11 Šunų parko taisyklės – vau

Šunų parkai yra ypatinga vieta. Nebent pasiseka, kad kieme yra didelis aptvertas tvenkinys, tai yra ta vieta, kur jūsų šuo gali būti pats be pavadžio.

Tai sakant, šunų parkas yra toks pat puikus, kaip jame esantys šunys ir šunų savininkai! Yra daugybė būdų, kuriuos turime elgtis kaip šunų savininkai, ir atsakomybės, kurias turime išlaikyti, kol mums patinka šunų parkai, jei norime, kad jie būtų laimingi, įdomūs. Nesvarbu, ar esate visiškai naujas šunų parkuose, ar veteranas, pateikite šį sąrašą šunų parko etiketo taisyklės užtikrinsite, kad esate atsakingas tėvas.

Bet pirmiausia, trumpas pranešimas apie šunų maistą –

Protingesnis šviežias šunų maistas yra Ūkininko šuo.

Ieško geresnio šunų maisto? Gaukite šviežio šunų maisto, pristatyto prie pat jūsų durų, kuris buvo pagamintas prieš kelias dienas, o ne pasenusį skaldą, kuris kelis mėnesius sėdėjo lentynose.

Galite gauti 50% nuolaidą spustelėdami čia arba žemiau esančią kupono nuorodą.

Kuponas: 50% nuolaida ūkininko šuniui

Kviečiame jus peržiūrėti mūsų sąrašą geriausios šviežių šunų maisto įmonės kad įsitikintumėte patys!

Dabar apie mus 11 šunų parko taisyklių!

Ar stebi savo šunį

Nors jūsų šuo tikriausiai smagiai praleis laiką užsiimdamas savo reikalais, vis tiek turite juos stebėti, kad įsitikintumėte, jog jie nepateks į bėdą. Nesvarbu, ar tai agresyvus elgesys su kitu šunimi, kasimas ten, kur jų neturėtų būti, bandymas peršokti tvorą, ar bet koks kitas klastingas elgesys, turite saugiai stebėti savo šunį, kad visi būtų saugūs.

Kaip pamatysite, dauguma kitų taisyklių remiasi tuo, kad stebite savo šunį.

Atlikite išvalymą

Nieko nėra blogiau už šunų parką, kuriame pilna kakų. Nenorite įsitraukti į šuns kaką ir nenorite, kad jūsų šuns letenos būtų padengtos kaklu, todėl darykite savo dalį ir kiekvieną kartą valykite po savo šuns! Tai dar viena priežastis, kodėl reikia stebėti savo šunį.

Ar policija jūsų šuo

Turite nepamiršti, kaip jūsų šuo priverčia kitus jaustis ir sustabdyti bet kokį nepageidaujamą elgesį. Jūs neturėtumėte leisti savo šunims daryti tokių dalykų, kaip nuolat loti kitiems žmonėms, grubiai žaisti su mažesniais išsigandusiais šunimis, šlapintis ant žmonių sėdynių ar vandens dubenėlių ir pan.

Nesineškite skanėstų ar specialių žaislų

Aš mačiau tai dešimtis kartų – kažkas gerai reiškia atsinešęs maišelį skanėstų į šunų parką tik tam, kad atsidurtų prie jų šokinėjančių šunų ar dar blogiau, šunys pradeda kovoti tarpusavyje varžydamiesi dėl maisto. Šunų parkas nėra vieta, kur galima atsinešti skanėstų ar žmonių maisto / užkandžių. Kuo daugiau šunų, tuo didesnis chaosas.

Taip pat neturėtumėte į parką atsinešti jokių specialių ar mėgstamų savo šuns žaislų. Kiekvienas žaislas šunų parke turėtų būti laikomas bendruomenės turtu. Mačiau, kai kurie šeimininkai pyksta, kai kitas šuo liečia savo šuns šuns žaislą. Šunų parke nėra jokio nuosavybės jausmo tarp šunų, negalima tikėtis, kad tik tavo paties šuo gali žaisti su jų žaislais.

Be to, jei jūsų šuo iš tikrųjų turi žaislą, tai šiurpi mintis atsinešti jį į parką. Mačiau, kaip nuosavybės teise priklausantys šunys imasi muštynių dėl žaislų, tiesiog nereikia atsinešti tokios dramos į šunų parką. Jūs nedarote savo šuniui jokių malonių, jūs tik dar labiau juos įtempiate.

Nesineškite nieko, kas gali būti pavojinga šunims

Tai atrodo akivaizdu, tačiau reikėtų konstatuoti, kad nesineškite tokių dalykų kaip stikliniai buteliai, kurie gali sulūžti ir kelti pavojų šunims. Neatneškite dronų, kurie galėtų perpjauti šunį sraigtu. Nesineškite mažų šunų žaislų, kurie gali sukelti užspringimą didesniems šunims. Jei atsinešate rankinę ar kuprinę, įsitikinkite, kad ji gali tvirtai užsisegti, kad šuo negalėtų į ją lįsti.

Atneškite vandens

Kai kuriuose šunų parkuose vandens fontanai yra puikūs, tačiau tiems, kurie to nepadaro (arba jei fontanas išjungtas dėl kokių nors priežasčių), planuokite atsinešti vandens. Tam puikiai tinka galoniniai ąsočiai.

Kai atnešite vandens, atsineškite tiek, kad pasidalintumėte. Kaip ir žaislai, ir skanėstai, vanduo šunų parke yra bendruomenės nuosavybė, todėl nesitikėkite, kad kiti šunys taip pat negers jūsų atnešto vandens.

Neneškite šunų karštuose, užkrečiančiuose ar neskiepytuose

Šunų pateles, kurioms būdingas karštis, reikia palikti namuose. Pirminiai instinktai įsijungs ir sukels daug muštynių, galvos skausmų ir nepageidaujamo šunų nėštumo!

Jei jūsų šuo neseniai sirgo liga, kuri gali išplisti kitiems, pavyzdžiui, veislyno kosulys, jie neturėtų bendrauti su kitais šunimis, kol jūsų veterinaras nepatvirtins. Be to, jei jūsų šuo yra neskiepytas, neturėtumėte jų vežti į šunų parką dėl savo saugumo. Jie galėjo užkrėsti kitų šunų ar kitų laukinių gyvūnų ligą šunų parke.

Neatveskite vaikų (nebent jie galėtų tvarkyti šunis)

Šunų parkas yra skirtas šunims, kad jie galėtų laisvai lakstyti ir žaisti. Tai nėra skirta dar vienai jūsų vaikų žaidimų aikštelei. Daugelyje šunų parkų galioja taisyklės, kad negalima leisti vaikų iki 13 metų.

Jei atvesite vaiką, jis turėtų mokėti būti šalia didelių šunų ir neturėtų daryti tokių dalykų, kaip lakstyti rėkdamas, dėl ko šunys galėtų jį vytis.

Būkite atsargūs įeidami / išeidami iš parko

Daugumoje šunų parkų yra dvigubų vartų sistema, leidžianti kontroliuoti šunų srautus į parką ir iš jo. Taisyklių yra gana lengva laikytis, tačiau vis tiek mačiau, kad žmonės ją sujaukia ir paleido šunį iš šunų parko.

  • Vienu metu turėtų būti atidaryti tik vieni vartai.
  • Negalima atidaryti išėjimo vartų, kol šuo laikomas už pavadžio laikymo zonoje.
  • Įsitikinkite, kad visi paleisti šunys grįžta atgal į šunų parką, tada būtinai uždarykite už savęs vartus.

Neretai pas jus sveiką šunį sveikina visas „svečių priėmimo komitetas“. Geriausias dalykas yra pabandyti toliau judėti į atvirą erdvę, kad jokie šunys nesijaustų uždaryti ar uždaryti į kampą. Tam dažnai galite padėti eidami į šunų parką priešais savo šunį. Paprastai kai kurie šunys eis su jumis pasveikinti, todėl mažiau dėmesio vienu metu skiriama jūsų šuniui.

Ar žinai, kada išeiti

Šunų parkai gali būti nuostabūs, tačiau jie taip pat gali būti košmaras, priklausomai nuo to, koks yra šunų ir šunų savininkų derinys parke bet kuriuo metu. Jei jūsų šuo ima keistai elgtis dėl agresijos, baimės ar kitokių emocijų, geriausia atsikratyti, kol kas nors neišplės. Gebėjimas perskaityti parko energiją yra geras įgūdis, kurį reikia sukaupti laikui bėgant, ir tai gali užkirsti kelią pakliūti į blogas situacijas.

Padėkite aplink parką

Šunų parkai paprastai yra nemokami parkai, kurie priklauso nuo savanorių grupių, kad jie gerai veiktų. Paprastai šioms grupėms reikės savanorių, kad jie galėtų atlikti tokius dalykus, kaip pjauti žolę, rinkti kaklius, grėbti lapus ir atlikti kitas bendro pobūdžio priežiūros užduotis. Stebėkite skrajutes aplink parką, skelbiančias „bendruomenės dienas“, arba patikrinkite, ar šunų parke yra „Facebook“ grupė, organizuojanti šiuos renginius.

Pasidalinkite savo patarimais su mumis!

Ar turite kitų šunų parko taisyklių ar etiketo patarimų, kuriais norėtumėte pasidalinti su mūsų skaitytojais? Palikite komentarą žemiau!