5 geriausias maistas žiurkėms

Žiurkės laimė – tinkamo maisto pasirinkimas

Autorius:

Anna Sapelkina,

veterinarijos gydytojas

Žiurkės – vieni protingiausių graužikų, žmonės nuo seno laiko žiurkes kaip augintinius ir dievina savo mažuosius draugus: atrodo, kad jie viską supranta pažodžiui. Ir jūs galite juos maitinti naminiu maistu. Arba ne?

Deja, daugelis žmonių pamiršta, kad tai gyvūnai, kurie skiriasi nuo mūsų struktūra ir medžiagų apykaita, nepaisant jų visaėdžių prigimties. Didelis riebalų, cukraus, druskos ir dirbtinių priedų kiekis, kurį žmogus vartoja kasdien, yra mirtinas žiurkių sveikatai. Jų racioną turėtų sudaryti specialus grūdais praturtintas maistas, kuriame yra optimalus maistinių medžiagų kiekis, taip pat masalas: daržovės ir vaisiai (ne daugiau kaip 40 g), įvairių formų gyvūniniai baltymai (ne daugiau kaip 30 g), ne daugiau kaip vieną kartą. per savaitę – rauginto pieno produktai (ne daugiau kaip 1 valgomasis šaukštas vienam gyvūnui).

Geriausias visavertis maistas žiurkėms

Aukščiausios kokybės žiurkių ėdalo sudėtyje yra įvairių granulių iš ekstruzinių grūdų, liucernos ir kalakutienos, taip pat daug grūdų, sėklų ir džiovintų daržovių. Dantų priežiūros sistema užtikrina, kad gyvūno smilkiniai būtų tinkamai nušlifuoti. Ežiuolės ekstraktas stiprina natūralų imunitetą. Mišinys praturtintas būtiniausiais vitaminais ir mineralais lengvai virškinama chelatine forma.

Pagrindiniai privalumai:

  • nepermatoma pakuotė su lipnia juostele pakuotei uždaryti;
  • subalansuota kompozicija;
  • ežiuolės ekstraktas;
  • maistas gerai virškinamas.

Minusai:

  • gyvūnai nesuvalgo visų granulių.

9.9
/ dešimt

Įvertinimas

Atsiliepimai

Šiame maiste nėra egzotiškų ingredientų, yra net liucernos granulių, kurių nemėgsta žiurkės, tačiau būtent ant jo gyvūnai jaučiasi geriausiai! Energija, blizgus kailis, sveiki dantys kalba patys už save.

Maiste yra tik patys skaniausi ir sveikiausi žiurkėms ingredientai, jame nėra išspaustos liucernos ir kitų gyvūnų menkai ėdamų ingredientų. Mišinyje yra daug skanių grūdų praturtintų granulių, nesmulkintų grūdų ir sėklų, ankštinių augalų dribsnių, karobų, datulių, taip pat baltymų papildų (džiovintos mėsos,…