10 geriausių pirčių ir saunų krosnelių

Lengvo garo buveinės pasirinkimas

Autorius:

Vasilijus Zujevas

Norėdami pasirinkti tinkamą krosnelę voniai ar saunai, turite aiškiai žinoti, kuris modelis skirtas tam tikro tipo garinei pirčiai. Būtina, kad jis visiškai atitiktų šildomą plotą ir būtų energetiškai efektyvus. Rinkoje yra daug modelių, todėl nėra lengva iš karto suprasti, kuris iš jų jums tinka. Rinkitės plačiausiai parduodamus modelius iš universalios Termofor kompanijos linijos ar pirmenybę teikite nišiškesniems gamintojams – tokiems kaip Hephaestus, Harvia ar kiti?

Mes siūlome jums geriausių pirčių ir saunų krosnelių reitingą, kuris padės išsiaiškinti ir padaryti vertą pasirinkimą.

Geriausios pirties krosnys

Suomijos gamintojai daug žino apie patogias ir efektyvias pirties krosnis. „Sound M45“ modelis yra geriausia elektrinė krosnelė mūsų reitinge, skirta mažai pirčiai (3-6 kub.m). Greitai sušildo kambarį. Viryklės valdymo pultelis leidžia programuoti ir nustatyti palaikomą temperatūrą. Kad „garų“ efektas būtų ryškesnis, krosnelės talpa akmenims buvo padidinta iki 25 kg. Siekiant geriausio kaitinimo ir garavimo, geriau imti akmenis nuo 10 cm skersmens. Šildytuvas montuojamas ant grindų, pagamintas iš nerūdijančio plieno.

Pagrindiniai privalumai:

  • Kompaktiški matmenys
  • Greitas šildymas
  • Aukštos kokybės ir patvarus plienas
  • energiją taupančių
  • Gražus griežtas dizainas

Minusai:

  • Reikalingas trifazis maitinimo šaltinis

9.8
/ dešimt

Įvertinimas

Atsiliepimai

Turiu nedidelę pirtelę, seniai ieškojau jai krosnelės – kad būtų ir graži, ir be malkų. Harvia Sound M45 tinka visais atžvilgiais.

Pirties krosnelė su didžiausiu žiūrėjimo ekranu (įstrižainė 58 cm), puikus dizaino sprendimas. Išoriškai tai pilnavertis didelis židinys, suporuotas su krosnele (iki 45 kg akmenų). Krosnelė geriausiai tinka suomiškai pirčiai, kurios tūris yra 8-18 kubinių metrų. Krosnis susideda iš dviejų dalių: vėdinamos ir kurčios, kad būtų sukurtas lengviausias garas. Maksimalus malkų ilgis 50 cm.Uosių stalčius išsitęsia į kairę, bet jei norite, galite perstatyti į dešinę – mechanizmas universalus. Krosnelė yra reikli kaminui, nes krosnyje mažai juda, o slėgis …