11 geriausių kalnų dviračių

Patikimumas, stilius, dinamiškumas, funkcionalumas, kompaktiškumas, gebėjimas įveikti visas šalis ir pusiausvyra: 11 skirtingų „personažų“, 11 skirtingų savybių. 11 kalnų dviračių nėra veltui viename reitinge: juos vienija bendras bruožas – jie yra patys geriausi.

Šiame TOP’e galite rasti „savo“ modelį, kuris įkūnys visas jūsų idėjas apie idealų dviratį ir taps patikimu palydovu kelionėje.

Kokį kalnų dviratį geriausia pirkti?

„Kodėl mūsų laikais negalima nusipirkti paprasto dviračio – jūs turite suprasti šimtus prekės ženklų ir įrangos tipų ar net išmokti universitetinį medžiagų stiprumo kursą“, – tokie pradedančiųjų dviratininkų skundai girdimi vis dažniau. dažniau. Įvairūs dviračiai gali išgąsdinti pradedantįjį. Norėdami to išvengti, siūlome apžvalgą apie dešimtis įdomiausių dviračių pirkėjui Rusijos rinkoje.

Kaip žinia, yra kalnų dviračiai (MTB – kalnų dviračiai), plento, plento, trialo ir BMX. Populiariausi šiandien yra kalnai. Pagrindinės jų paklausos priežastys – universalumas ir patikimumas. Kalnų dviratis tinka važinėjimui mieste, kroso lenktynėms, žygiams pėsčiomis. Dauguma MTV modelių nebijo blogų kelių ir suteikia priimtiną komfortą važiuojant nekokybiškais paviršiais. Taigi kalnų dviratis yra geriausias pasirinkimas daugeliui sąlygų.

įsimylėjėliai. Jei planuojate važinėti mieste, retkarčiais važiuodami bekele, jums gali patikti Stels Navigator 500 V26 arba FORWARD Sporting 1.0. Dėl patikimumo ir mažos kainos šie kalnų dviračiai yra geriausi „miesto“ modeliai pradedantiesiems ir mėgėjams tarp pateiktų mūsų reitinge. Remiantis statistika, STELS NAVIGATOR yra vienas populiariausių kalnų dviračių gamintojų.

Keliautojai. Dažnose kelionėse Cronus Soldier 2.5 dviratis yra tiesiog nepakeičiamas. Sulankstoma konstrukcija išgelbės jus nuo problemų dėl bagažo įdėjimo į autobusus ir traukinius, dviratis lengvai tilps net į mažą automobilio bagažinę. Skirtingai nuo daugumos panašių modelių, jis neišardomas, o tiesiog sulankstomas: norint, kad kalnų dviratis būtų darbingas, teks sugaišti labai mažai laiko.

Sportininkai. Profesionaliame dviračių sporte išryškėja ne kaina, o dviračio savybės, čia jau reikia rinktis iš techniškai pažangesnių – ir atitinkamai brangesnių modelių.