10 geriausių „Nokia“ telefonų

Prisiminkite, kad teisės į šį garsų ženklą dabar priklauso Kinijos įmonei HMD Global (Foxconn dukterinei įmonei). Štabas Suomijos mieste Espo greičiausiai atlieka savotiško „vestuvių generolo“ vaidmenį. Kad ir kaip būtų, šlovinga praeitis įpareigoja naująjį savininką išlaikyti geros kokybės kartelę, tačiau „Foxconn“ neprivalo semtis išmaniųjų telefonų kūrimo patirties. Prieš pat analogiški gaminiai buvo gaminami kitiems prekių ženklams (Apple, OnePlus, Huawei, Xiaomi), o dabar ir jiems patiems. Jei ketinate įsigyti tokį įrenginį, jums padės šis geriausių „Nokia“ išmaniųjų telefonų ir telefonų, siūlomų Rusijos mažmeninėje prekyboje, Pasirinkimas.

Kadangi „naujosios“ „Nokia“ asortimentas yra mažas, išmanieji telefonai tokiu pavadinimu jie valdo su sudėtiniu indeksu ir nekyla problemų su konkretaus įrenginio padėties ar „šviežumo“ supratimu. Atkreipkite dėmesį į kai kuriuos bendrus nemalonius svarstomų komunikatorių bruožus. Absoliučiai visi iki šiol išleisti įrenginiai nesuteikia vartotojui galimybės rankiniu būdu reguliuoti ekrano spalvų temperatūrą. Be to, šiuolaikiniai „Nokia“ išmanieji telefonai turi įvairių problemų, susijusių su programinės įrangos optimizavimu. Pavyzdžiui, lyginant su kitų prekių ženklų pasiūlymais, įdėjus antrą SIM kortelę energijos suvartojimas išauga labiau. Na, HMD Global kainodaros politika suprantama (noriu kuo greičiau „atsipirkti“ į didelį vardą investuotas lėšas), bet ne visai adekvati realiai situacijai.

Kalbant apie telefonai su mygtukais, naujasis prekės ženklo savininkas nusprendė atkreipti dėmesį į savo pasiūlymus, išnaudodamas buvusią garsiausių „tos“ „Nokia“ mobiliųjų telefonų šlovę. Jis sušildė susidomėjimą, bet niekuo negalėjo nustebinti, kiek nesivargino su intelektinės nuosavybės teisėmis. Visų pirma, naudojamas Series 40 programinės įrangos platforma, be kurios dabartiniai „Nokia“ telefonai mažai kuo skiriasi nuo konkurentų. 8110 reinkarnacija šiek tiek skiriasi, tačiau ji turi savo problemų.

Negalvokite, kad išmaniesiems telefonams ar „Nokia“ telefonams sekasi blogai. Viskas normalu, bent jau ne blogiau nei B kategorijos gamintojų produkcija.Tiesiog gerbėjų prašymai ir lūkesčiai per dideli, todėl galimi neigiami atsiliepimai.

Geriausių 2019 m. „Nokia“ telefonų Pasirinkimas – 10 geriausių

Daugelis su nostalgija prisimena Nokia gaminius iš Symbian ir S40 OS laikų. Tikriausiai atsiras ne mažiau dėkingų šio prekės ženklo išmaniųjų telefonų savininkų, jau veikiančių Windows. Dabar atpažįstamą vardinę lentelę turintys įrenginiai susidraugavo su Android ir belieka tikėtis, kad šis šlovingo prekės ženklo istorijos laikotarpis taip pat bus pažymėtas solidžių, nesugriaunančių įrenginių, kurie teikia tik malonumą naudotis, pasirodymu.

Laimingo apsipirkimo!