5 geriausių sofų namams Pasirinkimas – TOP 5

5 geriausios sofos namams

Ko nepadarysime ant sofos! Mes ilsimės ir dirbame, pietaujame ir geriame arbatą, priimame svečius… Sofa tarnauja kaip žaidimų aikštelė mūsų vaikams ir sofa „naminių gyvūnų karaliui“ – katinui. O nuo modelių įvairovės akys bėga. Mes atrinkome jums 5 sofų modelius, kurie labiausiai patenkinti savo savininkais. Šiame straipsnyje sužinosite viską apie juos! Bet pirmiausia atsakykime į klausimą.

Kurios markės sofa yra geresnė?

Gražios sofos biudžetinis gamintojų gaminamos kategorijos:

  • Pinskdrevas – gamyba yra Baltarusijoje. Čia yra XIX amžiaus pabaigos gamykla. Asortimente yra įvairių sofų, įskaitant odines. Be nebrangių modelių, holdingo įmonės taip pat gamina elitines sofas.
  • Borovichi baldai. Įmonė gamina itin malonaus dizaino sofas svetainėms (daugiau nei 15 skirtingų serijų), praktiškas virtuvės sofas su patogiais stalčiais, kai kuriuos modelius su miegamąja vieta.
  • Varžovas. Gamyklos „lustas“ – sofos su užvalkalais. Dauguma modelių turi nuimamus dangtelius. Tai ypač patogu šeimoms su vaikais ir namams, kuriuose yra gyvūnų, nes užvalkalą lengva nuimti, nuplauti ar pakeisti.

Geriausi sofų gamintojai pagal vidutinis kainos:

  • Gamykla Lagūna. Šio gamintojo sofos yra patvarios. Pirkėjai atkreipia dėmesį į gerą apmušalų medžiagų kokybę.
  • Baldų valdymas. Vienas žinomiausių minkštų ir korpusinių baldų gamintojų. Produktai džiugina akį įvairia išvaizda. Ko gero, kiekvienas pirkėjas čia ras savo skoniui sofą. Ypač įdomios yra neįprastos formos vaikiškos sofos (pavyzdžiui, garsių animacinių filmų temomis). Jie gamina baldus pagal užsakymą.
  • Gyvenamos sofos. Gamyba buvo atidaryta 1994 metais ir nuo to laiko smarkiai išaugo – tiek dydžiu, tiek, drįstame tikėtis, kokybe. Pagrindinis gamyklos prekės ženklas yra sofos Mėnulis. Asortimente dominuoja klasikinių formų sofos. Yra tiesių, kampinių ir modulinių sofų, taip pat gaminamos dekoratyvinės pagalvės ir kiti aksesuarai.

Kas daro geriausiai brangus sofos?

  • ANDERSSENAS. Neabejotinas šios grupės lyderis. Ergonomiškos, gražios, tylios, patikimos, su erdviais stalčiais – tai pagrindinės Anderssen sofų savybės. Ši šios įmonės sofa yra gera investicija.
  • Shatura baldai. Šios gamyklos baldai yra labai populiarūs, firminių salonų galima rasti daugelyje Rusijos miestų. Gamykla didžiuojasi galėdama tiekti baldus tokiam dideliam pirkėjui kaip IKEA tinklas, o tai rodo padorią gaminių kokybę. Nuo to kenčia tik pati įmonė.
  • Allegro klasika. Taip pat bendradarbiauja su IKEA koncernu. Geros sofos. Pas naujus šeimininkus jie atvyksta kruopščiai ir kruopščiai supakuoti. Visi elementai yra sertifikuoti. Labai patogi svetainė. Čia galite rasti planuotojas (norėdami „pasimatuoti“ naują sofą pagal savo kambario dydį), vaizdo instrukcijas baldų surinkimui, detaliai apmušalų katalogas su geromis nuotraukomis (galite rinktis pagal audinio tipą, atspalvį, raštą, tekstūrą, kainą ir prieinamumą, kiekvieną pavyzdį apžiūrėkite atidžiau) ir, žinoma, ne mažiau patogu sofos katalogas (pasirinkimas pagal mechanizmą, kolekciją, apmušalus ir stilių).
  • Avangardas. Ši įmonė taip pat priklauso asociacijai Allegro, tačiau veikia visiškai savarankiškai. Šiandien asortimente yra 4 kolekcijos – nuo ​​klasikinės iki avangardinės. Yra sofos ant metalinio karkaso ir ant medinio. Be to, medinės dalys pagamintos iš buko masyvo. Kai kurių modelių elementų apdailoje naudojamas rankų darbas. Galite nusipirkti ortopedinių sofų.

O dabar pereikime prie geriausių sofų modelių.

1 lentelė: populiariausių namų sofų Pasirinkimas
Modelis

Kaina nuo

apibūdinimas

Nominacija

Įvertinimas (iš 10)

Figaro Rival 120

20 000 r.

Matmenys 140x106x90 cm, lova 122×200. PPU užpildas 10 cm.Mechanizmas: akordeonas

Geriausia 1,5 vietos sofa su akordeono mechanizmu

9.8

Lira su šoninėmis sienelėmis 1500 Borovichi-Mebel

20 000 r.

Matmenys 240x95x95 cm, lova 150×210 cm Mechanizmas: eurobook. Čiužinio užpildas: sustiprintas spyruoklinis blokas. Kojos: medžio masyvo

Geriausia kampinė sofa

9.9

Naktinis veidrodis Anderssenas

30 000 r.

Ilgis 197 cm Miegama vieta: 197×129 cm Čiužinio užpildas: putų poliuretanas arba priklausomas spyruoklių blokas. Komplekte patalynės dėžė. Mechanizmas: spragtelėjimas

Geriausia ortopedinė sofa