10 idėjų kalėdinei dovanai

Prieškalėdinis laikotarpis gali sukelti galvos skausmą. Ne laikas, milžiniškos eilės prekybos centruose, idėjos dovanoms. Ką daryti, jei … viską nusipirksi internete?

Kvepalai kaip kalėdinės dovanos idėja

Nusprendėme jums padėti ir paprašėme patarimo Ola Kot, ESKA TV laidų vedėjo, NOWA TV sinoptiko ir populiaraus influencerio. Mes suteikiame jai balsą.


Sveiki, čia Ola Kot!
Man patinka dovanoti dovanas! Ir … aš tai puikiai moku. Aš visada stengiuosi, niekada neatsitiktinai. Apie dovanas visada galvoju daug anksčiau, o ne paskutinę minutę. Jei dovanoju artimą žmogų, atidžiai stebiu jų namus, ypač vonios kambarį. Dėl to aš žinau, kokias kosmetikos pirmenybes turi gavėjas: kokius kvepalus naudoja, kokius kremus mėgsta ir kuo dažosi. Kartais, žinoma, nuo pat pradžių – be jokio požiūrio – mes žinome, ką padovanosime mylimam žmogui. Tačiau jei neturite tokio komforto, rekomenduoju plauti rankas ilgiau nei įprasta mūsų draugų vonios kambariuose. Nes kartais geriau nei staigmena dovanai, kartais, deja, nesėkmingai, yra padovanoti mylimam žmogui tai, kas iki šiol pavyko. Šiuo karštu prieškalėdiniu laikotarpiu nusprendžiau paruošti jums šiek tiek pagalbos. Pasirinkau 10 geriausių produktų, kuriuos žinau, mėgstu ir rekomenduoju. Nuo universalaus iki individualizuoto. Jie yra čia. Pasižiūrėk.

1. „Deep Sea Extract“ drėkinanti kaukė iš bioceliuliozės.

Nebijokite nusipirkti kaukių kaip dovaną! Tikrai niekas jums nesakys: „ei, tu man nupirkai veido kaukę! Ar aš jau tokia sena? “ Ne, ne, ne, nė vienas iš tų dalykų, jei pasirinksite drėkinamąją kaukę. Net ir sulaukę 18 metų, visada turėtumėte drėkinti odą. O lakštinė kaukė, kuri yra absoliutus pastarųjų metų hitas, ramina dirginimus, maitina ir regeneruoja. Jis labai gausiai prisotintas serumo, kuris užtikrina maksimalų produkto kiekį trumpo, penkiolikos minučių nuotykio su kauke metu. Beje … dabar tokia puošmena tokioje kaukėje pridėti nuotrauką prie Instos. 😉

2. Paukštis 3 Raudonas makiažo rinkinys 17,9 g

Pupa – idėjos meistras! Nemanau, kad man reikia pristatyti šią įmonę. Kokybė ir idėja čia visada vyko kartu. O „paukščio“ makiažo rinkinys tiesiog patiks kiekvienai moteriai. Dėžutė gražiai atrodys ant bet kurio tualetinio stalo, o interjeras jus nustebins. Pakuotės spalva rodo, kad viduje yra tik kraujo raudonumas, tačiau nuo tiesos nieko negali būti toliau! Raudonas atspalvis, be abejo, atsiranda tarp lūpų makiažo dalių, tačiau „Pupa“ rinkinyje yra ir skaistalų. Akių šešėliai yra labai neutralių spalvų. „Paukštyje“ kiekviena moteris ras sau kažką.

3. Granatas – rankų muilas + kvapiųjų žvakių rinkinys
Rankų muilas ir žvakė – tai bus naudinga visiems. Man patinka muilai, kurie kvepia gražiai ir puikiai atrodo, o tai apima Italijoje pagamintą „La Florentina“ kosmetiką (granatų kvapas – man tai patinka! :)). Jie turi lyginančių, gaivinančių ir drėkinančių savybių. Galiu garantuoti, kad tai puiki dovana ne tik kategorijoje „Aš nepažįstu šio žmogaus, aš nežinau, ką pirkti“. Toks rinkinys veiks kiekvienoje dovanų situacijoje.

4. „Naked Chocolate“ – 16 atspalvių paletė iš „Makeup Revolution“

Puikių ir labai universalių akių šešėlių paletė. Viskas yra rudų atspalvių, kurie leidžia jums sukurti tiek kasdienį, tiek vakarinį makiažą. Nuostabi pakuotė, panaši į šokolado plytelę ir tą kvapą … ehhh – šešėliai tikrai kvepia šokoladu! Šią paletę įvertins kiekvienas mielas mylėtojas, bet ne tik.

5. Si – Giorgio Armani kvepalai

Nėra lengva nusipirkti kvepalų mylimam žmogui. Turite žinoti jos mėgstamiausias kvapų natas (nepamirškite plauti rankų ilgiau nei įprasta draugų namuose, ha ha!), Žinoti, kas jai patinka ir kokioms progoms renkasi kvepalus. Si by Giorgio Armani priklauso saldiems kvepalams, tačiau jie yra labai populiarūs, nes yra gana universalūs. Pažįstu daugybę merginų, kurios pamišusios dėl šio kvapo! Esu įsitikinęs, kad gabi moteris taip pat bus išprotėjusi dėl jo.

6,1 mln. Tualetinio vandens purškiklis 50 ml

Buvę kvepalai moterims, dabar atėjo laikas vyrams. Rizikuosiu sakyti, kad tai vėl gana universalūs kvepalai, atsižvelgiant į jų populiarumą. Pažįstu daug vyrų, kurie tai myli, ir labai dažnai tiesiog jaučiu tai ore. Man asmeniškai taip patinka, kad pats naudočiausi. Žinoma, gali pasigirsti balsų, kad jis yra per populiarus, per daug žmonių kvepia, tačiau tai nėra pasiteisinimas, jei jums tai patinka, aš jį naudoju, kuris mums rūpi kitiems.

7. Kavos šveitimo imbiero ir apelsino kavos pilingas 200g

Absoliučiai visi yra pamišę dėl kavos žievelių, taip ir aš! Argano, migdolų ir makadamijos aliejai, esantys kavos šveitimo žievėje, išradingai puoselėja ir maitina odą. Kavos šveitiklis puikiai nušveičia epidermį ir palieka odą maloniai drėkinamą.

8. „My Wonder Balm Hello Yellow“ drėkinamasis ir maitinamasis kremas su mangų sviestu

Gerai, nes jis lenkiškas! Man patinka, kai į rinką ateina Lenkijos kompanijos, siūlančios aukščiausios kokybės kosmetiką. „My Wonder Balm Hello Yellow“ kremas puikiai kvepia, suteikia pakankamai drėkinimo ir maitinimo, o kas svarbu – greitai absorbuojamas. Jis puikiai tinka kaip dieninis kremas po makiažu.

9. „Minnie Bath & Shower Gel“ dušo ir vonios želė – Braškių figūrėlė 200ml

Nepamirškime apie vaikus! Nors, kaip žinome, žaislus jie greičiausiai gautų po eglute. Tam yra sprendimas. Minnie figūrėlės formos vonios losjonas pralinksmins jas maudantis. Braškių kvapas patiks net tiems vaikams, kurie kartais sako: „Mama, ar šiandien aš negaliu nusiprausti?“.

10. Drėkinamasis rankų ir kūno losjonas drėkinamasis rankų ir kūno losjonas Liepžiedės gėlė 500m

Mano reitingo pabaigoje palieku labai universalią dovaną, nes beveik visi naudoja kūno ir rankų losjoną. O „Yope“ prekės ženklo losjonas yra unikalus. Natūralūs ingredientai sudaro 98% jo. Be to, jis kvepia gražiai ir … turi gražią pakuotę, kuri patiks net ir reikliausiems.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *