiomis rinkoje esančiomis mechaninėmis klaviatūromis.

Mechaninė klaviatūra žaidėjas universalesnis

Tai naujausia vienos iš didžiųjų pasaulio klasikų versija žaidimai. Be to, jis yra toks elegantiškas, kad jei norite, galite jį naudoti biure. Tai turi jungikliai „Cherry MX Red“ sklandžiai ir greitai, 100% apsaugo nuo nulio pulsacijų.

Ir jo dizainas puikus žaidimai su aviacijos klasės anoduotu šlifuoto aliuminio rėmu. Ir jis pateikia konkrečius keičiamus raktus FPS ir MOBA.

Redakcinis vertinimas: Jis išsiskiria tuo, kad turi raudoną LED apšvietimą, kuris pagerina žaidimų patirtį. Be to, jis turi be klaviatūros dizainą, kuris optimizuoja mobilumą.

Geriausia kainos ir kokybės santykio „Logitech“ mechaninė klaviatūra

Ši klaviatūra beveik puikiai sujungia komfortą su puikiomis funkcijomis žaidimai ir RGB LIGHTSYNC foninis apšvietimas. Visa tai – įrenginyje, kurio kainos ir kokybės santykis yra vienas geriausių savo asortimento modeliuose.

Įranga Romer GX Brown jungikliai idealiai tinka žaidimai konkurencinga ir FPS. Jis tiekiamas su atminties putų delnu. Jis jungiasi per USB 2.0 prievadą. Ir jame yra ispaniškas QWERTY išdėstymas.

Redakcinis vertinimas: Jis išsiskiria tuo, kad yra viena mėgstamiausių elektroninių sporto profesionalų klaviatūrų. Jo atsakymo greitis taip pat yra 1 ms.

Geriausia mechaninė klaviatūra žaidimai pigu

Tai yra vienas geriausių variantų, jei norite mėgautis geriausiais privalumais nedarydami didelių finansinių investicijų. Dėl savo patrauklaus dizaino ir didelio patvarumo jis idealiai tinka vaikams ir paaugliams.

Jis suderinamas su kompiuteriu, PS4 ir „Xbox One“. Jame yra sistema antostostingas 19 raktų, USB jungtis ir LED apšvietimas. Ir kartu su „QWERTY“ išdėstymu ispanų kalba.

Redakcinis vertinimas: Jis išsiskiria tuo, kad turi atsparų purslams dizainą. Taigi naudodamiesi šia klaviatūra galite valgyti ir gerti.

Geriausia „White Mechanical Office“ klaviatūra

Dėl savo blaivaus dizaino jis idealiai tinka naudoti biuruose ar kitoje darbo aplinkoje. Be to, jis yra labai lengvas ir užima mažai vietos. Dėl kompaktiško dizaino, kuriame yra tik 82 raktai, jį galima lengvai transportuoti.

Jis turi mėlyną apšvietimą ir USB jungtį. Be to, jis pagamintas iš geros kokybės ABS plastiko, o raktai yra išgraviruoti lazeriu, kad būtų užtikrintas ilgalaikis naudojimas.

Redakcinis vertinimas: Jis yra paprasto dizaino. Be to, jis yra suderinamas su skirtingomis kompiuterinėmis sistemomis.

Prekių vadovas: viskas, ką turėtumėte žinoti apie mechanines klaviatūras

Jei norite sėkmingai atlikti pirkimą, pirmiausia turite išspręsti visus iškilusius klausimus apie mechaninių klaviatūrų ypatybes, pranašumus ir naudojimą. Kad galėtumėte tai padaryti, parengėme jums šį skyrių.

Pagrindinės vaizdo žaidimų grotuvų rinkos yra mechaninės klaviatūros. (Šaltinis: Kosolapovas: 121278815 / 123rf.com)

Kuo skiriasi mechaninės ir membraninės klaviatūros?

Šiuo metu yra dviejų tipų kompiuterinės klaviatūros, priklausomai nuo klavišų veikimo būdo: mechaninės ir membraninės. Pirmame mechanizmas yra gana panašus į tą, kuris naudojamas šviesos jungikliuose. Tokiu būdu galima sakyti, kad kiekvienas klavišas veikia savarankiškai, todėl jie tampa jautresni ir tikslesni klaviatūros.

Tuo tarpu membraniniai turi membranos arba silikono sluoksnį, kuris tęsiasi visame klaviatūros viduje. Šis gumos sluoksnis liečiasi su elektros grandinėmis, kad perduotų skirtingus pulsavimus. Paprastai jie leidžia sklandžiau ir ramiau pulsuoti. Be to, jie yra pigesni, tačiau jų patvarumas yra mažesnis.

Kokie yra mechaninių klaviatūrų pranašumai ir trūkumai?

Tarp daugelio mechaninių klaviatūrų naudojimo pranašumų ir trūkumų išsiskiria šie dalykai.

Privalumas

 • Jie yra jautresni, todėl siūlo didesnį tikslumą.
 • Jie užtikrina didesnį ilgaamžiškumą, todėl jų tarnavimo laikas yra ilgesnis.
 • Jei raktas yra sugadintas, jį galima pakeisti.
 • Jie leidžia vienu metu naudoti kelis raktus.
 • Jie yra pritaikomi.
 • Jie turi sistemas antostostingas, kuris netgi gali būti baigtas.
 • Jie yra daug greitesni, pagerina naudotojų spausdinimo greitį.
 • Juos lengviau valyti.

Trūkumai

 • Jie garsesni.
 • Jie paprastai būna stambesni, todėl užima daugiau vietos.
 • Paprastai jie yra brangesni.
 • Iš pradžių jie gali būti ne tokie patogūs ir gali būti labiau varginantys.

Kam patartina pirkti mechaninę klaviatūrą?

Mechaninės klaviatūros yra mėgstamos vaizdo žaidimų grotuvų. Tačiau tai nėra vienintelis vartotojo tipas, kuris gali pasinaudoti pranašumais, kuriuos ką tik matėme ir kuriuos siūlo šių tipų klaviatūros. Daugelis vartotojų taip pat teikia pirmenybę jiems rašyti, nes tai leidžia jiems rašyti greičiau.

Jie taip pat yra puikus pasirinkimas žmonėms, kurie daug valandų praleidžia spausdindami mašinas, nesvarbu, ar jie būtų žurnalistai, vertėjai, programuotojai ar kiti panašūs profesionalai. To priežastis yra ta, kad jie gali padėti sumažinti pirštų skausmą, kurį sukelia pakartotiniai klavišų paspaudimai, nes mechaninėms klaviatūroms nereikia tiek jėgos, kad paspaustumėte klavišus.

Daugelis naudotojų, išbandžiusių mechanines klaviatūras, nenori grįžti prie kitų tipų klaviatūrų.

Kodėl mechaninės klaviatūros yra tokios populiarios žaidėjai?

Tarp vaizdo žaidimų žaidėjų nėra jokių abejonių, geriausias variantas yra mechaninės klaviatūros. Tačiau jei esate vienas iš tų, kurie startuoja pasaulyje, galite susimąstyti, dėl ko atsiranda šis žaidėjų polinkis. Pažiūrėkime keletą privalumų, kuriuos jie siūlo žaisdami:

 • Didesnis judesio tikslumas.
 • Didesnis reakcijos greitis.
 • Paprastai jie turi RGB apšvietimą.
 • Leiskite vienu metu paspausti kelis klavišus be efekto vaiduoklis.

Koks poveikis vaiduoklis?

Jei esate vienas iš tų, kurie girdėjo apie efektą vaiduoklis, bet jums nėra aišku, iš ko jis susideda, nesijaudinkite, mes jums tai paaiškinsime labai paprastai. Iš esmės tai yra poveikis, atsirandantis kai kuriose klaviatūrose, kurios negali aptikti vienu metu paspaudus kelis klavišus. Tai daugiausia veikia membranines klaviatūras.

Šios klaviatūros atpažįsta tik tuo pačiu metu paspaudus nedidelį klavišų derinį. Tačiau už žaidimai, Būtina mokėti vienu metu naudoti skirtingus raktus. Tai ir gauna vardą raktų perkėlimas, kuris gali būti konkretus skaičius (6, 8 arba 10 klavišų vienu metu) arba neribotas (NKRO).

Keletas svarbiausių mechaninių klaviatūrų siūlomų pranašumų yra šie: didesnis greitis, jautrumas ir tikslumas bei galimybė vienu metu paspausti kelis klavišus. (Šaltinis: „Garrido“: cvupic1cbd4 / Unsplash.com)

Kokios yra svarbiausios jungikliai mechaninių klaviatūrų?

Kalbama apie mechaninę klaviatūrą jungikliai arba nepriklausomi jungikliai. Ir tai, kad kiekvienas tipas turi savo ypatybes. Pažiūrėkime, kurie yra svarbiausi.

 • Veiksmo taškas: Tai jungiklio eigos taškas, nuo kurio registruojama pulsacija.
 • Maršrutas: Koks atstumas nuo mygtuko paspaudimo iki jungiklio apačios.
 • Veikimo jėga: Tai yra minimali jėga, kuri yra būtina norint įjungti raktą, kad jis užbaigtų savo kelionę.
 • Sensacija: Būtent pojūtis atsiranda paspaudus klavišą. Jis gali būti kelių tipų: linijinis, lytėjimo arba tipo spragtelėjęs. Linijinis maršrutas yra visiškai sklandus. Paspaudus klavišą, prisilietime suvokiama nedidelė depresija. Tuo tarpu jis spragtelėjęs paspaudus klavišą jaučiamas tam tikras gylis.

Pirkimo kriterijai

Dažnai daugeliui vartotojų nėra aišku, kurie pirkimo kriterijai yra tinkamiausi pasirinkti mechaninę klaviatūrą. Kad tai būtų ne jūsų atvejis, „REVIEWBOX“ norime pasiūlyti:

Ką ketinate daryti su klaviatūra?

Jei ieškote mechaninės klaviatūros žaidimai, būtina turėti sistemą antostostingas o idealu yra tai, kad tai yra visiška. Galų gale, kai kuriuose modeliuose sistema netaikoma visiems klavišų deriniams. Be to, žaidimams skirti modeliai dažnai būna su RGB apšvietimu.

Kitas atvejis yra tas, kad jūs esate vienas iš tų, kurie ilgas valandas praleidžia spausdindami, nes dirbate tekstų kūrėju, programuotoju ar žurnalistu. Jei taip, jums geriau tinka ergonomiško ir lengvo dizaino modelis, kad jūsų rankos nepavargtų. Jums taip pat gali būti įdomu turėti gėrį Atsiliepimas kad pastebėtumėte momentą paspausti ir atleisti klavišą.

Ar žinojote, kad dauguma klaviatūrų naudoja „QWERTY“ išdėstymą, kurį 1874 m. Išrado „Sholes & Glidden“? (Šaltinis: „Drobot“: 108841016 / 123rf.com)

Maždaug jungikliai

Tokia perjungti Tai turi esminę įtaką mechaninių klaviatūrų veikimui. Jis yra lemiamas tokiais aspektais kaip sensacija, veikimo jėga, garsas ir maršrutas. Pagrindinis gamintojas yra „Cherry“, nors kai kurios firmos specializuojasi žaidimai jie taip pat turi savo pasiūlymų.

Pažvelkime į svarbiausias kai kurių pagrindinių jungiklių tipų charakteristikas.

Cherry Mx Blue (mėlyna) Cherry Mx Red (raudona) Cherry Mx Brown …