10 geriausių naujų 2016 m. išmaniųjų telefonų

V serija visada buvo kupina funkcijų, todėl nenuostabu, kad pagrindinė šių metų LG naujovė užėmė deramą vietą ant pjedestalo. Reikia pripažinti, kad ypatingų naujovių jame nėra, o visi sprendimai viena ar kita forma jau buvo sutikti ir kituose įmonės išmaniuosiuose telefonuose. Nepaisant to, esamas „komplektas“ nusipelno pagarbos.

Visų pirma, tai yra fotoaparatai. Pora pagrindinių, iš kurių vienas yra įprastas, o antrasis yra plataus kampo, leidžiantis šaudyti didelius objektus iš arti, ir labai įdomus priekinis. Pastarieji iš standartinio režimo gali persijungti į plačiakampį, todėl su dideliu draugų skaičiumi asmenukes daryti nebus sunku.

Bendrovė tęsia vaisingą bendradarbiavimą su „Bang & Olufsen“ (tai liudija logotipas ant išmaniojo telefono dangtelio), todėl su LG V20 garsu viskas yra gana verta. Tik reikia nepamiršti, kad prijungus didelės varžos (mažiausiai 50 omų) ausines pradeda veikti specializuota mikroschema.

Daug pagiriamųjų atsiliepimų nusipelnė papildomas daugiafunkcis telefono ekranas, kurio galimybes įvertino ir kitų LG modelių savininkai. Sandėlyje yra IK-modulis buitinės technikos valdymui. Didžiausias duomenų apsikeitimo greitis yra 600 Mbps. Beje, VoLTE įrenginyje yra visiškai įdiegtas, tai yra skambučiai per 4G tinklą su aukštos kokybės garsu.

Galiausiai išmanusis telefonas turi išimamą bateriją ir atskirus SIM bei atminties kortelių lizdus.