Koks geriausias 2021 m.

Žmonių prisotinimas didžiuosiuose miestuose kartu su ekonomine daugumos ispanų realybe reiškia, kad kaskart statomi mažesni ir prieinamesni butai. Turėdami baldus ir prietaisus, kurie daro pelningą erdvę, mes galime bent jau vizualiai įgyti kelis metrus mylimuose namuose.

Reaguodami į šią tendenciją, stačiai virę dulkių siurbliai tapo madingi. Dėl ergonomiško dizaino ir autonomijos, dažnai be laidų, tampa patogiau ne tik valyti, bet ir laikyti. Jei norite sužinoti visas galimybes, kurias jums siūlo šio momento prietaisas, skaitykite toliau.

Svarbiausias

 • Vertikalūs siurbliai nėra nei geresni, nei blogesni už vežimėlių siurblius; abu turi privalumų ir trūkumų, ir mes turime pasirinkti pagal tai, ko mums reikia.
 • Elektrinės šluotos ir vertikalūs dulkių siurbliai nėra tas pats, o iš tikrųjų kai kuriose elektrinėse šluotose nėra net baterijų ar maitinimo laido, o jų galia paprastai yra labai maža.
 • Norėdami pasirinkti vertikalų dulkių siurblį, turime atsižvelgti, be kita ko, į autonomiją, galią, svorį ir įkrovimo laiką. Išsamiai pamatysime paskutiniame vadovo skyriuje, skirtame pirkimo kriterijams.

Geriausi vertikalūs dulkių siurbliai rinkoje: mūsų rekomendacijos

Toliau ketiname apžvelgti penkis geriausius rinkoje esančius vertikalius siurblius. Pridedame kiekvieno iš jų savybių analizę, kad galėtumėte pasirinkti labiausiai tinkantį. Pažvelkite į technines savybes ir nedvejodami įveskite norėdami pamatyti įvertinimus ir nuomones, jei jus domina kuri nors iš jų.

Vartotojų pageidaujamas vertikalus vakuumas prisijungęs

Šis vertikalus dulkių siurblys leidžia išsiurbti visų tipų paviršius dėl 180º šarnyro, kabelių nebuvimo ir motorinio „Turbo Brush“. Jame yra 650 ml talpos bakas ir higieniška ištuštinimo sistema.

Jis turi 70 centimetrų ilgio aliuminio prailginimo vamzdelį ir ergonomišką rankeną. Jame taip pat yra keičiamos, lengvos, ilgaamžės ličio baterijos ir greitas įkrovimas. Jame yra HEPA filtras.

Geriausias vertikalus šluotų dulkių siurblys

Šis šluotinis dulkių siurblys turi didelę autonomiją (iki 60 minučių) ir akumuliatoriaus dėka po 3 valandų sugeba įkrauti 80% savo talpos. Jo lankstumas ir kabelio nebuvimas leidžia jį pasiekti net po baldais.

Be to, dėl „SensorBagless“ technologijos, be maišelio, su išmaniuoju jutikliu ir LED indikatoriumi, dulkių siurblio veikimas kontroliuojamas taip, kad jo lygis visada būtų optimalus.

Vertikalus dulkių siurblys su daugiau priedų ir talpa

„Proscenic P8 Plus“ autonominis režimas yra nuo 30 iki 35 minučių, o jo ličio jonų baterija įkraunama per 2–2–3 su puse valandos. Tai tiek rankinis, tiek vertikalus dulkių siurblys ir turi du siurbimo greičius, vienas standartinis ir kitas galingesnis, kuris sugeba išsiurbti dideles daleles.

Jo talpa yra didesnė nei kitų modelių, be to, jame yra įvairių priedų stogams, grindims ar automobilio apmušalams valyti.

Pasirinktų modelių lyginamoji lentelė

Jautis „Bosch“ Rowenta Samba Progeniškas
Triukšmas 79 dB. 66 dB. 85 dB. 68 dB. 75 dB.
Apkrova 4 val. 4 val. 3 val. 3 val. 3 val.
Autonomija 30 min. 60 min. 20 min. 40 min. 35 min.
Svoris 2,5 kg. 3 kg. 2,8 kg. 2 kg. 2 kg.
Gebėjimas 650 ml. 900 ml. 400 ml. 800 ml. 1 200 ml

Pirkimo vadovas: viskas, ką turėtumėte žinoti apie vertikalius dulkių siurblius

Prieš pradedant bet kokias investicijas, svarbu aiškiai žinoti, ką norite įsigyti, ir gerai žinoti produkto savybes, ypač kai kalbama apie prietaisą, kurį labai dažnai naudosite savo namuose. Turite įvertinti, ko jums reikia vertikaliame vakuume ir kokių aspektų galėtumėte apsieiti.

Toliau mes išsamiai aprašysime pagrindinius vertikalių ir įprastų dulkių siurblių skirtumus bei kitus aspektus, kuriuos jums svarbu žinoti.

Moteris su dukra valosi

Paprastai jis taip pat neturi jungiamųjų kabelių, tačiau teleskopiniame vamzdyje yra variklis, akumuliatoriai ir nešvarumų skyrius. (Šaltinis: Choreografas: 54018590 / 123rf.com)

Kas yra stačias dulkių siurblys?

Vertikalus dulkių siurblys, kaip rodo jo pavadinimas, neturi vežimėlio ar rogių. Paprastai jis taip pat neturi jungiamųjų kabelių, tačiau teleskopiniame vamzdyje yra variklis, akumuliatoriai ir nešvarumų skyrius. Taigi, viena ranka nešioja dulkių siurblį ir gali jį valdyti be didesnių komplikacijų.

Jie paprastai dar vadinami elektrinėmis šluotomis arba stovinčiais dulkių siurbliais, o dauguma modelių yra konvertuojami į rankinius dulkių siurblius, labai naudingus stalviršių ar automobilių apmušalų valymui.

Ar vertikalus dulkių siurblys yra geresnis nei įprastas?

Tradiciniai dulkių siurbliai palaiko tai, kad prijungus juos prie srovės, jų naudojimo laikas yra neribotas. Jie neturi akumuliatoriaus, kurio autonomija baigsis, tačiau prireikus gali būti prijungtas valandoms. Be to, jo siurbimo galia dažnai yra daug didesnė, todėl rezultatai yra geresni.

Savo ruožtu vertikalūs dulkių siurbliai yra patogesni, nes jie sveria mažiau ir juos galima valdyti tik viena ranka. Be to, jie neturi kabelių, kurie ribotų jų veikimo spindulį. Jie paprastai būna mažiau triukšmingi (dėl mažesnės variklio galios) ir užima mažiau vietos.

Paprastas dulkių siurblys

Vertikalūs siurbliai nėra nei geresni, nei blogesni už vežimėlių siurblius; abu turi privalumų ir trūkumų. (Šaltinis: Valynkinas: 83526175 / 123rf.com)

Ar stačias dulkių siurblys yra tas pats, kas elektrinė šluota?

Nors šie terminai kartais vartojami sinonimai, tiesa ta, kad yra skirtumų tarp vertikalaus dulkių siurblio ir elektrinės šluotos. Pastarieji, nepaisant savo pavadinimo, dažnai neturi net baterijų ar laidų. Jie turi tik keletą pavarų, dėl kurių jų dulkių šepetėliai valo nešvarumus.

Jie yra pigesni, bet ne tokie efektyvūs, nes turi daug mažesnę talpą ir labai ribotą siurbimo galią. Tiesą sakant, tie, kurie yra varomi, paprastai turi vos dešimties vatų galią.

Ar vertikalūs dulkių siurbliai yra efektyvesni nei senoji šluota?

Elementas, kurio netrūksta jokiuose ispanų namuose, yra šluota. Tiesa, kad tai labai naudinga ir patogu naudoti greitam valymui, tačiau ar ji efektyvesnė už stačią dulkių siurblį? Tiesa ta, kad šluota kelia dulkių daleles, kurios po kelių sekundžių suspensijos vėl nusėda ant mūsų grindų ar baldų.

Priešingai, dulkių siurblių siurbiamoji galia užtikrina visapusiškesnį ir efektyvesnį valymą. „Naudokite dulkių siurblį su dvigubo mikrofiltro maišeliu arba didelio efektyvumo kietųjų dalelių oro (HEPA) filtru, kad padėtumėte sumažinti namų dulkių išmetimą iš dulkių siurblio“, – jie rekomenduoja iš „Mayo Clinic“.

Moteris basomis

Elektrinės šluotos ir vertikalūs dulkių siurbliai nėra tas pats, o iš tikrųjų kai kuriose elektrinėse šluotose net nėra baterijų ar maitinimo laido, o jų galia paprastai yra labai maža. (Šaltinis: Grigvovan: 115158606 / 123rf.com)

Kokie vertikalaus siurbimo privalumai ir trūkumai?

Kaip trumpai aptarėme, tradiciniai (vežimėlių) ir vertikalūs dulkių siurbliai turi ir privalumų, ir trūkumų. Mūsų pasirinkimas turėtų priklausyti nuo to, ko mums reikia, ir nustatyti savo namų prioritetus. Šioje lentelėje apibendrinti pagrindiniai vertikalių dulkių siurblių privalumai ir trūkumai.

Privalumas

 • Patogi pradžia
 • Lengvas valymas
 • Patogus naudojimas (be laidų)
 • Universalumas
 • Mažiau triukšmo

Trūkumai

 • Maža autonomijos
 • Svoris
 • Sandėliavimas

Kokių sunkumų gali pasiūlyti vertikalūs dulkių siurbliai?

Nors vertikalus vakuumas turi daug privalumų, yra tam tikrų dalykų, kuriuos reikia patobulinti. Pagrindinis jų autonomiškumas, kuris retai viršija 40 minučių, nes priklauso nuo jų baterijų įkrovimo. Nepaisant to, nauji technologiniai laimėjimai kasdien tobulina šį aspektą, todėl tai nėra problema.

Kita vertus, nors daugelis modelių yra sulankstomi ir tinka bet kur, dauguma turi įkrovimo pagrindą, pritvirtintą prie sienos ir užimantį daug vietos, o tai taip pat gerėja bėgant laikui. Galiausiai, šių prietaisų svoris kai kuriuos vartotojus gali varginti.

Pirkimo kriterijai

Pirkdami gaminį, kad ir koks jis būtų, turime įvertinti visus įmanomus aspektus ir veiksnius, išanalizavę tai, ko mums konkrečiai reikia. Vertikalūs dulkių siurbliai nėra išimtis, todėl čia pateikiame pagrindinius pirkimo kriterijus, į kuriuos turėtumėte atsižvelgti prieš priimdami sprendimą dėl konkretaus prekės ženklo ir modelio.

Naudokite

Atrodo logiška manyti, kad didelio namo valymas nėra tas pats, kas mažas, ar plytelėmis išklotos grindys kaip automobilio apmušalai, tiesa? Tačiau nepakenkia tai, kad mes ją išryškiname. Iš tiesų, turėtumėte atsižvelgti į savo namų dydį, nes tai turės įtakos, pavyzdžiui, jūsų poreikiams, susijusiems su dulkių siurblio akumuliatoriaus tarnavimo laiku.

Be to, jei paprastai yra daug nešvarumų, tokių kaip naminių gyvūnėlių plaukai ar javai, kuriuos vaikai meta ant grindų, greičiausiai jums reikės didesnio siurbimo galios prietaiso. O jei valote savo automobilį, kilimus ar kitus apmušalus, turėtumėte pažvelgti į šepetėlius ir priedus, kurie pridedami prie dulkių siurblio.

Tėvas ir dukra

Tradiciniai dulkių siurbliai palaiko tai, kad prijungus juos prie srovės, jų naudojimo laikas yra neribotas. (Šaltinis: „Media Ltd“: 64440154 / 123rf.com)

Galia

Kaip minėjome anksčiau, valyti keletą mažų džiūvėsėlių nėra tas pats, kas, jei reikia išvalyti kruopas, alyvuoges ar kai kurių džiovintų vaisių lukštus. Didesniems daiktams dėl didesnio svorio reikės didesnės siurbiamosios galios, todėl turime būti dėmesingi šiam aspektui.

Be to, turėtumėte atkreipti dėmesį į kiekvieno modelio įsiurbimo galią ir variklio galią, ypatingą dėmesį skirdami matavimo vienetams, kuriais išreiškiami šie skaičiai. Tokiu būdu galite palyginti realiai (vatai arba vatai, kilovatai, paskaliai ar kiti).

Įkrovimo laikas ir autonomija

Tai yra vienintelis didelis stačių dulkių siurblių „bet“. Ilgas įkrovimo laikas – nuo 3 iki 4 valandų – vidutiniškai tik 30 minučių autonomija. Tiesa, yra modelių, kurie tarnauja ilgiau, tačiau norint didelius namus ir kruopščiai išvalyti, daugumos baterijų gali nepakakti tam, ko jums reikia.

Įvertinkite, kiek naudosite naują prietaisą ir kokios kiekvieno modelio savybės jus domina labiausiai. Be to, rekomenduojame palikti dulkių siurblį įkraunamą, kai tik baigsite siurbti, kad jis būtų paruoštas kitą kartą …