Geriausių 2019 m. kompiuterių ausinių Pasirinkimas

Bose prekės ženklui atskirų pristatymų nereikia – tai aukštos kokybės akustikos prekės ženklas, todėl lūkesčiai iš šio modelio yra tinkami. Jei mėgstate ilgą laiką klausytis muzikos su pilno dydžio ausinėmis, tikriausiai jau susidūrėte su tuo, kad ilgai klausantis pavargsta ausys: ausų pagalvėlės, veikiamos ausinių, spaudžia ausines. lanko elastingumas. Tai ypač nemalonu nešiojant akinius dirbant kompiuteriu. Čia ausų pagalvėlės tarsi uždengia ausis (iš čia ir kilo modelio pavadinimas), todėl galite drąsiai porai valandų į priekį įjungti mėgstamą takelių kolekciją, atsilošti ir mėgautis.

Ausinės praverčia ne tik dirbant kompiuteriu, bet ir keliaujant – jose yra su iPhone suderinamas mikrofonas ir nuotolinio valdymo pultas, todėl jos gali veikti kaip ausinės, nepriversdamos paaukoti garso kokybės dėl pokalbio telefonas. Tačiau „iPhone 7“ turėsite nusipirkti „Lightning“ jungties adapterį. Šios 115 dB jautrumo 35 omų ausinės gali valdyti daugumą įrenginių, tačiau su gera garso plokšte jos veikia puikiai.

Ausinių pliusas ir minusas – jų masė: jos visiškai nesijaučia ant galvos, tačiau plonas dėklų plastikas nėra itin malonus liesti ir gerai slopina išorinį triukšmą. Taip pat norėtųsi, kad laidas būtų storesnis – tačiau atsitiktinai trūktelėjus jo ištraukti nepavyks, ausinių lizdas lengvai atsisega, apsaugodamas laidą nuo pažeidimų.