Išminties grupės šuns DNR tyrimas Revi

  • Testavimo greitis – 10/10
  • Testavimo paprastumas – 9.5 / 10
  • Testo rezultatai / aprėptis – 9/10
  • Kaina – 9.5 / 10

9.5 / 10

Santrauka

Jei norite greitai ir lengvai, „Wisdom Panel“ yra geriausias šunų DNR tyrimo rinkinys rinkoje. Pigesnis pasirinkimas tiems, kurie domisi tik savo šuns veisle, yra didelė vertybė, o 2 savaičių trukmė pramonei iš tikrųjų yra labai greita. Apskritai, tai yra mūsų geriausias šunų DNR tyrimo rinkinio pasirinkimas, nes tai lengvai geriausia bendra vertė.

Taigi, jūs esate pasirengęs patikrinti savo šuns DNR, kad sužinotumėte, koks yra jų veislės derinys? O gal jus labiau domina jų genetinės sveikatos ataskaita? Šiaip ar taip, ekspertai Išminties skydelis ar aprėpei.

Nuo 85 dolerių galite patikrinti savo šuns DNR, o puiki užsakymo ataskaita jums bus grąžinta per 2 savaites. Būdamas visiškai naujas šuniškų DNR testų srityje, aš nusprendžiau išsiaiškinti, ar verta išminties skydą pirkti ir ar rezultatai atrodo tikslūs bei naudingi.

Mes išbandėme tai dviem savo šunims – Pidgy ir Sasha. Čia yra abiejų nuotrauka, ar galite atspėti, kurios veislės sudaro šias mišriąsias gražuoles?

Štai kaip viskas sumažėjo, o rezultatų reikia laikytis!

Išpakavimo išminties skydelis

„Wisdom Panel“ rinkiniai per 2–4 dienas nuo pirkimo tiesiogiai iš „Wisdom Panel“ svetainės pristatė standartinį USPS paštą. Mes pasirinkome „Wisdom Panel Health“ rinkinius, kurie ne tik nustato veisles, bet ir ieško daugiau nei 150 genetinių ligų. Šis rinkinys kainuoja maždaug 150 dolerių, tačiau jei jus domina tik veislės nustatymas, galite įsigyti „Wisdom Panel 4.0“ rinkinį, kuris yra pigesnis už 85 dolerių.

Rinkinį naudoti yra gana paprasta. Paprasčiausiai atidarykite jį ir rasite keletą instrukcijų bei du tamponus rinkinyje.

išminties skydelio dėžutė

Atlikti dėžutės veiksmus buvo labai lengva. Pirmiausia mes išvyniojome tamponus (atsargiai, kad pirštai neliestų patarimų), ir tada pasirodė linksma dalis!

Šluostyti savo šunį

Čia aš įsivaizduoju, kad kai kuriems žmonėms gali kilti problemų! Norėdami surinkti mėginį, kurį norite išsiųsti tyrimui, tamponą turite įkišti tarp šuns skruosto ir dantenos ir 15 sekundžių tamponą / sukti. Yra du tamponai, kuriuos reikia naudoti.

Manau, kad šis procesas nebuvo labai sunkus, nors jūsų rida gali skirtis. Šerių antgaliai yra kažkoks nerangus plastikas, ir atrodo, kad bandome gauti skruosto ląsteles bandymams. Štai Pidgy rodo, kad procesas nebuvo toks blogas!

pidgy dna tamponu išminties skydelis

„Wisdom Panel“ rinkinyje malonu tai, kad 15 sekundžių tampymas iš tikrųjų yra gana trumpas („Embark“ reikia 30–60 sekundžių, nors tik 1 tamponu), o jų suteikiami tamponai yra ypač ilgi, o tai gali padėti atitraukti rankas nuo šuns dantų . Vis dėlto turite naudoti du tamponus.

Kai atliksite abu savo tamponus ant savo augintinio, leisite jiems išdžiūti siuntimo dėžutės skylėse ir paimsite tipą, kad užregistruotumėte / suaktyvintumėte savo rinkinį.

Jūsų rinkinio registravimas

Komplekto registravimas yra gana lengvas procesas, svarbiausia yra įsitikinti, kad teisingai užpildėte savo dėžutės ID pavyzdį. Tai bus naudojama norint jums grąžinti teisingo šuns rezultatus, todėl tai yra labai svarbus žingsnis.

Apskritai man prireikė 5 minučių, kol suaktyvinau rinkinį. Vėliau aš galėjau užklijuoti tamponus ant pakuotės, užrašyti savo pavyzdžio ID ant pakuotės ir uždaryti dėžutę atgal.

Siųskite rezultatus – ir palaukite!

Užantspaudavę savo siuntimo dėžutę (tai yra rinkinio, kurį jie jums siunčia, dalis, nereikia ieškoti kitos dėžutės), galite jį išmesti į savo pašto dėžutę ar bet kurią USPS vietą, kad galėtumėte nusiųsti į laboratoriją. Jums bus pranešta el. Paštu, kai laboratorija gaus jūsų mėginį, taip pat kai ji pradės jį apdoroti, o tai suteiks įvertinimą, kada galite tikėtis rezultatų. Mūsų rezultatai grįžo praėjus lygiai 2 savaitėms po to, kai juos gavo laboratorija. Norėdami peržiūrėti ataskaitą, turite vėl prisijungti prie „Wisdom Panel“ svetainės naudodami išsamią paskyros informaciją, prie kurios užsiregistravote.

Kaip atrodo „Išminties skydelio“ ataskaita? Rezultatų skaitymas

Dabar įdomiausia viso to dalis – kaip atrodo rezultatai? Dar svarbiau, kokie buvo Pidgy ir Sasha veislės mišiniai?

Rezultatus galima peržiūrėti naudojant gana tvarkingą interneto ekraną arba PDF spaudinį. Pirmiausia mums pateikiamas Pidgy veislių suskirstymas.

pikgy išminties skydelio rezultatai

Pažvelk į tą haskį! Mes manėme, kad Pidgy gali būti sumaišytas su vokiečių aviganiu, suteikusiu jai žymes, tačiau paaiškėjo, kad tai tik iš jos haskio pusės. Taip pat reikėtų pažymėti, kad nors šiandien pasaulyje yra keletas haskių variantų (Aliaskos, Sibiro ir kt.), Jie visi yra pakankamai genetiškai artimi, kad nebūtų laikomi atskiromis veislėmis.

Nuoširdžiai sakant, nematau joje daugybės šių kitų mišinių. Atrodo, kad jos haskių bruožai yra gana dominuojantys.

Išminties skydelis taip pat suteikia idėją, koks gali būti jūsų šuns šeimos medis.

pidgy šeimos medis

Toliau yra skyrius, už kurį sumokėjome papildomai, tik kartu su „Health Panel“ rinkiniais – sveikatos ataskaita.

Pidgy galų gale gavo „visas aiškias“ visas jų išbandytas genetines ligas, o tai yra puiki žinia! Taip pat yra skyrius „idealus svoris“, kurio diapazonas yra toks platus (25 svarai), kad, mano vertinimu, jis visai nėra labai naudingas. Manau, kad jie tik žiūri į savo veislės derinį ir čia daro bendrą spėjimą, aš pasikliačiau savo veterinaru, kad jis man pasakytų, koks yra tikrasis mano šuns svoris.

Nepamirškime Sašos eilės! Štai jos veislės derinys – aš lažinčiausi, kad niekas to nebūtų atspėjęs, nes tai yra visame žemėlapyje.

sasha veislės mišinys

Štai Sasha šeimos medis – kokias jos veislės mišinio dalis matote joje?

sašos šeimos medis

Ir galiausiai, čia yra Sasha sveikatos ataskaita. Sasha iš tikrųjų pasirodė esanti „rizikinga“ dėl degeneracinės mielopatijos. Išminties skydelyje pateikiama išsami informacija apie tai, kokia yra ši liga, kokie yra jos simptomai, kada šuniui gali būti simptomų, ir dar daugiau – jų svetainėje. Taip pat galite peržiūrėti daug daugiau duomenų apie ligas, ieškodami jų mano veislės duomenyse.

Sasha išminties grupės sveikatos ataskaita

Nors šiek tiek liūdna žinoti apie Sasha „riziką“, geriau nei nežinoti, nes tai gali padėti parengti tinkamą gydymo planą, kai ateis laikas.

Ar „Wisdom Panel“ verta pinigų?

Mano nuomone, aš labai džiaugiuosi, kad atlikau šiuos „Wisdom Panel“ DNR tyrimus ir planuosiu juos atlikti bet kokiems šunims, kuriuos turiu ateityje, ypač mišiniams. Jei esate mišraus šuns savininkas, žinote, kaip dažnai jūsų klausia „koks tai šuo?“. Gebėjimas teisingai atsakyti yra tikrai šaunu!

Jau vien dėl šios priežasties manau, kad 85 dolerių testas yra to vertas. Kalbant apie sveikatos patikrai skirtą 145 dolerių sumą, kurią paliksiu jums. Daugeliui šių ligų nėra jokio vaisto ar nieko, ko galėtumėte padaryti, kad jo išvengtumėte, todėl žinoti iš anksto gali būti ne taip naudinga. Be to, tai, kad šuo yra „rizikingas“, nereiškia, kad yra didelė tikimybė, jog jie kada nors susirgs šia liga.

Jei vis dar esate tvoroje apie šuns DNR tyrimus ar rinkinį, kurį turėčiau įsigyti, kviesčiau jus peržiūrėti mūsų geriausių šunų DNR tyrimų vadovą, kuriame palyginsime du kosmoso lyderius: „Embark“ ir „Išminties skydelis“ .