Geriausių guminių batų gamintojų Pasirinkimas – TOP 5

5 geriausių guminių batų gamintojų

Guminiai batai skiriasi nuo įprastų, todėl juos reikia rinktis kiek kitaip.

Pirma, šie batai niekada „nesėdi ant kojos“ ir nelūžta – netinkama medžiaga. Guma, kaip ir kiti polimerai, deja, niekada neįgaus patogios formos ant kojos, neprisimins jūsų eisenos. Jis turi visai kitą paskirtį – guminiai batai geriau nei kiti apsaugos nuo drėgmės lietingu oru, nepamainomi medžioklėje, žvejyboje, grybaujant.

Antra, guminių batų gamyboje yra specifiškumas: viršutinė medžiaga nėra susiūta siūlais, o suvirinama arba klijuojama siūlėse. Tai suprantama, tačiau jei siūlės nekokybiškos, tuomet šlapios kojos garantuotos.

Todėl pažiūrėkime, ką mums siūlo žinomi ir patikimi prekių ženklai. Jie turi turėti viską pagal aukščiausius standartus.

„Hunter Original“ aukšti vyriški
geriausi vyriški guminiai batai

vaizdas

Nuotrauka: www.huntershoes.ru

Numatoma Hunter H MFT9000RMA BLK kaina iš Hunter Original Tall kolekcijos: 6000 rublių

Geriausi guminiai batai žvejybai, medžioklei ir miškininkystei yra Hunter batai. Modelis nuotraukoje yra su 370 mm aukščio viršumi, t.y. virš blauzdos vidurio. Šis ilgis laikomas patogiausiu guminiams batams bet kokiai progai. Jei nereikia lįsti gilyn į vandenį, tuomet nereikia rinktis ir aukštos viršūnės, tai nepatogu ilgiems žygiams. Dydis tiesiai virš blauzdos vidurio sukuria didžiausią komfortą einant, tuo pačiu gana patikimai apsaugo pėdą nuo drėgmės ir vabzdžių. Kad būtų patogiau pilti kuro kelnes į batus, bagažinės kojelė išsiplečia į viršų.

Papildomo komforto suteikia ortopediniai blokeliai, pagal kuriuos pagaminti šie batai, bei daugiasluoksniai minkšti vidpadžiai, pasiūti iš natūralių medžiagų. Pamušalas pagamintas iš nailono, lengvai valomos ir greitai džiūstančios medžiagos. Kulnas žemas – 3 cm, pėdos forma klasikinė, padas stabilus.

Mūsų Pasirinkimas: 9 taškai iš 10

Vienintelis dalykas, dėl kurio galite kaltinti šių batų gamintoją, yra tinkamas jų svoris. Jie pagaminti iš gumos, praktiškai nenaudojant kitų polimerų, todėl sumažinti gaminio svorį neprarandant kokybės yra beveik neįmanoma.

Atsiliepimai: „Geri guminiai batai, ergonomika nuo kulno iki pirštų galų apgalvota, einant nekabina ant kojos, nejaučiu papildomo svorio.

CROCS RainFloe
geriausi moteriški guminiai batai

vaizdas

Nuotrauka: pn.lmcdn.ru

Numatoma kaina: 4000 rublių

Lengvi ir gražūs guminiai batai, pagaminti iš labai patvaraus polimero – Croslite. Modelis nuotraukoje pateikiamas 7 spalvų: juoda, geltona, fuksijos, mėlyna, ruda, šviesiai žalia, jūros banga. Malonu į juos žiūrėti.

Dėl polimero kokybės batai yra liejami vientisai, kas žymiai padidina bato patvarumą ir patikimumą. Padidėjęs piršto ilgis, pakankamas pėdos plotis, aukštas kotas – visa tai daro kuo patogesnį guminių batų prigludimą – koja visada yra savo vietoje, o einant batas nekaba. Koto ilgis yra maždaug blauzdos vidurys. Padas turi protektorių, kad batai neslystų.

Mūsų Pasirinkimas: 9 taškai iš 10

Kasdieniam dėvėjimui jos galbūt stambios, labiau tinka miškams ir sodams. Ir, žinoma, medžioklei ar žvejybai – geriausi guminiai batai (tik spalvos, galbūt, reikėtų rinktis juodus arba rudus).

Atsiliepimai: „Guminiai batai Crosslite geriausiai tinka – galima nešioti su kojinėmis arba be jų, vienodai patogios. Jie priartėjo prie „kaulo“ – visiškai nesukelia nepatogumų.

Baffin Titan 100C Black – geriausiai izoliuoti guminiai batai

vaizdas

Nuotrauka: top-fish.ru

Numatoma kaina: 6000 rublių.

Guminiai batai –ekstremalūs sportininkai» Baffin Titan yra pripažintas lyderis tarp batų, skirtų žygiams, medžioklei ir žvejybai sunkiomis ir žiemos oro sąlygomis. Gamintojo teigimu, jie išlaiko šilumą net esant itin žemai temperatūrai. Šie guminiai batai yra visiškai nepralaidūs vandeniui ir sandarūs. Jie pagaminti iš kelių polimerų – poliuretano, gumos ir termoplastinės formos. Šie batai yra specialiai sukurti naudoti sudėtingomis sąlygomis. Batai labai patvarūs, t.y. jie nebijo įprastų grėsmių – mazgų, ledo, akmenų – žodžiu, visko, kas gali lengvai perpjauti įprastą gumą. Guminių batų izoliacijos sistema paremta medžiagos savybe išlaikyti kūno šilumą, tam yra numatytas nuimamas izoliacinis pamušalas, susidedantis iš aštuonių sluoksnių (įskaitant drėgmę sugeriančius), taip pat Thermatuf vidpadžiai. Aukščiausios kokybės poliarinės gumos padai ne tik leis…