10 seksualių kvepalų vyrams

20/01/2021 | Straipsniai

Kuo kai kurių vyrų žavesys yra nenugalimas? Kodėl moterys jų ieško gatvėje ir negali ilgam jų pamiršti? Tai neabejotinai asmeninis žavesys ir … gilus ir jausmingas kvepalų aromatas. Siūlome, kurie vyriški kvepalai džiugins kiekvieną vaikiną ir sužavės kiekvieną moterį. Susipažink su 10 geriausių!

Seksualūs aromatai vyrams

Seksualūs vyriški kvepalai, aukso vertės kvapai

Neabejotina, kad vyriški kvepalai gali labai stipriai paveikti moteris. Geriausi kvepalai gali visiškai pakeisti vyro įvaizdį, padaryti jį savimi pasitikintį, elegantišką, modernų ir patrauklų moterų akyse. Tinkamai parinktos kvapų natos padeda pabrėžti individualų vyro charakterį, tampa vienu pagrindinių jo stiliaus elementų ir moterys ilgai įsimenamos.

Kokie vyriški kvepalai patinka moterims?

Vyriškuose kvepaluose paprastai nėra per daug saldžių kvapų natų. Dėl geros priežasties – seksualus vaikinas turėtų kvepėti taip, kad moterys jį sietų su jėga ir vyriškumu. Tokius aromatus pirmiausia siūlo kvepalai su muskusu, ambra ir sandalmedžiu. Žinoma, šie paprastai vyriški kvapai gali būti varijuojami šiek tiek vaisių ar gėlių natomis, tačiau svarbu, kad saldūs aromatai nedominuotų visoje kompozicijoje.


Ar tu tai žinai…

Kvepalai gali būti stiprus afrodiziakas. Tam tikri aromatai gali pakurstyti moterų jausmus ir sukelti apetitą meilei. Išskirtinai stiprią įtaką dailiosios lyties atstovams turi šie aromatai: ilang-ilango aliejus, jazminas, pačiulis, muskusas ir kedras. Šių ingredientų ieškokite kvepaluose ?


Kokius vyriškus kvapus turėtumėte rinktis?

Rinkdamiesi kvepalus, vadovaukitės savo pageidavimais – tinkamai parinktas aromatas harmoningai derės prie jūsų stiliaus ir charakterio. Ir tai yra pusė sėkmės kelyje į moters širdį. Žemiau pateikiame 10 patikrintų aromatų, turinčių įtakos moterų pojūčiams ir vaizduotei.

Hugo Bosas išpilstytas, taip pat žinomas kaip „Hugo Boss Gray“, yra dievinamas moterų. Kvapas skirtas tvirtiems, ryžtingiems ir savimi pasitikintiems vyrams. Pilkame „Hugo Boss“ yra daugybė įspūdingų aromatų, taip pat afrodiziakai, tokie kaip pelargonijų aliejus ar muskusas, kurie veikia moterų pojūčius.

„Carolina Herrera 212 Vip Men“ jie geriausiai tinka šiuolaikiškiems ir kūrybingiems vyrams. Kvepalai yra duoklė vyrams, kuriems patinka greitas gyvenimo tempas ir naktiniai miesto pabėgimai. Šių kvepalų aromato natose, be kitų, yra: matinė degtinė ir mėtos, kurios patiks kiekvienai moteriai, mėgstančiai neklaužadus vyrus ?

Armani kodas – „Giorgio Armani“ kvapas yra puikus pasiūlymas kiekvienam vyrui, norinčiam pabrėžti savo nepriklausomybę, pasitikėjimą savimi ir eleganciją. Neįprastas kontrastingų akordų derinys daro „Armani Code“ intriguojantį, gundantį ir įsimintiną. Kvapų natose yra: bergamotė, žvaigždinis anyžius, oda ir tabakas.

„Calvin Klein Reveal“ yra kvapas, kuris puikiai papildys bekompromisio ir tuo pačiu metu šiek tiek neniekingo žmogaus įvaizdį. Stebina kompozicija, be kitų: derinamas vetiveris – ingredientas, kuris magijos ir liaudies medicinoje buvo laikomas stipriu afrodiziaku, ir brendis, suteikiantis kvepalams tvirtą, vyrišką atspalvį.

Paco Rabanne 1 milijonas yra skirti visiems vyrams, kurie mėgsta konkurenciją ir pergalės džiaugsmą. Kvapas, uždarytas aukso strypo formos butelyje, sukurs aplink jus paslaptingą ir jausmingą aurą, kurią dievina moterys. Milijonas apima, be kitų taurusis ambras, kuris, pasak legendų, gali užburti ir užhipnotizuoti net undines.

„Dolce & Gabbana Pour Homme“ – šis rafinuotas aromatas puikiai tiks bet kuriam spontaniškam, džiaugsmingam ir drąsiam vyrui. „Pour Homme“ išskiria grobuoniškos tabako natos. Mes nusiraminame – vis dėlto tai nėra cigaro kvapas, o greičiau išraiškingas gintaro odos aromatas, dėl kurio moterys pamišusios. Skamba intriguojančiai, tiesa?

Giorgio Armani Acqua Di Gio yra švieži jūros kvapai, uždaryti minimalistiniame butelyje. Kvepalų „Giorgio Armani“ kvapas primena pašėlusias šventes ir primena saulės sušildytą vyrų odos aromatą. „Acqua Di Gio“ yra pasiūlymas spontaniškiems vyrams, kurie gali varžytis dėl moters. Į mūšį! ?

Amouage mylimoji yra kaip tobulas partneris. Kvepalus įkvėpė filmas „Kažkur laike“, kurio pagrindinis veikėjas, išprotėjęs ilgėdamasis mylimosios, viską numeta ir praeina 60 metų atgal, kad jos surastų. Mylimi kvepalai yra tarsi filmo herojus – stiprūs, bet ir romantiški, jausmingi ir elegantiški. Kruopščiai sukomponuoti akordai, sudaryti iš kardamono, šafrano ar kedro, kvepia meile.

„Azzaro Chrome“ yra citrusiniai, gaivūs vyriški kvepalai, kuriuos verta rinktis vasarai. Nors aromatas buvo sukurtas daugiau nei prieš 20 metų, jis vis dar randa savo entuziastų. Yra kelios priežastys – kvepalai gerai laikosi odos ir atvėsina. Svarbu tai, kad jie nėra tipiškas „pirmakursis“ – sumedėjusį aromato paviršių lemia ąžuolo samanos ir braziliškos palisandros.

Kvepalų kvapas „Lacoste Essential“ prisimena nerūpestingas, saulėtas dienas. Kvepalai neturi stiprių, įkyrių akordų, susijusių su pretenzingomis elegantiškomis damomis – galbūt todėl daugelis moterų tai mėgsta. Šie kvepalai puikiai tinka visiems energingiems vyrams, besimėgaujantiems gyvenimu.

Atminkite, kad originalūs vyriški kvapai suteikia klasę. Pasiekite patikrintus ir patikimus prekės ženklus, tokius kaip „Giorgio Armani“, „D&G“, „Amouage“, „Hugo Boss“ ar „Calvin Klein“, ir užkariaukite moterų širdis!