10 makiažo klaidų, kurias jūs

Makiažas turėtų pagražinti, o ne pagyvinti veidą. Sužinokite apie dažniausiai pasitaikančias makiažo klaidas, kurios prideda metų. Ir makiažo gudrybės, kurios atims kelias spyruokles. Mes patariame jums, kaip padaryti tobulą makiažą!

Makiažo klaidos, kurios pasens

1-oji makiažo klaida – sunkus matinis pagrindas

NE: Jei veido spalva sausa, makiažas su storu matinio pagrindo sluoksniu nebus geras. Tai pabrėš mimikos raukšles, o veido spalva atrodys nuobodi ir pavargusi.

TAIP: Matinis pagrindas tiks žmonėms, turintiems riebią odą. Jei turite sausą ar mišrų odą, rinkitės švytintį pagrindą, kuris nepaliks „pyrago“ ant jūsų veido ir užtruks keletą metų. Taip pat galite pasinaudoti naujuoju „Estee Lauder“ pranašumais – „Double Wear Nude Water Fresh Makeup“ fondą giria viso pasaulio vizažistai. Skystis švelniai užmaskuos trūkumus ir paslėps spalvos pokyčius, suteikiant odai vienodą spalvą. Naujasis „Double Wear“ taip pat pasirūpins odos drėkinimu – jame yra hialurono rūgšties bei arbūzų, obuolių ir ličių sėklų ekstraktų – garantuojamas odos drėkinimas! Daugiau apie jį galite perskaityti čia: „Double Wear Nude Water Fresh Makeup“. Moterys subrendusia oda taip pat gali pasiekti specialiai sukurtus kėlimo pagrindus.

2. makiažo klaida – per tamsus pagrindas

NE: Prastai derinamas pagrindas yra košmaras, apie kurį naktimis svajoja makiažo meistrai. Per tamsus pagrindas ne tik atrodo blogai, bet ir prideda metų.

TAIP: Pasirinkite savo veido pagrindą. Jei negalite nuspręsti, kurį atspalvį pasirinkti iš dviejų, eikite į šviesesnį. Atminkite, kad pamatai taip pat turėtų atitikti grožio tipą. Moterys, turinčios šilto tipo grožį, turėtų siekti pamatų su geltonu pigmentu. Moterys, pasižyminčios šauniu grožio tipu – pamatai su rausvu pigmentu. Plačiau apie tai, kaip priderinti tobulą odos pagrindą, galite sužinoti čia.


Įkvepianti citata

Nė vienas pagrindas nėra geresnis už blogą, tačiau geras pagrindas yra geriausias!

~ Melissa Silver, „Maybelline“ vizažistė


3. makiažo klaida – per daug matinės pudros

NE: Per daug matinių miltelių, užteptų ant pamatų, jie paryškins raukšles. Oda taps švelni ir sausa – tai makiažo klaida, kurios brandi oda neatleidžia.

TAIP: Jūsų oda yra linkusi į pernelyg didelę riebalų gamybą ir norite ją šiek tiek sušvelninti? Atsisakykite storo matinių miltelių sluoksnio, o puikiems renginiams naudokite ploną tvirtinamųjų miltelių sluoksnį – vadinamąjį fixera (tepkite ant kaktos, nosies ir smakro). Jis sugers riebalų perteklių ir suteiks odai satino apdailą.

4-oji klaida – nulis strobingo

NE: Visu veidu tepi pagrindą, šiek tiek pudruoji ir viskas? Makiažas be kontūravimo ir skaistinimo yra nenatūralus ir „plokščias“. Vadinasi, veidas atrodo … liūdnas ir neturi jaunatviško švytėjimo.

TAIP: Strobingo, t. Y. Apšviečiančio veido, eroje yra švelnus blizgesys. Ant skruostikaulių teptuku tepkite žymeklį. Užtenka šiek tiek, kad makiažas būtų spinduliuojantis ir mažiau metų. Sužinokite daugiau apie strobavimą mūsų straipsnyje. Subtiliai pažymėtas skruostų kontūras padarys veidą lieknesnį, išraiškingesnį ir odą stangresnę.


Dėmesio!

Nenaudokite žymeklio ant antakio kaulo! Toks makiažas yra praeinantis ir jūsų metriką papildys metais.


5. makiažo klaida – nėra maskuoklio po akimis

NE: Nėra ko apgauti – su amžiumi tamsūs ratilai po akimis vis labiau matomi. Negalima apsieiti be gero maskuoklio – šešėliai po akimis sensta.

TAIP: Korektorius padengs tamsius ratilus po akimis, o veido spalva atrodys gaivi. Jei naudosite po akimis glotninantį maskuoklį, laimėsite du kartus – užmaskuosite šešėlius ir pamaitinsite odą.

6. Makiažo klaida – skaistalų naudojimas besišypsančiam veidui

NE: Esmė ne šypsotis, bet ir ne šypsotis taikant skaistalus. Kai skruostikaulis pakeis padėtį neutralia veido išraiška, paraudusi vieta „nukris“ – veidas neteks lieknumo.

TAIP: Skruostai bus stangresni, jei skaistalus neutralia veido išraiška užtepsite ant aukščiausio skruostikaulio taško. Nepersistenkite su jo kiekiu. Venkite intensyvios rožinės ir raudonos spalvos, rinkitės atspalvius, atitinkančius veido spalvą.

7. makiažo klaida – pudruoti akių sritį

NE: Besaikis pudravimasis aplink akis, ypač odos išoriniuose akių kampučiuose, yra dažna makiažo klaida, pridedanti metų metus. Kai šypsositės, pudra pabrėš natūralią odos raukšlę jautriose vietose ir sutvarkys raukšles.

TAIP: Lengvai pudruokite korektoriu padengtą vietą aplink vidinį akių kamputį.

8. Makiažo klaida – lūpų dažai per tamsūs

NE: Su amžiumi lūpos tampa plonesnės ir netenka drėkinimo. Per tamsūs lūpų dažai gali juos dar labiau sumažinti.

TAIP: Kaip padidinti lūpas? Jei norite, kad jūsų veidas atrodytų jaunas ir lūpos būtų pilnos, naudokite padidinamąjį lūpų blizgesį, kad jas drėkintumėte – jūsų lūpos bus pilnos ir vešlios.

9. Makiažo klaida – netinkamas šešėlių pritaikymas

NE: Intensyviai perlamutriniai šešėliai pabrėžia raukšles. Be to, tamsūs šešėliai, per aukštai uždėti ant antakių keteros arba taikomi per toli, už voko raukšlės, gali turėti kitokį poveikį nei norimas – nuleistas akies vokas suteikia veidui liūdną žvilgsnį ir padaro veidą senesnį.

TAIP: Naudokite šešėlių pagrindus ir pasirinkite šešėlius su satino apdaila. Neperženkite tamsios spalvos voko raukšlės krašto. Sumaišykite (sumaišykite) spalvą su šešėlių šepetėliu, judėdami link vidinio akies kampo.


Vizažistės patarimai

Intensyviai mėlyna, violetinė ir žalia yra akių makiažo spalvos, kurios, deja, „prisimena“ amžių.


10. Makiažo klaida – neteisingai nudažyti antakiai

NE: Kai antakiai nedažomi, makiažas išsibalansuoja. Kai antakiai per tamsūs ir perdėti, veidas įgauna rimtą, rimtą išraišką.

TAIP: Teisingai paryškintas antakio kaulas veiks kaip natūralus veido patempimas, kuris „atvers akį“ ir suteiks žvilgsnio gaivumo.

Laikydamiesi mūsų patarimų, galite būti tikri, kad makiažas išryškins jūsų stipriąsias puses ir paslėps jūsų veido trūkumus. Sėkmės! Mes tvirtai sakome NE senstančiam veidą makiažu!