10 pigių kvepalų, kurie jus įkrauna

Ar manote, kad turite išleisti daug pinigų įdomiems kvepalams? Mes jus taisome – jums nereikia ieškoti padidinimo, kad užuosite žavingai ir stilingai! Pateikiame geriausių, nebrangių kvapiklių reitingą ir siūlome, kaip pigiai nusipirkti originalių kvepalų. Žemiau pateiktame sąraše rasite originalių ir pigių kvepalų moterims ir vyrams. Peržiūrėkite „Tagomago“ pasiūlymus! 🙂

Pigūs ir geri kvepalai iki 100 -

Pigūs moteriški kvepalai – originalūs kvapai iki 100 –

Davidoff Cool Water Woman

Ar ieškote kvepalų, kurie į galvą atneštų nerūpestingą vasarą, gaivinančias jūros bangas ir karštą smėlį? Pasiekite ikonišką vėsų vandenį! Vandens, vaisių ir gėlių natas jungianti kompozicija yra kvapas, kurį pamilsite nuo pat pirmojo … purškiant ant kaklo ir riešų 🙂

Davidoff Cool Water … nuomonės apie šį kvapą kupinos susižavėjimo. Aš taip pat prisijungiu prie jų. Veltui ieškoma gaivesnio ir malonesnio aromato – „Cool Water“ man yra neginčijamas numeris 1!

Karolina, kirpėja iš Lodzės

Tommy Hilfiger Tommy mergina

Tommy Hilfiger ne veltui savo kvepalus pavadino „Mergina“! Šiuo vardu pasirašytas kvapas yra lengva, mergaitiška ir džiaugsminga kompozicija. Jį sudaro vaisinės, citrusinės ir gėlių natos. Šis pasiūlymas puikiai tiks visoms moterims, norinčioms pabrėžti savo jaunatviškumą ir gyvybingumą, nepaisant jų faktinio amžiaus.

Elizabeth Arden 5-oji aveniu

Ar norite pajusti Niujorko Penktajai aveniu būdingą eleganciją ir rafinuotumą? Pasiekite Elizabeth Arden kvepalų ir persikelkite į prabangių butikų ir didmiesčio žvilgsnių pasaulį. 5-osios aveniu kvapą sudaro gėlių, saldžios ir pudros natos – visos uždarytos oriame auksiniame butelyje. Skamba brangiai? Nė vienas iš šių dalykų! Elizabeth Arden kvepalų prabangą galite patirti už mažiau nei 100 -.

Moschino Juokinga!

Tai nėra klaida! Juokinga! Nors ir pasirašyta puikiu prekės ženklu, kvapai yra prieinami visiems. Šis pavadinimas puikiai atspindi kvepalų charakterį – jis lengvas ir džiaugsmingas, primenantis nerūpestingas, saulėtas dienas. Citrusiniai ir švieži aromatai su žaliąja arbata, karčiuoju apelsinu ir raudonaisiais serbentais priešakyje suteikia kiekvienai puikios nuotaikos moteriai, kuri jų siekia!

Ką aš galiu pasakyti apie „Moschino Funny“? Man patinka Moschino kūryba ir jo linksmybės mados srityje, ir šie kvepalai yra puikūs. Jie kvepia lietaus samanomis, lengvu jūros vėjeliu ar sultingų vaisių lėkšte. Taip man tai asocijuojasi … Už tokią kainą tikrai verta!

Nicola, tinklaraštininkė iš Gdansko

Cerruti 1881 m

1881 m. Aromatas yra pasiūlymas, tinkamas bet kokio amžiaus moterims. Dėl gėlių, pudros ir vaistažolių užrašų šie Cerruti kvepalai yra subalansuoti, ramūs, jaukūs ir šilti. Jų pabarstymas ant odos turi atpalaiduojantį ir raminantį poveikį, kaip ir dėvint minkštą kašmyro skarą. Visa tai aromatas išlieka labai moteriškas ir intriguojantis.

Calvino Kleino apsėdimas

Mūsų pigių moteriškų kvepalų sąrašas baigiasi Calvin Klein kvepalų klasika. „Obsession“ yra šilti, pikantiški kvepalai su medienos, pudros ir balzamiko natomis. Šis aromatas sukelia prabangą ir aistrą – jis yra sausas ir labai savitas. Tai tikrai nepaliks jūsų nepastebėta.

Stilingi ir pigūs vyriški kvepalai iki 100 –

Davido Beckhamo parašas

Garsus anglų futbolininkas yra tūkstančių moterų atodūsio objektas. Jo vardas yra gero skonio, pastangų nestokojančios elegancijos ir berniukiško agresyvumo sinonimas – ir šios savybės yra buteliuke „David Beckham Signature“ kvepalų. Unikalų mišinį sukuria aromatiniai, jūros, medienos ir vaisių aromatai.

Joop! Homme

Žymiausi „Joop“ kvepalai! rinkoje yra jau beveik 30 metų ir panašu, kad niekas neišnyks iš kvepalų lentynų. Kas verčia ateinančias kartas siekti šio kvapo? Atsakymas paprastas: klasikinės, šiltos, pikantiškos natos, sumaišytos su vanilės, citrusinių vaisių ir baltomis gėlėmis, yra puikus derinys!

„Pink Joop“ kvepalai! Jie man patinka, o mano mergina sako, kad jie sukurti man. Manau, kad nereikia daugiau pasakyti …

Tomekas, studentas iš Krokuvos

„Jaguar Vision“

„Jaguar“ kvepalai – tai laukiškumas, jėga ir energija, uždaryti butelyje. Pakanka kelių lašų šio aromato, kad pajustumėte laisvę ir galią, primenančią vairavimą prabangiame jaguare. „Vision“ yra kvepalai, kuriuose saldžios ir vaisinės natos susilieja su aštriomis ir tropinėmis, sukurdamos modernią visumą.

„Burberry London“ vyrams

Moterys myli anglų džentelmenus – ne tik dėl savo akcento, bet ir dėl elegantiškų kvapų, tokių kaip „Burberry London“ kvepalai. Stilingas butelis, padengtas būdingomis grotelėmis, slepia vyriškus, tabako akordus, derinamus su sumedėjusiomis, saldžiomis, pikantiškomis natomis.

Londonas dėvi kaip tobulai iškirptą švarką. Man šie kvepalai kelia pasitikėjimą savimi. Rekomenduoju visiems, kurie svajoja pasijusti ponu!

Buhalteris iš Varšuvos Mateuszas

Kaip matote, gražūs ir originalūs kvapai neturi sugadinti jūsų biudžeto. Taigi apsipirkite be gailesčio ir padovanokite sau gerų ir pigių kvepalų 🙂

Parašykite komentarą