10 idėjų kalėdinei dovanai

Kalėdų skubėjimas įsibėgėjo. Neretai parduotuvių lentynos „mušasi“ ant alkūnių, o prie kasų – kilometrų ilgio eilės. To galima išvengti ir patogiai, fotelyje su mėgstamos arbatos puodeliu rankoje, užsisakyti dovanas internetu. Aš juos renkuosi taip, kad įtikčiau net reikliausiam artimui?

Kvepalai kaip kalėdinės dovanos idėja

Atsakymą į aukščiau pateiktą klausimą pateikė Natalija Zasadzka, modelis ir influencerė. Kaip Natalija elgiasi su kalėdinėmis dovanomis? Kokie yra jos dovanų įkvėpimai? Pasižiūrėk.


Sveiki, tai Natalija Zasadzka!
Savaitės prieš Kalėdas yra labai malonus laikas. Man patinka šis džiaugsmingas laukimas, atmosfera, meduolių kvapas ir kalėdiniai hitai radijo stotyse. Aš taip pat mėgstu pasiruošimą Kalėdoms: ruošti dekoracijas, puošti eglutę ir … rinktis dovanas. Šis paskutinis veiksmas daugeliui kelia galvos skausmą, bet man tai lengvai kyla. Turiu keletą taisyklių, kurių laikausi kartu su ja. Visų pirma: kadangi dovanoju dovanas artimiesiems, ji turėtų žinoti jų pageidavimus ir skonį. Tada pirkti dovanas yra daug lengviau. Antra: jei nesu tikras, ar mano idėja patiks gavėjui, nerizikuoju ir nesirenku universalaus dalyko. Trečia: dovanas užsisakau internetu ir eikvoju savo laiką eilėse. Kokius produktus renkuosi? Aš paruošiau jums dovanų reitingą, kuris tikrai tiks – tiek moterims, tiek vyrams. Ar turite minutę? Raginu jus jį trumpai perskaityti.

1. Pelėda 3 veido, akių ir lūpų makiažo rinkinys „012 Cold Shades“

Šis neįprastas rinkinys tikrai patiks kiekvienai moteriai. Jame yra ne tik aukštos kokybės kosmetika, bet ir gražu. Pasirinkimas yra nemažas: pelėda turi ir skirtingų spalvų variantų (ir turiu omenyje ne tik išorinę išvaizdą), bet ir įvairių kosmetikos priemonių viduje. Aš rekomenduoju „Owl 3“ versiją, į kurią įeina skaistalai, akių šešėlių pagrindas, 5 šešėlių atspalviai, patogus akių šešėlių aplikatorius, lūpų balzamas, 4 kreminiai lūpų dažai ir 1 lūpų blizgis. O ir dar vienas dalykas. Pelėda lengvai telpa į moterišką rankinę. ?

2. „Icone“ hibridinis lakas – „Minty Day“

Hibridiniai nagų lakai pastaraisiais metais buvo tikras hitas. Tokia dovana bus tauro akis kiekvienam išpuoselėtų rankų ir nagų mėgėjui. Rekomenduoju atkreipti jūsų dėmesį į jauno prekės ženklo „Icone“ produktus, kurie dar nėra žinomi Lenkijos rinkoje. Dėl savo lakų kiekviena moteris gali atlikti hibridinį manikiūrą namuose, pasiekdama geriausio salono efektą. Ir šios gražios spalvos! Mane sužavėjo mėtų žalia spalva.

3. „La Florentina“ – rankų muilo rinkinys + „Boboli“ kvapni žvakė
Minėjau universalias dovanas. Tokiai grupei priklauso itališko prekės ženklo „La Florentina“ rinkinys, kuris tik įžengia į Lenkijos rinką. Visus džiugins rankų muilas ir žvakės su citrusų kvapu. O graži pakuotė sužavės net didžiausius estetus.

4. „Pro Blender“ – makiažo kempinė

Jums nereikia išleisti daugybės dovanų. Pavyzdys? Makiažo kempinė „Pro Blender“! Ši „Contour Cosmetics“ prekės ženklo sukurta programėlė ras vietą kiekvienos moters kosmetikos krepšyje. Jis yra mažas, puikiai tinka rankoje, o po naudojimo pakanka nuplauti įprastu muilu po tekančiu vandeniu.

5. „Supermud Clearing Treatment“ – valomoji veido kaukė „Glamglow“

„GlamGlow“ prekės ženklo sukurta valomojo poveikio veido kaukė „Supermud Clearing Treatment“ skirta visų tipų odai. Žodis „visi“ čia yra labai svarbus (kaip jūs tikriausiai pastebėjote, jis dažnai būna mano reitinge), nes jis suteikia mums komfortą perkant dovaną. Neturime susimąstyti, ar dovanojamas asmuo turi sausą, riebią ar mišrią odą. O „Glamglow“ prekės ženklas yra aukščiausios kokybės garantas.

6. Nutrix Royal maitinamasis kūno kremas iš „Lancome“

Tirštas sviestas stiklainyje „Lancome“ drėkina ir maitina sausą ir labai sausą odą. Jei žinome mylimojo kosmetikos poreikius ir šis produktas jiems tinka, nedvejokite. Kai bus gražiai supakuota po eglute, ji tikrai suteiks jums daug malonumo. Štai kas yra Kalėdos, tiesa?

7. „Good Girl“ – „Carolina Herrera“ kvepalai

„Carolina Herrera“ kvapo „Good Girl“ nereikia pristatyti. Puikus kvapas ir fenomenalus butelis, galintis papuošti tualetinį stalą panaudojus jo turinį. Pripažink: kuri iš ponių nesvajoja apie tokią dovaną?

8. „Euphoria“ – Calvino Kleino kvepalai

Jei ne gera mergaitė, tai… euforija. Šie Calvin Klein kvepalai yra absoliutus hitas. Rytų-gėlių kompoziciją galima drąsiai vadinti kultu. Jo pavadinimas neatsitiktinis. Ar norite sukelti euforiją gavėjui? Taigi žinote, ką jai nusipirkti.

9. Kvepianti žvakė „Millefiori Via Brera“ – Tagerine Garden

Jei nežinote, ką padovanoti mylimam žmogui, rinkitės kvapią žvakę. Šis, pasirašytas itališko prekės ženklo „Millefiori“, yra tiesiog fantastiškas! Atrodo išskirtinai, dega 45 valandas ir – svarbiausia – puikiai kvepia.

10. Rožių kvapo žvakė – „La Florentina“

Antroji kvapni žvakė į mano sąrašą nebuvo įtraukta atsitiktinai. Aš myliu tokius produktus! O itališkos prekės ženklo „La Florentina“ pasirašyta kvapnioji žvakė „Kvapnioji žvakė“ yra aukščiausios kokybės produktas. Jis buvo sukurtas remiantis geriausiomis žaliavomis. Tai užpildo kambarį nuostabiu aromatu ir suteikia gerą nuotaiką.