10 geriausių prietaisų skydelių kamerų su navigatoriumi ir radaro detektoriumi

Gana didelė šio „2 in 1“ registratoriaus kaina netyčia verčia įdėmiai pažvelgti į jį ir perskaityti jo charakteristikas: norisi iš jo daug tikėtis, bet ar jis pateisins lūkesčius? Na, pradėkime ardyti „pagal kaulus“.

Objektyvas su 6 stikliniais lęšiais ir 170 laipsnių matymo lauku aukščiausios klasės segmentui yra įprastas dalykas, tačiau nuimamas filtras maloniai nustebino: jis puikiai pašalina blizgesį ir blyksnius. Registratoriaus matrica suteikia aiškų ir detalų vaizdą, kurio kokybę palaiko automatinis režimo reguliavimas pagal bendrą kadro apšvietimą. Pretenzijų registratorei nėra. Taip pat atkreipiame dėmesį į apgalvotą laikiklio dizainą: maitinimo laidas jungiamas tiesiai prie jo, o norint išimti diktofoną, ranka reikia atlikti tik vieną judesį. Kitų gamintojų registratoriuose tokia paprasta idėja apskritai nėra tokia įprasta, bet tai tikrai patogu. Skirtingai nuo konkurentų aptinkamų slankiojančių tvirtinimo detalių su vieliniais kontaktais, čia gale sumontuotas „domkratas“, kuris įkvepia pasitikėjimą tvirtumu. Kartu su autonomiškumu iki 40 minučių, galimybė greitai nuimti diktofoną iš laikiklio nusipelno solidaus penketuko ir, galbūt, net pliuso. Pats kronšteinas prie stiklo priklijuotas 3M lipnia juosta – po siurbtukų, kurie mėgsta nukristi pačiu netinkamiausiu momentu, tai irgi džiugina, tačiau nepamirškite apie kokybišką stiklo nuriebalinimą prieš montuojant.

Kitas neįprastas momentas yra du atminties kortelių lizdai (kurie, beje, yra komplekte!). Tas pats sprendimas buvo rastas tik „Neoline“ reitingo lyderiui. Porą mygtukų paspaudimų visada galite greitai nukopijuoti norimą vaizdo įrašą į antrą kortelę ir nesibaiminti, kad kortelė su nelaimingo atsitikimo įrašu, perduota analizės grupei, „netyčia bus pamesta“. Gaila tik, kad nepalaikomos SDXC kortelės, kurių talpa gali siekti iki 128 GB: maksimali kiekvieno lizdo talpa – 32 GB.

Ar paragavote? Na, o NPO „Datakam“ paruošė dar vieną staigmeną – įrašų šifravimo galimybę. Žinoma, aš jokiu būdu neraginu jūsų apgaudinėti savo sutuoktinių (Olya, aš tave myliu ir net negalvoju nieko panašaus!), Bet jūs negalite nepastebėti šios unikalios galimybės DVR. : kad ir kas nutiktų jūsų automobilyje, tai visada gali likti paslaptyje.

Įrenginio GPS/GLONASS imtuvas integruotas su SpeedCam sistema – važiuojant transporto priemonės koordinatės tikrinamos pagal reguliariai atnaujinamą kelio bazę, o perspėjimai apie kelių policijos postus, kameras ir pavojingas kelio atkarpas skelbiami tiek įrenginio ekrane, tiek balsas. Bet radaro signalo imtuvo čia išvis nėra, tad vienintelis įspėjimas apie pakeliui esantį „trikojį“ bus atvažiuojančių vairuotojų mirksėjimas. Todėl mūsų verdiktas bus paprastas: kaip DVR, ši programėlė yra nuostabi, tačiau radaro detektorius iš jo išėjo aiškiai nesėkmingai. Todėl pirminės viltys užimti solidžią pirmąją vietą geriausių DVR su radaro detektoriumi reitinge žlunga apgailėtinai.