11 populiariausių išmaniųjų telefonų prekių ženklų

Išmaniųjų telefonų rinka jau seniai prisotinta, todėl atsitiktinėms įmonėms išgyventi aršios konkurencijos sąlygomis beveik neįmanoma. Ką aš galiu pasakyti, jei net tokie technologijų milžinai kaip LG atsisako dėl to kovoti. Mūsų reitinge pateikiami geriausi 2023 m. išmaniųjų telefonų gamintojai.

Kokias naujas tendencijas galima atsekti išmaniųjų telefonų konstrukcijoje? Lankstūs ekranai (nors ir ne tokios formos, kokią prieš devynerius metus paskelbė Samsung). Neapsunkinti „kirpčiukų“, „lašelių“ ir „perforuotų“ ekranų su priekinėmis kameromis, paslėptomis po jais. Kintamo židinio nuotolio objektyvai (čia vis dar vyksta sąvokų kova). Taip pat atkreiptume dėmesį į prioriteto perkėlimą iš nuotraukų į filmavimą, o tai reiškia vaizdo stabilizavimo algoritmų tobulinimą. Akivaizdu, kad tokius sprendimus gali įgyvendinti tik įmonės, turinčios galingus tyrimų centrus ir moderniausias gamybos galimybes. Tuo pačiu metu dėl įvairių priežasčių sunku objektyviai įvertinti jų statumą ir populiarumą. Viena vertus, kai kurie prekių ženklai yra orientuoti į regioną. Kita vertus, kaip taisyklė, statistinės ataskaitos pateikia tik penkis geriausius gamintojus, kurie patenkina iki 80% paklausos. Todėl, kad mūsų apžvalga būtų kuo nešališkesnė, nusprendėme lyderius išdėstyti mažėjančių pardavimų Rusijoje tvarka (kiekybine išraiška), o prekių ženklus, kurių rinkos dalis yra mažesnė nei 1%, – abėcėlės tvarka.

Rusijos realybėje ir 2023 m. antroje pusėje geriausių išmaniųjų telefonų gamintojų reitingas atrodo maždaug taip.

SAMSUNG

Po gana ilgo nusiraminimo laikotarpio Pietų Korėjos technologijų milžinė atvirai džiaugiasi pastangomis įtvirtinti savo lyderystę mažo biudžeto segmentų sąskaita ir plečiasi keliomis kryptimis vienu metu. Be to, „Samsung“ nedvejodamas mokosi iš mažiau žinomų konkurentų patirties. Pavyzdys – atskiroms regioninėms rinkoms pritaikytų išmaniųjų telefonų išleidimas. Rusiškoji – ne viena iš jų, tačiau net ir be specialių priemonių „Samsung“ dalis jame siekia daugiau nei ketvirtadalį visų pardavimų.

vaizdas

„Samsung“ pažadėjo lanksčius ekranus, kurių dar nematėme.

Kokios modelių linijos „pasikliauja“ šio prekės ženklo gerbėjais?

„Premium“ segmentą sąžiningai padalina „Galaxy S“, „Galaxy Note“ ir „Galaxy Z“. Visų trijų šeimų naujausioje kartoje sumontuoti naujausi „Dynamic AMOLED“ ekranai ir galinga aparatinė įranga, kurios našumas šiandien yra net perteklinis. Jei šių modelių skirtumus galima apibūdinti keliais žodžiais – Note yra „paaštrinta“ rašikliui ir turi didesnį ekraną, S linijos flagmanas išsiskiria fotoaparatais, o „Flip and Fold“ yra įdomūs su sulankstymu. dizainas. Sklando gandai, kad gamintojas ketina apriboti „nešiojamųjų kompiuterių“ išleidimą, o netiesioginiu jų patvirtinimu galima laikyti S21 palaikymą rašikliui.

Bendrovė jau atsisakė idėjos gaminti išmaniuosius telefonus, oficialiai vadinamus biudžetiniais, ir teisingai. Dabar už visas likusias kainų kategorijas atsakinga plati Samsung Galaxy A šeima, o potencialiam pirkėjui tapo lengviau orientuotis. Kuo kuklesnis skaitmeninio indekso dešimčių skaitmuo, tuo paprastesnis modelis.

„Galaxy M“ serija įneša tam tikro disonanso į šią harmoningą sistemą.Jei pirmieji jos rėmuose išleisti išmanieji telefonai buvo pozicionuojami kaip valstybės tarnautojai su galinga baterija ir buvo parduodami tik internetu, tai tolesnę „Samsung“ rinkodaros logiką suprasti labai sunku. . Ypač jei bandysite palyginti „Galaxy A“ ir „M“ linijų asortimentą. Teikdami pirmenybę šios markės įrenginiams, atsižvelkite į štai ką. Tiesą sakant, pigius „Samsung“ išmaniuosius telefonus gamina ODM gamintojai, o įmonė (neva) tik kontroliuoja jų kokybę. Be to, atsiranda perdangų, todėl pietų korėjiečių asortimente atsiranda suporuoti „skaičiai“, o vienas iš modelių gauna galūnę „s“.

vaizdas

Nuotraukoje Samsung Galaxy Z Fold3 su sulankstomu ekranu.

Geriausių „Samsung“ išmaniųjų telefonų apžvalga

Xiaomi

Jei atsižvelgsime tik į pirmojo 2023 metų pusmečio statistiką, „Xiaomi“ nusipelno būti mūsų geriausių išmaniųjų telefonų gamintojų reitingo lyderiu. Gamintojas sugebėjo aplenkti visus konkurentus ir užimti 30% vietinės išmaniųjų telefonų rinkos. Be to, jo sėkmės negalima pavadinti atsitiktine. Dabar Rusijai tenka apie 6% šios bendrovės tiekimo pasaulyje, o oficialios atstovybės atsiradimas šalyje rodo rimtą tolimesnių…