10 geriausių vietų, kur galima įsigyti Bosch šlifuoklį – 10 geriausių

vaizdas

Bosch kampiniai šlifuokliai kartu su populiariaisiais Makita ir Metabo yra vieni labiausiai paplitusių elektrinių įrankių parduotuvėse. Elektrinio įrankio užsakymas iš virtualių vitrinų, kaip ir bet kurioje kitoje parduotuvėje, yra susijęs su tam tikra rizika: gauti nekokybišką prekę. Todėl į internetinės parduotuvės pasirinkimą reikia žiūrėti išsamiai. Mes pasistengsime jums tai padėti, sudarydami internetinių parduotuvių, kurios yra tinkamiausios perkant Bosch prekės ženklo kampinius šlifuoklius, reitingą.

Kuo vadovavosi sudarydami reitingą:

  1. Pardavimo biuras šalia pirkėjo. Tai svarbu tuo atveju, jei prastos kokybės šlifuoklis turės būti pakeistas. Tokio pakeitimo galimybė turėtų būti nurodyta pardavėjo svetainės puslapiuose. Bet net jei ne, visoms parduotuvėms (realioms ir virtualioms) galioja Rusijos Federacijos įstatymas „Dėl vartotojų teisių apsaugos“. Jame nurodyti visi instrumento keitimo ar pinigų grąžinimo už jį atvejai.
  1. Kaina.
  1. Bosch produktų pardavimo sertifikato buvimas. Turi būti numatyti garantiniai įsipareigojimai, prekės grąžinimo atvejai. Gamintojo svetainėje registruojant kampinį šlifuoklį, jo garantinis aptarnavimas pratęsiamas iki 2 metų. Jei parduotuvė siūlo tai padaryti, kyla pasitikėjimas, kad produktai tikrai yra firminiai.
  1. Neigiamų klientų atsiliepimų procentas. Dažniausiai pasikartojantys teiginiai:
  • svetainė nereaguoja į užsakymą, vadovas neatskambina;
  • malūnėlis buvo pristatytas labai vėluojant arba nepristatytas iš viso;
  • prekės kainos padidėjimas po užsakymo;
  • įrankių iš vitrinų ar naudotų gaminių pardavimas.
  1. Patogi interneto šaltinio sąsaja. Greita atranka, registracija internetu, galimybė nemokamai skambinti patikslinti informaciją, konsultacija su specialistu.

Kainų analizei buvo atrinkti 4 Bosch šlifuokliai iš populiariausiųjų dvidešimtuko. Jie skiriasi galia, funkcionalumu ir atitinkamai kaina.

Kaina yra santykinis parametras, jei priklauso nuo įrankių partijos tūrio (perkant urmu paprastai daroma nuolaida), pristatymo išlaidų. Didelis pliusas yra kaupiamųjų nuolaidų, kredito linijų ir įmokų planų prieinamumas. Mokėjimo formos: rinkinys, dažniausiai standartinis. Tačiau geriau tai išstudijuoti išsamiai: galite rasti variantą, apie kurį net nepagalvojote, pavyzdžiui, mokėjimas iš virtualios piniginės. Geriau pirkti su 100% išankstiniu apmokėjimu parduotuvėje, kurios patikimumas buvo patikrintas anksčiau.

1 vieta:
„Jūsų instrumentas“

Interneto svetainė: www.tvoyinstrument.ru

Gana didelė elektrinių įrankių parduotuvė su pardavimo biurų tinklu Maskvoje ir Maskvos regione. Sistema su neišplėtotu parduotuvių tinklu Rusijoje.

1 vieta kaštų palyginimo lentelėje. Už apmokėjimą – visas pasirinkimas. Maskvos regione yra kurjerių pristatymas. Į atokias vietas kampinius šlifuoklius gali pristatyti transporto įmonės. Svetainės struktūra panaši į daugumos didžiųjų internetinių parduotuvių – pasirinkimas pagal parametrus, technines charakteristikas, galimybė lyginti su kitais modeliais. Lauksime visos Rusijos pardavimo biurų tinklo plėtros. Remiantis klientų atsiliepimais, prekių pristatymas vėluoja po išankstinio apmokėjimo, tačiau bendras neigiamų atsiliepimų procentas yra nedidelis (9% viso).

2 vieta:
techport.ru

Interneto svetainė: www.techport.ru

Atstovybės 30 Rusijos miestų. Tarp didžiųjų miestų: Maskva, Sankt Peterburgas, Ivanovas, Kaliningradas, Brianskas, Kaluga, Orelis, Tula, Smolenskas, Jaroslavlis, Tverė, Kostroma ir kt.

2 vieta kainų reitinge (lentelė). Visų rūšių mokėjimai, išskyrus elektroninius pinigus. Kreditas ir išsimokėtinai. Kiekvienam konkrečiam instrumentui ir miestui yra patogi siuntimo išlaidų skaičiuoklė. Patogus svetainės žemėlapis, lengva naršyti pagal produkto tipą ir gamintoją. Palyginimo galimybės nėra – minusas. Yra galimybė nemokamai skambinti Rusijos viduje.
BOSCH prekybos partnerystės sertifikatas galioja iki 2012 metų pabaigos: arba jis ilgą laiką nebuvo atnaujintas svetainėje, arba iš viso neatnaujintas. Remiantis klientų atsiliepimais (22% viso nepatenkintųjų skaičiaus), parduotuvė negali susidoroti su dideliais pardavimų kiekiais. Kampinių šlifuoklių pristatymas pagal užsakymus su apmokėjimu kurjeriui yra ignoruojamas. Sumišimas švenčių dienomis ir savaitgaliais. Tačiau sulaukiama atsako į kritiką ir imamasi priemonių ištaisyti padarytas klaidas.

3 vieta:
„Viena Bosch parduotuvė“

Interneto svetainė: bosch-online.com

Viena svetainė su platintojų tinklu beveik visuose Rusijos miestuose, tarp jų: ​​Maskvoje, Sankt Peterburge, Uljanovske, Tomske, Permėje, Jekaterinburge, Kazanėje, Ufoje, Archangelske, Volgograde ir kt.

Kainų lentelėje 3 vieta….