10 geriausių Nikon fotoaparatų objektyvų

Aukščiausios kokybės optika japoniškiems gaminiams

Autorius:

Vladislavas Samoškinas

Nikon fotoaparatai turi didžiulį optikos parką. Japonijos įmonė kasmet išleidžia keletą naujų modelių, o kai kurios trečiųjų šalių įmonės, gaminančios objektyvus, tinkamus Nikon objektyvams, daro tą patį.kūnas. Ir jei patyrę fotografai puikiai išmano tokį turtingą optikos parką, to negalima pasakyti apie pradedančiuosius. Pradedantieji fotografai mėgėjai tiesiog pasiklysta visuose ultrazoomuose ir portretuose. Mūsų reitingas skirtas padėti tokiems žmonėms. Jame yra geriausi objektyvai, skirti Nikon SLR arba sisteminiams fotoaparatams.

Geriausias standartinis priartinimo objektyvas Nikon fotoaparatui

Šis universalus objektyvas, skirtas SLR fotoaparatams, iš esmės gali pakeisti bet kokią portretinę optiką. Jo židinio nuotolių diapazonas apima visus populiarius židinio nuotolius, naudojamus fotografuojant žmones. Objektyve yra padengti lęšiai, todėl galite fotografuoti net ir tamsoje. Tačiau reikia pažymėti, kad diafragmos negalima atverti didžiulėms vertybėms. Tuo Nikon 24-85mm f/3.5-4.5G skiriasi nuo portretinės optikos. Nuotraukose yra bokeh, bet neryškumo negalima pavadinti ypač stipriu. Didelė šio modelio kaina yra dėl optinio stabilizatoriaus buvimo. Ši detalė leidžia pailginti užrakto greitį, nebijant, kad išvesties kadras bus neryškus. Klientai giria šią optiką dėl labai didelio ryškumo. Jei neseniai įsigijote Nikon SLR fotoaparatą su „banginio“ objektyvu, rekomenduojame įsigyti būtent šią optiką. Iš karto pajusite skirtumą. Nereikėtų pirkti šios kopijos tik vaizdo įrašų mėgėjams – tokius žmones nuliūdins griežtas fokusavimas ir priartinimo žiedai.

Pagrindiniai privalumai:

  • žema kaina

  • Optinis stabilizatorius

  • lengvas svoris

  • Labai geras ryškumas

  • Universalumas

  • Tinkami matmenys

9.8
/ dešimt

Įvertinimas

Ir šis įrenginys skirtas sisteminei kamerai. Tai padės kurti portretus ir peizažus. Nikon 10-100mm f / 4.0-5.6 VR Nikkor 1 turi gana platų židinio nuotolių diapazoną, tačiau tuo pat metu jo dydis neperžengia pagrįstų ribų. Pirkėjas gali kaltinti tik padorią masę (298 g). Tačiau toks jausmas kyla tik iš įpročio – juk patys beveidrodiniai fotoaparatai yra gana lengvi. 10 mm židinio nuotolis rekomenduojamas tik kritiniais atvejais, nes iškraipymai gali sugadinti vaizdą. Didėjant priartinimui, ši problema…