10 skanių išrūgų baltymų receptų Absolu

Šie skanūs išrūgų baltymų receptai greitai taps jūsų sveikais receptais.

Ieškote greitų išrūgų baltymų receptų? Išrūgų baltymu galite padaryti daug daugiau nei tik po treniruotės.

Nuo skanių desertų iki greitų užkandžių ir kokteilių patikrinkite mūsų mėgstamus išrūgų baltymų receptus.

Šis juokingai lengvas, neprotingas receptas bus jūsų bananų baltymų blynų receptas pusryčiams (o gal net ir pietums ir vakarienei).

Receptas čia.

Šokoladiniai matiniai sausainiai yra puikus sprendimas, kai jums reikia šokolado pataisymo. Šie sausainiai, supakuoti su baltymais, garantuotai taps hitais.

Receptas čia.

Išbandykite šiuos morkų pyrago baltymų kamuoliukus su „Impact Whey Protein“, kad užkandžiautumėte gerai, kad galėtumėte varžytis su klasika!

Receptas čia.

Šiame skaniame Niujorko baltyminiame sūrio pyragėlyje yra nedidelė kalorijų, riebalų ir cukraus dalis, palyginti su klasikiniu, netaupant skonio.

Receptas čia.

Šie greiti, paprasti ir skanūs baltymų kamuoliukai puikiai tinka kelyje. Puikiai tinka pusryčiams, po treniruotės ar net vėlyvam užkandžiui.

Receptas čia.

Šis skanus, drėgnas ir itin lengvai pagaminamas receptas yra vienintelis baltymų spurgų receptas, kurio jums kada nors prireiks. Kiekvienoje baltymų spurgoje yra tik 161kcal ir 5g riebalų bei milžiniški 8g baltymų. Kas sakė, kad spurgos negali būti sveikos?

Receptas čia.

Šis sūrio pyragas yra daug baltymų, mažai angliavandenių ir mažai riebalų turintis pyragas, todėl jūs tikrai galite savo pyragą valgyti.

Receptas čia.

Šis krūva migdolų sviestinio gėrio yra viskas, ko jums reikia norint išgyventi ryte. Jei tai daugiau jūsų krepšys, pakeiskite migdolų sviestą į žemės riešutų sviestą.

Receptas čia.

Pradėkite pavasarį su skaniu, vaisių ir daug baltymų turinčiu pudingu. Puikus vaistas nuo tų saldžių potraukių.

Receptas čia.

Viskas, ko jums reikės šiam baltyminių ledų receptui, yra 4 paprasti ingredientai ir atsarginės 30 sekundžių.

Receptas čia.


Mėgaukitės šiais išrūgų baltymų receptais? Patikrinkite daugiau skanių receptų čia.