Geriausi vitaminai moterims po 45 metų

Geriausi vitaminai moterims po 45 - 50 metų

Jei paklaustumėte moterų, kurios įžengė į menopauzės periodą ar tik laukia šio įvykio, kokią naudą jos įžvelgia savo amžiuje, atsakymai labai skirsis vieni nuo kitų. Vieni kalbės apie gyvenimišką patirtį ir išmintį, kiti apie galimybę mylėtis be baimės dėl nepageidaujamo nėštumo, treti norės pasidalinti savo vaikų karjeros pasiekimais ar sėkme.

Tačiau kalbant apie šio amžiaus trūkumus, atsakymai gana nuspėjami: odos senėjimas, svorio problemos, nuotaikų kaita, karščio bangos, savijautos pablogėjimas ir artėjančių sveikatos problemų baimė.

Tokiose situacijose guosti save tuo, kad moteris visada išlieka graži, yra beprasmis pratimas. Išbandykime praktinį požiūrį: atsigręžkime į farmacijos pramonės stebuklus ir išsiaiškinkime, ar yra geriausių vitaminų moterims po 45–50 metų, kurie padės susidoroti su „aukso amžiaus“ ir žinoma – išlik graži.

Alaus mielės
geriausi nebrangūs vitaminai moterims po 45-50 metų


Nuotrauka: www.calorizator.ru

Kompleksinė priemonė, į kurią įeina B grupės vitaminai. Tablečių pakuotės kaina 100 vnt. yra apie 120 rublių.

Pradėkime nuo paprasčiausio ir žinomiausio B grupės vitaminų komplekso, be kurio organizme nevyksta jokie procesai. Šios medžiagos reguliuoja nervų sistemos veiklą, dalyvauja skaidant iš maisto gaunamas maistines medžiagas, sukuria mikroelementų „transportavimo kelią“ plaukų ir nagų audinyje bei yra atsakingos už daugybę kitų funkcijų. Tačiau svarbiausia B grupės vitaminų savybė, dėl kurios šį vaistą įtraukėme į geriausių vitaminų moterims po 40–50 metų sąrašą, yra tai, kad jie užtikrina tinkamą antinksčių veiklą. Ką tai turi bendro su moterų menopauzės problemomis? Pats betarpiškiausias. Išnykus kiaušidžių funkcijai, antinksčiai sugeba palaikyti reikiamą estrogenų kiekį, jei patys antinksčiai funkcionuoja normaliu lygiu.

Atskira dedikacija moterims, kurios nori visus vitaminus gauti iš maisto. B grupės vitaminai, ypač B2B5B6 ir B12 gana „kaprizingi“: terminio apdorojimo metu jie praranda naudingąsias savybes ir sunaikinami šviesoje.

išvadas. Gana skurdi alaus mielių teikiama „dieta“ gerokai pažemina jų įvertinimą. Tačiau galimybė pasirinkti vaistą „sau“, praturtintą papildomais mikroelementais ar vitaminais, taip pat beveik visiškas kontraindikacijų nebuvimas, atneša alaus mieles į geriausių vitaminų moterims po 45 metų reitingą iš 8 taškų iš 10.

Atsiliepimai. „Po menopauzės mane kankino odos problemos – nuolatinis niežulys, lupimasis, oda tapo sausa kaip pergamentas. Draugas patarė porą mėnesių gerti alaus mieles. Nusipirkau patį paprasčiausią ir pigiausią, pradėjau gerti. Maždaug per savaitę niežulys praėjo, o dabar odos būklė pagerėjo. Lygiagrečiai su tuo aš pamiršau žinoti apie miežius, kurie atsirado ant mano vokų nuo menkiausio skersvėjo.

Kalcio D3 Nycomed Forte
geriausi vitaminai kaulams


Nuotrauka: osteoporosis.belmapo.by

Kombinuotas preparatas, 1 tabletėje yra 500 mg kalcio ir 400 TV (medicininių vienetų) vitamino D3. Tablečių pakavimo kaina 60 vnt. yra apie 480 rublių.

Osteoporozė – problema Nr.1, su kuria susiduria kone kiekviena 40-45 metų sulaukusi moteris, kai ima blėsti kiaušidžių funkcija ir dėl to atsiranda nemalonūs medžiagų apykaitos pokyčiai. Vienas iš jų – mineralinių medžiagų išplovimas iš kaulinių audinių, mažinant jų tankį ir didinant lūžių riziką.

Vitaminų Calcium-D3 komponentų derinys Nycomed Forte yra duetas, kuriame kalcis ir vitaminas D organiškai papildo vienas kitą. Be to, klinikiniai tyrimai patvirtino kaulų tankio padidėjimą žmonėms, reguliariai vartojantiems šią priemonę.

Instrukcijose gamintojas įspėja apie kontraindikacijos vartoti Calcium-D3 Nycomed Forte žmonėms, sergantiems inkstų nepakankamumu, hiperkalcemija ir kt., taip pat atsargiai vartojant vaistą nėščioms moterims.

išvadas. Viena geriausių priemonių prieš ir menopauzės amžiaus moterims, kuri padeda išvengti osteoporozės išsivystymo ir stiprina kaulų…